Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Te narzędzia wielofunkcyjne przydają się, gdy najmniej się tego spodziewasz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Te narzędzia wielofunkcyjne przydają się, gdy najmniej się tego spodziewasz

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Dobry multitool przyda się w najmniej oczekiwanym momencie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, na świeżym powietrzu, czy dobrze się bawisz, mogą wyciągnąć Cię z opresji, szybko rozwiązując problem. Kluczem jest znalezienie takiego z odpowiednim zestawem narzędzi, co łatwiej powiedzieć niż zrobić. Istnieją jednak pewne ogólne narzędzia, które zawsze powinny być dostępne.

Od noży po szczypce, śrubokręty i nie tylko, ta lista narzędzi wielofunkcyjnych obejmuje jedne z najlepszych marek na rynku dostępnych na Amazon.Narzędzia wielofunkcyjne przydają się, gdy najmniej się tego spodziewasz

Kombinacja przydatnych narzędzi w jednym narzędziu wielofunkcyjnym może być niemal nieograniczona. A jeśli weźmiesz pod uwagę szczególne zainteresowania i zajęcia, w których biorą udział ludzie, muszą być. W końcu chcesz, aby przydały się, kiedy najmniej się tego spodziewasz i wykonały swoją pracę. Narzędzia wielofunkcyjne na tej liście zapewniają wiele opcji od najlepszych producentów.

Leatherman, narzędzie wielofunkcyjne Wave Plus

Najszczęściej wybierane: Najlepsze narzędzie wielofunkcyjne na tej liście pochodzi od Leathermana, czołowego producenta tego typu narzędzi. Zdobywanie pięciu gwiazdek od 89% kupujących Amazon, Wave Plush ma 18 narzędzi. Obejmuje to szczypce, wymienne przecinaki do drutu, ściągacze izolacji, noże, piły, nożyczki sprężynowe, linijkę, otwieracze do puszek i butelek, pilniki i śrubokręty.
Kolejnym plusem multitoola Leathermana jest jego gwarancja, która wynosi aż 25 lat.

Leatherman, narzędzie wielofunkcyjne Wave Plus

Kupić na Amazon

Szczypce igłowe Gerber Gear Truss Multitool

Drugie miejsce: Założona w 1939 roku firma Gerber Gear produkuje wysokiej jakości narzędzia wielofunkcyjne o szerokiej gamie konfiguracji. Gear Truss ma 17 narzędzi, w tym szczypce spiczaste, zwykłe szczypce, przecinak drutu, nóż o cienkiej krawędzi, ząbkowane ostrze, nożyczki, piłę, krzyżak i wiele innych. Wykonany jest ze stali nierdzewnej z wykończeniem stealth z czarnego tlenku.

Rekommenderad:  Nowy błąd, pojemność baterii w Windows 11 Przebij się 104 procent

Gerber oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję w Ameryce Północnej i 25-letnią ograniczoną gwarancję poza Ameryką Północną.

Szczypce igłowe Gerber Gear Truss Multitool

Kupić na Amazon

Narzędzie wielofunkcyjne SOG PowerAccess Deluxe

Najlepsza wartość: Wyposażony w 21 narzędzi ten model SOG PowerAccess jest wykonany ze stali nierdzewnej 5CR15MOV z czarną powłoką. Narzędzia obejmują dwa ostrza noża, otwieracz do puszek i butelek, piłę do drewna, dwa płaskie śrubokręty, wkrętak do biżuterii i 1/4″ sterownik z zestawem bitów sześciokątnych.

Podobnie jak inne najlepsze marki, SOG oferuje doskonałe wsparcie dla swoich produktów, w tym ograniczoną dożywotnią gwarancję.

Narzędzie wielofunkcyjne SOG PowerAccess Deluxe

Kupić na Amazon

Narzędzie szwajcarskiej armii Victorinox

Producent Swiss Army Knives posiada również multitool o tej samej jakości. Swisstool ze stali nierdzewnej ma 37 funkcji z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak szczypce, śrubokręty, przecinak do drutu, duże ostrze noża, nożyczki, zaciskarka do drutu i inne.

Wyprodukowano w Szwajcarii, Victorinox zapewnia dożywotnią gwarancję na wady materiałowe i wykonawcze.

Narzędzie szwajcarskiej armii Victorinox

Kupić na Amazon

Narzędzie wielofunkcyjne GERBER Dime

Narzędzie wielofunkcyjne Gerber Dime ma taką samą jakość wykonania jak jego większe odpowiedniki, ale jest wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni. Otrzymujesz konstrukcję ze stali nierdzewnej i narzędzia ze szczypcami sprężynowymi, przecinak do drutu, ostrze z cienką krawędzią, otwieracz do opakowań detalicznych, nożyczki, średni płaski wkrętak, wkrętak poprzeczny, otwieracz do butelek, pinceta i pilnik.

