Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Te 5 Polityka jest kluczem do małych firm, bez względu na to, kto wygra prezydenturę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Te 5 Polityka jest kluczem do małych firm, bez względu na to, kto wygra prezydenturę

Małe przedsiębiorstwa muszą mieć oko na wybory, aby oceniać politykę gospodarczą w przyszłości. I jak prezydent poradzi sobie z ekonomicznymi skutkami COVID-19.

Skontaktowano się z działem Small Business Trends Shawnem Dillem, mały konsultant biznesowy. Przedstawił swoje poglądy nt 5 polityk, które były kluczowe dla małych firm bez względu na to, kto wygra prezydenturę.

Zaczął od zajęcia się autonomią małych firm.Ograniczenia operacyjne

„Obaj kandydaci w różny sposób wpłyną na małe firmy” — pisze Dill. „Zasadniczo małe firmy muszą działać BEZPIECZNIE zgodnie z wytycznymi każdego stanu. Politycy powinni pozwolić ludziom decydować, czy chcą odwiedzić firmę”.

Mówi, że firmy muszą edukować ludzi na temat środków bezpieczeństwa i przestrzegać dystansu społecznego i masek. I mówi, że nadchodzący prezydent elekt nie powinien mieć ostatniego słowa na temat tego, jakie małe i średnie firmy są uważane za niezbędne.

„Ludzie na ogół są inteligentni. Trzeba im dać możliwość otwarcia się i pozostania przy życiu” – mówi. „Konsument powinien zdecydować, co uważa za niezbędny biznes. Podejmują ryzyko udania się w określone miejsce”.

Zasady reformy podatkowej

„Obaj kandydaci zachwalają, że klasa niższa/średnia jest wysoce chroniona przed reformą podatkową” — mówi Dill.

Wspomina jednak o pewnych progach, na które właściciele firm muszą zwrócić uwagę.

„W przypadku osób, które zarabiają ponad 400 000 $ rocznie, możesz zostać opodatkowany radykalnie wyżej”, mówi. „Może to wpłynąć na twoją zdolność do działania”.

Możliwe, że nie będziesz w stanie zaoferować zachęt, dodatków dla pracowników, a nawet podwyżek, jeśli stawki się zmienią.

Polityki stymulujące gospodarkę

Dill przedstawia dwa rodzaje bodźców, na które właściciele firm muszą uważać. Mówi, że pierwsza runda $1200 czeków stymulacyjnych wypłacono osobom fizycznym. Mają one na celu zatrzymanie pieniędzy w społecznościach. Pomagają utrzymać lokalne sklepy.

Rekommenderad:  BlueStacks nie uruchamia się, gdy włączona jest funkcja Hyper-V

„Z tymi $1200 czeków, ludzie muszą wpłacać pieniądze z powrotem do gospodarki poprzez małe firmy, nie Amazon,” on mówi. Ten rodzaj wsparcia będzie nadal krytyczny po listopadzie.

To samo dotyczy Programu Ochrony Wypłat (PPP).

„Pomaga to właścicielom małych firm bezpośrednio utrzymać się na powierzchni, pomagając im w płacach. I inne wydatki kwalifikowane, które pomogą firmie pozostać otwartą” – powiedział.

Zasady dotyczące zysków kapitałowych

Jeśli myślisz o sprzedaży swojego biznesu w związku z pandemią lub przejściem na emeryturę, ważna będzie kolejna administracja.

Dill wyjaśnia: „Sprzedaż firmy to linia mety. Jeśli zyski kapitałowe wzrosną, wpłynie to nie tylko na bogatych, którzy mają nieruchomości i akcje. Będzie to miało ogromny wpływ na twoją „strategię wyjścia”.

Zasady udzielania pożyczek i kredytów

Ma też pewne prognozy na rok 2021, niezależnie od tego, kto wygra Biały Dom.

„Jeśli gospodarka nie może się silnie odbić, będzie mniej pieniędzy” – powiedział. „A to wpłynie na gotowość pożyczkodawcy do pożyczenia go. Istnieje prawdopodobieństwo, że pożyczki i kredyty będą trudne w przyszłym roku, niezależnie od tego, kto wygra”.

Na koniec Dill przedstawia kilka ogólnych sugestii, jak małe firmy mogą przetrwać pandemię.

„Upewnij się, że marketing Twojej firmy jest aktualny: szczególnie w odniesieniu do COVID-19 i wrażliwości na sprawiedliwość rasową” – powiedział. Dill mówi również, że powinieneś ponownie ocenić swój model biznesowy, aby uwzględnić osobiste i wirtualne wymagania klientów.