Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Te smartphones W nadchodzących miesiącach OnePlus otrzyma Androida 12

Teraz, gdy Android 12 został wydany, marki i producenci mogą wreszcie zacząć opracowywać ostateczne wersje swoich dostosowań. Ta nowa wersja wiele obiecuje i chce wnieść do smartphones większe bezpieczeństwo i nowy wizerunek.

OnePlus ma już swoją wersję w fazie rozwoju i ogłosił publiczne testy, a teraz ma dobrą wiadomość dla swoich użytkowników. Istnieje już oficjalna lista smartphones którzy otrzymają Androida 12 w nadchodzących miesiącach.

Android 12 OnePlus smartphones Aktualizacja OxygenOS 12

Jeśli aktualizacje Androida były dużym problemem kilka lat temu, dziś ten scenariusz jest znacznie lepszy. Marki już teraz chcą zagwarantować więcej lat nowych wersji i obecność poprawek bezpieczeństwa w ich smartphones.

OnePlus jest również zaangażowany i uruchomiony kilka godzin temu program testowy OxygenOS 12, teraz skupiony na OnePlus 9 i w 9 Pro Te testy powinny zająć kilka tygodni, aby osiągnąć wielką dojrzałość, a ta wersja może zostać umasowiona.

Android 12 OnePlus smartphones Aktualizacja OxygenOS 12

Teraz, gdy testy zostały zakończone, pojawia się odwieczne pytanie, co? smartphones będzie mieć dostęp do tej aktualizacji. Marka nalegała na ujawnienie większej ilości informacji i przedstawiła pełną listę swoich smartphones.

  9
  9 Pro 9R
  8
  8 Pro 8T
  7
  7 Pro 7T 7T Pro

Jak widać, marka zagwarantuje aktualizację Androida 12 dla wszystkich swoich modeli z linii. 7. Oczywiście wszystkie modele wydane później mają również dostęp do nowej wersji Androida i wszystkiego, co wnosi.

Android 12 OnePlus smartphones Aktualizacja OxygenOS 12

Co ciekawe, choć oczekiwany, a nawet ujawniony, OnePlus nie będzie trzymał się całej gamy modeli marki. Android 12 jest również przygotowywany na swoje średnie, znane w ostatnich miesiącach.

Jak można się było spodziewać, marka nie ujawniła dat pojawienia się Androida 12 i sposobu, w jaki będzie to zrobione. Prawda jest taka, że ​​dla tych modeli już się to potwierdziło i już niedługo zaczną się pojawiać wieści, które przyniesie OxygenOS 12