Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Tenorshare UltData: najlepsza aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tenorshare UltData: najlepsza aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

Mogą się zdarzyć wypadki; możesz przypadkowo usunąć wszystko z telefonu z Androidem, nie zdając sobie z tego sprawy. Utrata plików jest bolesna i może mieć różne przyczyny, w tym przypadkowe usunięcie, niewystarczającą ilość miejsca na dysku lub nieprawidłowe działanie kart pamięci. W każdym razie pytanie brzmi: w jaki sposób możemy odzyskać usunięte pliki?

Cóż, w zależności od używanego urządzenia i systemu operacyjnego, dostępnych jest wiele narzędzi do odzyskiwania danych. Jednak nie każde oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie sprostać swoim twierdzeniom. Dlatego potrzebna jest niezawodna opcja: taka, która jest łatwa w użyciu, pomaga we wszystkich, oferuje różne opcje odzyskiwania danych i która nie jest zbyt droga.

Jedną z czołowych nazw w dziedzinie odzyskiwania danych jest Tenorshare, znana z różnych rozwiązań do odzyskiwania/zarządzania danymi zarówno dla smartphones i komputery.

Mówiąc w szczególności o Androidzie, Tenorshare ma zupełnie nową aplikację do odzyskiwania danych na Androida, UltDataktóry twierdzi, że cały proces odzyskiwania danych na smartfonie z Androidem jest bezproblemowy.

Oto, czym jest UltData i jak można go użyć do odzyskania usuniętych danych na smartfonie z Androidem.

Co to jest Tenorshare UltData?

Tenorshare UltData to narzędzie do odzyskiwania danych Androida, które może pomóc Ci odzyskać szeroką gamę utraconych danych, w tym usunięte zdjęcia, filmy i pliki WhatsApp, na urządzeniu z Androidem. Działa zarówno w przypadku pamięci wewnętrznej, jak i karty SD, dzięki czemu można go używać do odzyskiwania usuniętych plików z obu tych opcji przechowywania.

Jedną z najlepszych rzeczy w Tenorshare UltData jest to, że nie wymaga uprawnień roota do działania, co sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu nawet dla tych, którzy nie są dobrze zaznajomieni z Androidem. Podobnie kolejnym aspektem, który sprawia, że ​​UltData jest lepszy od większości innych narzędzi do odzyskiwania danych Androida, jest to, że może pomóc odzyskać usunięte wiadomości i dokumenty WhatsApp, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej.

Kiedy możesz korzystać z Tenorshare UltData?

Chociaż istnieją różne scenariusze, w których można używać aplikacji Tenorshare UltData do odzyskiwania usuniętych plików na Androidzie, poniżej przedstawiono kilka sytuacji, w których może to być szczególnie skuteczne:

 • Zalania
 • Przypadkowe usunięcie
 • Awaria systemu operacyjnego
 • Zepsuty ekran
 • Korzeń systemu
 • Awaria pamięci

Kluczowe funkcje aplikacji Tenorshare UltData

Spośród wszystkich aplikacji do odzyskiwania danych na Androida Tenoshare UltData wyróżnia się jako bardziej obiecujące rozwiązanie do odzyskiwania danych mobilnych ze względu na następujące kluczowe funkcje:

 1. Może odzyskać wiele danych i utraconych plików na urządzeniu z Androidem, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, dokumenty czy filmy, niezależnie od typu pliku.
 2. Wykonuje szybkie skanowanie Twojego urządzenia i niemal natychmiast odzyskuje wszystkie utracone pliki. Możesz nawet filtrować zeskanowane wyniki według rozmiaru, typu lub daty, aby znaleźć określone pliki.
 3. Zapewnia podgląd utraconych plików na Androidzie po ponownym skanowaniu, co ułatwia znalezienie plików, które chcesz odzyskać.
 4. Obsługuje różne scenariusze przypadków użycia. Więc bez względu na to, czy przypadkowo usunąłeś swoje dane lub utraciłeś je z powodu zalania, UltData przywróci je w mgnieniu oka.
 5. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem smartphones i nie wymaga dostępu do konta root w celu odzyskania utraconych danych.
 6. Odzyskuje i przywraca utracone pliki bezpośrednio na Twoim urządzeniu i obiecuje, że nie udostępni Twoich danych żadnej innej platformie. Dzięki temu możesz mu zaufać i mieć pewność, że jest bezpieczny w użyciu.

Jak korzystać z Tenorshare UltData, aby odzyskać usunięte pliki na Androidzie?

Aplikację Tenorshare UltData można łatwo uruchomić: ma przejrzysty i intuicyjny interfejs ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami przedstawionymi z góry, dzięki czemu można łatwo poruszać się po menu i wykonywać szybkie operacje.

Poniżej znajduje się zestawienie kroków korzystania z UltData.

 1. Udaj się do Sklepu Play, aby pobierz Tenorshare UltData na swoim telefonie z Androidem i zainstaluj go.
 2. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i przyznaj wymagane uprawnienia. Po wyświetleniu monitu o Politykę prywatności kliknij ZGADZAĆ SIĘ kontynuować.
 3. Wybierz opcję odzyskiwania spośród dostępnych opcji odzyskiwania na ekranie głównym. Poniżej wszystkich opcji znajduje się krótki opis, który daje wyobrażenie o ich funkcji.
 4. W zależności od wybranej opcji odzyskiwania aplikacja rozpocznie wyszukiwanie utraconych plików z tych kategorii na Twoim urządzeniu.
 5. Po zakończeniu skanowania wyświetli się liczba wszystkich znalezionych plików. Kliknij OK.
 6. Kliknij plik, aby wyświetlić jego podgląd.
 7. Gdy już zdecydujesz, które pliki chcesz odzyskać, wybierz je i kliknij ikonę zapisu w prawym górnym rogu, aby je odzyskać i zapisać na swoim urządzeniu. Możesz to zrobić, aby odzyskać zdjęcia, filmy i dźwięk.
 8. Aby odzyskać dane WhatsApp, wybierz opcję Odzyskaj dane WhatsApp z menu głównego, a aplikacja przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu wszystkich usuniętych zdjęć, filmów, plików audio i dokumentów. Ponadto skanuje również usunięte czaty na Twoim urządzeniu, dzięki czemu możesz odzyskać za jego pomocą również usunięte wiadomości WhatsApp.
 9. Kliknij typ elementu, który chcesz odzyskać, i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji. W załączeniu poniżej znajduje się film pokazujący, jak korzystać z aplikacji Tenorshare UltData na Androida.

Odzyskiwanie utraconych plików na Androidzie jest łatwe dzięki Tenorshare UltData

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż żadne narzędzie do odzyskiwania danych nie może obiecać 100% sukcesu w odzyskiwaniu, masz znacznie wyższy wskaźnik powodzenia odzyskiwania utraconych plików na Androidzie za pomocą Tenorshare UltData niż większość innych rozwiązań. Dzieje się tak oczywiście pod warunkiem, że po utracie/kasowaniu danych z telefonu skorzystasz z aplikacji możliwie jak najwcześniej.

Tenorshare UltData kosztuje $40,99 (361 rupii) rocznie i za te pieniądze otrzymujesz prawdopodobnie najlepszą aplikację do odzyskiwania danych dla Androida: taką, która oferuje możliwość odzyskiwania prawie wszystkich rodzajów plików z nośników w telefonie (zdjęć, filmów, i audio) do danych WhatsApp (czaty, multimedia i dokumenty).