Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Tak Apple Ołówek rządzi na nowym iPadzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tak Apple Ołówek rządzi na nowym iPadzie

Rynek tabletów od pewnego czasu jest trudnym miejscem, co jest jednym z głównych powodów wycofania się z niego wielu firm technologicznych. Ale jeśli istnieje jedna firma, która jest wytrwała w tej dziedzinie, jest to gigant technologiczny z Cupertino, Apple. Niedawno firma dodała do swojego portfolio kolejny tablet – iPada szóstej generacji, przeznaczonego dla sektora edukacyjnego. A jednym z największych USP urządzenia jest obsługa Apple Ołówek — funkcja, która wcześniej była dostępna wyłącznie w iPadzie Pro. Ale czy nowy iPad oferuje to samo? Apple Doświadczenia z ołówkiem w porównaniu do znacznie droższego iPada Pro?

Czuje się tak samo, brzmi inaczej

Skorzystaliśmy z Apple Ołówek na iPadzie Pro pozwala rysować, pisać notatki i tworzyć projekty, a praca przebiega całkiem sprawnie. Rysik jest bardzo dobrze wykonany i nie tylko trzyma się jak prawdziwy długopis/ołówek, ale także odczytuje poziom nacisku końcówki na ekran oraz kąt, pod jakim go używasz, dzięki czemu działa prawie jak jego nietechniczny odpowiednik, biorąc pod uwagę fakt, że Apple Obsługa ołówka na iPadzie Pro była dość niezwykła, co stawia nowego iPada przed ogromnymi możliwościami w zakresie obsługi rysika.

Ale ku naszemu bardzo miłemu zaskoczeniu, nowy iPad idealnie wkomponował się w Pencila i w żaden sposób nas nie zawiódł. Doświadczenia użytkownika Apple Rysik ołówkowy na nowym iPadzie działał właściwie tak samo jak jego mocniejszy i droższy brat – działa dokładnie w ten sam sposób (niestety, ładuje go też w ten sam sposób, ale TO, drogi czytelniku, to inna historia). Wszystkie funkcje Apple Pencil działający na iPadzie Pro będzie działał również na nowym iPadzie, chociaż może występować różnica w szybkości samej aplikacji – iPad Pro ma znacznie mocniejszy sprzęt.

Tak, istnieje niewielka różnica w reakcji ołówka na ekran. Na przykład iPad Pro wychwytuje najmniejszy ruch i rejestruje więcej szczegółów w porównaniu do iPada, ale różnica nie jest tak naprawdę zauważalna. Możesz skorzystać z Apple Ołówek na obu urządzeniach obok siebie i istnieje duża szansa, że ​​zauważysz różnicę. Pisanie lub szkicowanie na nowym iPadzie za pomocą Apple Ołówek jest tak gładki jak na iPadzie Pro.

Jedyną zauważalną różnicą, lub powinniśmy powiedzieć jedyną różnicą „dźwiękową” pomiędzy tymi dwoma doświadczeniami jest to, że możesz usłyszeć głośny i irytujący dźwięk stukania wytwarzany przez Apple Ołówek po uderzeniu w ekran iPada. Dzieje się tak dlatego, że najwyraźniej podobnie jak ubiegłoroczny iPad, nowy iPad również nie ma laminowanego ekranu, co w zasadzie oznacza, że ​​pomiędzy wyświetlaczem urządzenia a szkłem jest niewielka szczelina. Chociaż nie ma to tak naprawdę wpływu na funkcjonalność Apple W każdym razie praca na iPadzie staje się nieco „głośna” w porównaniu do pracy na iPadzie Pro. Zrywacz umowy? Nie ma mowy! Dźwięk jest zauważalny tylko po dotknięciu wyświetlacza, a nie podczas szkicowania lub pisania na nim.

Jeśli chodzi tylko o ołówek, możesz teraz pominąć Pro!

Wiele osób (w tym my) spekulowało, że skoro nowy iPad ma dosłownie tę samą cenę co ubiegłoroczny iPad i jest tańszy niż iPad Pro, będzie różnica w Apple Ołówek na dwóch urządzeniach. Jednak, ku naszemu miłemu zaskoczeniu, faktycznie jest tego niewiele. W rzeczywistości rysik działa prawie tak samo na obu tabletach, co robi wrażenie, biorąc pod uwagę, że iPad Pro jest wyposażony w mocniejszy sprzęt. Jeśli więc rozważasz zakup iPada Pro tylko za… Apple Jeśli masz doświadczenie z ołówkiem, zalecamy rozważenie nowego iPada – jest lżejszy w kieszeni. The Apple Wydaje się, że Ołówek działa na nim równie dobrze (możesz dostać podstawowy model nowego iPada i Apple Ołówek za mniej niż cena podstawowego trybu iPada Pro!). Nadal uważamy, że nowy iPad i Apple Zestaw ołówków jest dość drogi w większości indyjskich szkół, nie tylko ze względu na koszt Apple Sam ołówek, ale fakt, że możesz teraz korzystać z prawdopodobnie najlepszego rysika na stosunkowo tańszym tablecie, jest świetnym posunięciem Apple.