Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Teraz to specyfikacje OnePlus 9RT zostały oficjalnie zaprezentowane

OnePlus ma niespodziankę w ostatniej chwili dla swoich najbardziej zagorzałych konsumentów. Firma dała do zrozumienia, że ​​wypuściłaby już wszystkie nowe smartphones w tym roku, pomijając oczekiwaną aktualizację dla linii T.

Po wielu plotkach i informacjach, które pojawiły się w Internecie, przyszedł czas na wszystkie oficjalne informacje. Data premiery była już znana, ale jej specyfikacje zostały już ujawnione.

Specyfikacja smartfona OnePlus 9RT

To właśnie w tym tygodniu OnePlus ujawni kolejne nowości dla rynku smartphones. Już 13 października OnePlus 9RT zostanie zaprezentowany na rynku i nie pojawi się sam. Marka ma również zaplanowane na ten dzień przybycie Z2 Buds.

W publikacji wydanej w sieci Weibo chińska marka zdradziła bardzo niewiele na temat tego smartfona, ale otworzyła grę na rynek. Oprócz daty jest oczywiście cała część projektowa i ostateczny kształt, jaki będzie miał ten smartfon.

Specyfikacja smartfona OnePlus 9RT

Po tych publikacjach pojawiła się kolejna ze wszystkimi specyfikacjami OnePlus 9RT. Wiele plotek, które już krążyły w Internecie, zostało potwierdzonych.

Mamy więc dla tego nowego modelu Snapdragon 888 SoC, wraz z pamięcią RAM LPDDR5 i pamięcią UFS 3.1. O ile wiemy, będzie to 12 GB pamięci RAM. Będzie miał ekran E4 o maksymalnej częstotliwości 120 Hz i baterię 4500 mAh z ładowaniem 65 W.

Specyfikacja smartfona OnePlus 9RT

Oprócz tych funkcji, OnePlus 9RT będzie sprzedawany tylko w 2 Zabarwienie. Przedsprzedaż rozpocznie się 13 października, po jej uruchomieniu, a publiczna sprzedaż rozpocznie się 19 października, choć tylko na rynku chińskim.

Ciekawie jest zobaczyć podejście OnePlus do nowego modelu, tym bardziej po zapewnieniu, że w tym roku nie będzie żadnych aktualizacji jego topowych modeli. To będzie tydzień, w którym ten nowy smartfon zostanie pokazany i OnePlus 9RT będzie znany w pełni.