Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ten nowy chatbot pomaga znaleźć więcej filmów do obejrzenia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ten nowy chatbot pomaga znaleźć więcej filmów do obejrzenia

Słyszałeś o „Netflix and chill”, prawda? Więc teraz “Facebook and chill” może po prostu stać się czymś, ponieważ nowy bot o nazwie „And Chill” pomoże Ci znaleźć nowe rzeczy do obejrzenia.

Jest tak wiele rozrywki, że właściwie trudno jest wymyślić, co umieścić w telewizorze na Netflix, Hulu, Blu-Ray lub cokolwiek innego, czego używasz, aby rozpocząć pierwszą część „i odpocząć”.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Aby użyć bota, po prostu przejdź do ta strona. Jest numer telefonu, pod który możesz wysłać wiadomość, lub możesz kliknąć przycisk „Napisz do nas wiadomość Facebookprzycisk “. Jeśli wybierzesz Facebook opcję, musisz kliknąć przycisk, aby kontynuować tak jak ty.

Stamtąd po prostu wyślij botowi wiadomość. Zapyta Cię o filmy, które ostatnio lubiłeś i dlaczego je lubisz. Stamtąd możesz zadawać botowi pytania, a on poleci kilka filmów, które będą odpowiadać Twoim gustom.

Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, bot poinformuje Cię również, czy rekomendacje są dostępne w usłudze przesyłania strumieniowego, co pomoże Ci szybciej (i taniej) zrelaksować się i oglądać.

Ponieważ bot zyskał ostatnio dużą popularność, występują opóźnienia w otrzymywaniu rekomendacji, czasem sięgające kilku minut. Twórcy obiecują, że stale ulepszają algorytm, ponieważ korzysta z niego coraz więcej osób.

Jak otrzymujesz rekomendacje filmów? Jakieś usługi, które chciałbyś polecić? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło obrazu: Peter Bernik za pośrednictwem ShutterStock