Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Telegram ma bardzo ciekawe wiadomości i teraz każdy może je przetestować smartphones

Z doskonałym rokiem, z coraz większą liczbą użytkowników, Telegram ulepsza usługę o nowości. Te nie przestają rosnąć i teraz pojawiają się nowe propozycje, które każdy może spróbować i ocenić.

Są to nowe funkcje, które zapewniają jeszcze więcej możliwości tej usłudze przesyłania wiadomości oraz ułatwiają i usprawniają komunikację. Dowiedzmy się, co jest obecnie testowane i jak każdy może to wypróbować. smartphones.

Wiadomości telegramowe smartphones Android

Problemy, jakie miały inne usługi przesyłania wiadomości w 2021 r., dały Telegramowi potrzebne miejsce. Korzystając z tej przerwy, zwiększyła liczbę aktywnych użytkowników i stała się niezawodną i coraz częściej używaną platformą.

Wiadomości, które są obecnie oceniane, jeszcze bardziej ulepszą tę propozycję. Zaczęliśmy od możliwości tworzenia tekstów chronionych, aby uniknąć spoilerów, w których użytkownicy wybierają, czy chcą je czytać, czy nie.

Wiadomości telegramowe smartphones Android

Ta opcja będzie dotyczyła personalizacji tekstu do wysłania, z koniecznością wybrania opcji Spoiler. Aby ją przeczytać, po prostu dotknij otrzymanej wiadomości, a pojawi się ona z tekstem zamaskowanym i nieczytelnym. Istnieje również możliwość prostszego udostępniania kodów QR na kanałach.

Druga nowość to Reactions. Użytkownicy Telegrama mają więcej sposobów wyrażania swoich opinii i emocji na temat otrzymywanych wiadomości. Łącznie dostępnych będzie 11 emotikonów.

Wiadomości telegramowe smartphones Android

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wiadomości Telegrama są nadal w fazie testów i mogą zostać tymczasowo przerwane w przypadku problemów. Istnieje również potrzeba, aby wszyscy użytkownicy w rozmowie mieli tę wersję beta 8.4.

Każdy, kto chce teraz przetestować te wiadomości Telegram, może to zrobić na Androidzie. Ta wersja nie jest dostępna w Sklepie Play, ale można ją pobrać z repozytorium firmy na Centrum aplikacji firmy Microsoft. Po pobraniu należy go zainstalować w smartphones Android.