Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Te 5 Firmy zdalne mają słodkie korzyści i zatrudniają!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Te 5 Firmy zdalne mają słodkie korzyści i zatrudniają!

Potrzebujesz pracy zdalnej z domu z benefitami pracowniczymi?

Jeśli zawsze chciałeś pracować w domu, ale nie jesteś pewien, która z firm internetowych oferuje najlepsze korzyści, spójrz na te 5 firmy, które są obecnie otwarte i oferują słodkie korzyści.

Większość ma takie wrażenie praca z pracy w domu zapłacić przelewem lub PayPal tylko za pracę, którą wykonujesz bez innych dodatkowych korzyści, ale nie zawsze tak jest. Istnieje wiele firm, które oferują wspaniałe świadczenia, takie jak optyczne, dentystyczne, medyczne, płatne urlopy, plany emerytalne. Niektóre firmy oferują nawet udziały w spółce.

Otrzymywanie świadczeń jako pracownik pracujący w domu zapewnia dodatkowy spokój dla Ciebie i Twojej rodziny oraz zapewnia korzyści związane z oszczędnością pieniędzy.

Szczyt 5 Firmy, które oferują słodkie korzyści

Oto lista niektórych z najlepszych firm, które oferują pracę zdalną z doskonałymi korzyściami.

Automatyczne

Z Automatyczne, możesz pracować z dowolnego miejsca, a na swojej stronie internetowej mają różne oferty pracy z pracownikami zdalnymi w ponad 96 krajach. Być może nie znasz tej nazwy, ale Automattic jest firmą patronacką innych popularnych firm, o których na pewno słyszałeś, a nawet z których korzystałeś, takich jak Tumbler, WordPress, Woocommerce i wiele innych.

Mają również zdalne prace, które obejmują różne obszary działalności, od sprzedaży i marketingu po inżynierię, projektowanie, produkty, działy prawne i finansowe oraz inne działy.

Kultura tej firmy oferuje ogromne korzyści, takie jak rozwój zawodowy, urlop rodzicielski, który jest w pełni płatny 6 miesięcy, dodatek na biuro w domu, płatne wakacje, ubezpieczenie na życie i wiele więcej, ale musisz sprawdzić pełną listę świadczeń oferowanych w lokalizacji Twojego kraju.

wizja

Invision to głównie firma działająca zdalnie, która tworzy wspólne projekty dla firm. Oferują stanowiska zdalne z dowolnego miejsca na świecie. Korzyści, które zapewnia Invision to:

 • budżet biura domowego dla nowych pracowników
 • miesięczna dieta na pokrycie kosztów przekąsek i obiadów
 • i inne drobne wydatki.
Rekommenderad:  Przewodnik po superrozdzielczości obrazu firmy ESRGAN

Zapewniają również roczny fundusz na samorozwój i comiesięczny zwrot za zdrowie, urlop rodzicielski, elastyczny płatny urlop i wiele innych wspaniałych korzyści. Tylko spójrz na ich stronę kariery, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Edgara

Ta firma jest w całości własnością kobiet i jest w 100% zarządzana firmą zdalną, która zapewnia również korzyści swoim zdalnym zespołom. Aplikacja Edgar to aplikacja do planowania w mediach społecznościowych, która zapewnia prostą automatyzację tworzenia postów i odpowiedzi na większości platform mediów społecznościowych.

W miarę rozwoju tej firmy poszukujemy najlepszych pracowników, którzy mogą pracować zdalnie dla swojej firmy i wygodnie się dopasować.

Ponieważ Edgar jest małą firmą i całkowicie zdalną, może być elastyczny i oferować szereg przydatnych świadczeń, które obejmują płatny urlop rodzinny, 20-dniowy urlop roczny, a nawet zniżki na ubezpieczenie zwierząt domowych. Odwiedzać Strona kariery Edgara na FlexJobs złożyć wniosek przez Internet.

Zapier

Używany przez wiele firm internetowych i przedsiębiorców, Zapier to popularna firma, która zawsze ma otwarte oferty pracy zdalnej. Mają ponad 250 zdalnych pracowników zlokalizowanych w ponad 24 krajach. Będą rekrutować pracowników z nowych lokalizacji, o ile masz odpowiednie umiejętności i osobowość.

Zapier zapewnia zautomatyzowane rozwiązania dla właścicieli firm, aby ułatwić i usprawnić ich procesy biznesowe. Ustaw zespoły pracowników zdalnych na stanowiska od agentów obsługi klienta, inżynierów IT, księgowych, badaczy, pisarzy technicznych i wielu innych.

Oferują one podobne korzyści jak niektóre inne wymienione firmy, takie jak

 • Dodatek na biuro w domu Apple laptop i oprogramowanie
 • Opcje na akcje
 • Opieka zdrowotna, w tym dentystyczna i okulistyczna (w zależności od lokalizacji)
 • Składkowy program emerytalny (w zależności od lokalizacji)
 • Roczny dodatek edukacyjny
 • 14 tygodni urlopu rodzicielskiego
 • 1 miesięczny urlop wypoczynkowy
 • 2 coroczne rekolekcje dla całej firmy

Jako firma w pełni zdalna, zawsze mają na swojej stronie internetowej aktualną listę, na której można szukać najnowsze oferty pracy zdalnej.

Rekommenderad:  Jakie urządzenia nie mają iOS 13?

Apple

Na pewno słyszałeś o Apple firma. Mają również otwarte zdalne stanowiska, takie jak Doradcy czatu w domu. Jedna z największych zalet współpracy Apple jako pracownik zdalny jest to, że masz możliwość korzystania i poznania ich produktów.

Jeśli jesteś Apple fan otrzymasz iMaca do pracy w domu. Ponadto będziesz mieć korzyści, takie jak płatny urlop rodzicielski, plany medyczne, bezpłatne porady, rabaty na produkty oraz opcja dotacji na akcje. Możesz sprawdzać Applestrona internetowa najnowsze oferty pracy w domu.

Końcowe przemyślenia na temat zdalnych firm oferujących korzyści

Teraz, gdy wiesz, które firmy oferują doskonałe korzyści podczas pracy zdalnej, sprawdź i przekonaj się, czy masz wymagane umiejętności, aby ubiegać się o pracę z domu w jednej z nich.

Zobacz, które benefity są dla Ciebie najważniejsze i zdecydowanie wybierz taką, która zapewnia dodatek do home office, dzięki czemu nie musisz korzystać z własnego sprzętu i urządzeń.

Jeśli szukałeś idealnej pracy zdalnej, która oferuje korzyści i uznałeś ten post za przydatny, podziel się nim z innymi. Pomoże im to zobaczyć, jakie świetne opcje pracy są dostępne online.

Szukasz więcej firm ze słodkimi korzyściami?

Jeśli nadal szukasz, sprawdź wysoce polecaną witrynę FlexJobs. Ta witryna członkowska zawiera szeroki wybór starannie dobranych ofert pracy od renomowanych firm. Opłata miesięczna wynosi tylko 15 USD i możesz dostosować swoje konto do użytku przez jeden miesiąc, aby zobaczyć i obserwować, czy ci się podoba. FlexJobs ma gwarancję zwrotu pieniędzy po trzydziestu dniach, jeśli nie jesteś zadowolony z ich strony internetowej.