Narzędzie wielofunkcyjne GERBER Dime

Kupić na Amazon

Narzędzie wielofunkcyjne DEWALT DWHT71843 MT16

DeWALT jest znany ze swoich elektronarzędzi, ale produkuje również wysokiej jakości narzędzia ręczne, w tym MT16. Wykonany ze stali nierdzewnej otrzymujesz 16 narzędzi, które przydadzą się przez cały czas. Obejmuje to szczypce sprężynowe, szczypce półokrągłe ze sprężyną, sprężynowy przecinak drutu, ostrze noża, nożyczki z ostrzem ząbkowanym, śrubokręt i wiele innych.

Rekommenderad:  Zaoszczędź na wysyłce i zapewnij klientom wygodę odbioru w sklepie

Narzędzie wielofunkcyjne DEWALT DWHT71843 MT16

Kupić na Amazon

Narzędzie wielofunkcyjne Caterpillar 9-W-1

Jedno, co można powiedzieć o narzędziu wielofunkcyjnym Caterpillar, to to, że jest duże. Ten 9-W-1 wersja zawiera a 42-calowe ostrze i pełnowymiarowe szczypce wraz z przecinakiem i zaciskarką do drutu, wkrętaki krzyżakowe i płaskie, brzeszczot i pilnik do pojedynczego cięcia. Jeśli szukasz dużego narzędzia wielofunkcyjnego, to jest to.

Narzędzie wielofunkcyjne Caterpillar 9-W-1

Kupić na Amazon

STANLEY Narzędzie wielofunkcyjne, 12 cali1Stal nierdzewna

Kolejna pozycja producenta narzędzi pochodzi od Stanleya z 12-calowym1 narzędzie wielofunkcyjne, które zawiera 2 szczypce, przecinak do drutu, piła, 4 śrubokręty, 2 noże, otwieracz do butelek i pilnik.

STANLEY Narzędzie wielofunkcyjne, 12-calowe1Stal nierdzewna

Kupić na Amazon

LEATHERMAN, BEZPŁATNE narzędzie wielofunkcyjne P4 z blokadą magnetyczną

Drugą propozycją firmy Leatherman jest multitool FREE P4 ze stali nierdzewnej z blokadą magnetyczną i narzędziami dostępnymi z zewnątrz. Te 21 narzędzi w tym modelu to wymienne przecinaki do drutu, nożyczki sprężynowe, 2 noże do użytku oburęcznego, piła, ściągacz izolacji i wiele więcej. I oczywiście jest objęty 25-letnią gwarancją firmy Leatherman.

LEATHERMAN, BEZPŁATNE narzędzie wielofunkcyjne P4 z blokadą magnetyczną

Kupić na Amazon

Narzędzie wielofunkcyjne Gerber Gear Center-Drive z zestawem bitów

Gerber jest na liście po raz trzeci dzięki narzędziu wielofunkcyjnemu Center-Drive. To narzędzie ma sterownik osi środkowej, który otwiera się, aby wyrównać jak prawdziwy śrubokręt. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zawiera 16 narzędzi, w tym szczypce, nóż, piłę i inne, a także 12-częściowy standardowy zestaw bitów.

Wyprodukowane w USA narzędzie wielofunkcyjne jest objęte gwarancją firmy Gerber.

Narzędzie wielofunkcyjne Gerber Gear Center-Drive z zestawem bitów

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie narzędzia wielofunkcyjnego

Należy pamiętać, że narzędzia narzędzia wielofunkcyjnego nie są przeznaczone do zastąpienia standardowego narzędzia jednorazowego użytku. Od szczypiec po śrubokręty, funkcje narzędzia wielofunkcyjnego spełnią swoje zadanie, ale mają swoje ograniczenia w porównaniu z wysokiej jakości narzędziami jednorazowego użytku. Mając to na uwadze, oto kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy następnym zakupie multitoola.

Rekommenderad:  Napraw Forzę Horizon 5 Kod błędu FH301

Oparte na nożu: Ten typ narzędzia wielofunkcyjnego będzie zawierał wiele noży jako główne narzędzia, z innymi opcjami jako narzędziem dodatkowym.

Oparte na szczypcach: W tego typu narzędziach obok noży i innych narzędzi wyróżnia się mocne szczypce.

Projekt: Niezależnie od tego, czy zamierzasz schować go do kieszeni, paska, plecaka czy skrzynki z narzędziami, poszukaj wzoru, który dopasuje się do sposobu, w jaki będziesz go nosić.

Materiał: Jeśli chcesz mieć trwałe narzędzie, wybierz najlepszy materiał, taki jak wysokiej jakości stal.

Skończyć: Od szczotkowanego brązu po polerowaną i czarną stal nierdzewną, szczotkowany nikiel i satynę, istnieje wiele opcji.

Rozmiar: To, jak i gdzie nosisz narzędzie wielofunkcyjne, ogólnie określa rozmiar. I pamiętaj, aby szukać jakości nawet w przypadku małych wersji.

Funkcje: Potrzebujesz 20 narzędzi, czy wystarczy pięć? Ponownie poszukaj narzędzia, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Gwarancja: Bardziej rozpoznawalne marki będą oferować wspaniałe gwarancje, co czyni je opłacalną inwestycją ze względu na wyższą cenę.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.Table of Contents