Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

[Tech ad-ons] Zrób ostatnią wspaniałą rzecz ze swoim iPhonem: Tak, zrób to!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: [Tech ad-ons] Zrób ostatnią wspaniałą rzecz ze swoim iPhonem: Tak, zrób to!

W dzisiejszych czasach, gdy konsumpcjonizm osiąga szczyt, a każda marka chce tylko, abyś kupował jej produkty i subskrybował ich usługi, Apple zaprasza cię do dawania dla odmiany. Firma technologiczna z Cupertino to jeden z niewielu (jeśli nie jedyny) producentów smartfonów na świecie, który często mówi o swoim wpływie na środowisko i o tym, jak stara się go minimalizować. W ostatnich wysiłkach zmierzających do tego samego, Apple opublikował ogłoszenie, w którym chce, abyś dał…

Podróż iPhone’a

Jednominutowa reklama zaczyna się od iPhone’a 7 Plus na białym tle ze zdjęciem na wyświetlaczu. W miarę upływu czasu reklama pokazuje serię zdjęć i filmów odtwarzanych na iPhonie. Seria, która w zasadzie opowiada historię swojego właściciela za pomocą zdjęć i filmów. iPhone z reklamy jest następnie przekazywany do renowacji. Następnie reklama sugeruje, że smartfon należy teraz do kogoś innego, kto tworzy własne wspomnienia Applewarunki „”, „Na koniec urządzenie zostaje przekazane ponownie, a w zamian użytkownik otrzymuje najnowszego iPhone’a. W trakcie pokazu slajdów lektor wyjaśnia wszystko na bieżąco:

Jeśli jednak żywotność Twojego urządzenia dobiegnie końca, materiały znajdujące się w środku zostaną odzyskane i poddane recyklingowi. Tak czy inaczej, możesz nadal robić to, co kochasz, szanując planetę.”

Zazwyczaj po prostu Apple

„” nie jest zwykłą reklamą mającą na celu sprzedaż iPhone’a. Reklama tak naprawdę opowiada o tym, jak marka chce, abyś poddał recyklingowi iPhone’a. Apple ma określony sposób robienia reklam i ten nie jest inny. To jest proste. To jest do rzeczy. I sprawia, że ​​coś czujesz.

Uwielbiamy to, jak życie smartfona zaczyna się od jednej osoby i jak po raz pierwszy podkreśla historię tej osoby. Gdy nadejdzie czas i telefon zostanie oddany, podoba nam się dodanie naklejek na odwrocie, które podkreślają fakt, że telefon jest używany, a następnie przekazywany innej osobie. W miarę pojawiania się nowej osoby obrazy na telefonie zmieniają się, podkreślając sposób, w jaki inny użytkownik korzysta z urządzenia.

Applew reklamie pokazało życie iPhone’a zataczając koło w bardzo prosty, ale skuteczny sposób. Drobne elementy, na przykład pierwsza historia dotyczyła początków i nowych rzeczy (jak iPhone w reklamie), a druga historia (drugiego użytkownika) uwypukliła Matkę Naturę i kierunek, w jakim ona podąża, zwłaszcza gdy lektor mówi o tym recykling urządzenia, jak kwitną kwiaty w reklamie – to były bardzo przemyślane dodatki. Podoba nam się także gra świateł i cieni, gdy reklama pokazuje, że cykl życia iPhone’a dobiega końca.

Reklama zawiera wiele drobnych szczegółów, które czynią ją bardzo skuteczną. Ponieważ narracja opowiada o tym, jak robisz „wspaniałe rzeczy” za pomocą iPhone’a, uważamy, że stawia użytkownika w „dobrym samopoczuciu”. Reklama sprzedaje AppleProgram wymiany bardzo dobrze i bardzo mądrze nakłada odpowiedzialność na barki użytkownika. Jedną z rzeczy, które naprawdę doceniamy w tej reklamie, jest to, że przedstawia iPhone’a 7 Plus który jest trzyletnim smartfonem. W reklamie nie widać wymiany najnowszych modeli rok po roku, co zachęca użytkowników do korzystania z iPhone’ów dłużej niż rok, jeśli nie trzy.

Poświęcenie planecie trochę uwagi

„” to bardzo dobra reklama. Robi to, co powinien, nie komplikując zbytnio sprawy. Recykling iPhone’a może nie jest najbardziej spektakularnym sposobem na zrobienie czegoś dla planety, ale faktem jest, że jest to coś i jest nieskończenie lepsze niż wyrzucenie telefonu na złom i zanieczyszczanie świata. Dlatego uważamy, że jest to wysiłek podjęty we właściwym kierunku. Tak, Apple to w końcu korporacja, której zależy na zysku. Tak, chce, abyś kupił nowy iPhone. Ale pozwala także zrobić coś naprawdę wspaniałego ze swoim starym. Biznes może skupiać się wyłącznie na zyskach, ale nie ma prawa mówiącego, że zyski i planeta nie mogą iść w parze.

https://youtu.be/ME2S9i_Hn2k

Table of Contents