Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Test pikseli Google 6 Pro wykazuje dobrą odporność na zginanie

W październiku ubiegłego roku Google zaprezentowało swoje nowe smartfony Pixel 6 i piksel 6 pro z sistema operativo Android 12 i SoC Google Tensor.

I jak zwykle, gdy pojawia się nowe urządzenie, popularny youtuber JerryRigEverything poddaje je testowi w potężnym teście wytrzymałości. Więc Google Pixel 6 Pro został poddany tym szanowanym testom i wydaje się, że poradził sobie bardzo dobrze, a mianowicie wykazał dobrą wytrzymałość w teście zginania.

Piksel Google 6 Pro jest dość odporny na zginanie

Jak zwykle, youtuber JerryRigEverything, utworzył kolejny film gdzie testował trwałość nowego sprzętu, który właśnie został wydany. Więc chodzi o Google Pixel 6 Pro, który został poddany testom mrożącym yozutubera, ale pod pewnymi względami osiągnął dobry wynik.

W filmie Jerry napisał podtytuł „Kiedy tym razem plastik?”. A to zdanie wydaje się prowokacją, ponieważ w Piksel Google 5YouTuber musiał otworzyć duże kółko z tyłu urządzenia, aby odkryć komponent przeznaczony do ładowania bezprzewodowego.

W testach youtuber zaczyna od otwarcia pudełka Google Pixel 6 a następnie wykonuje kilka testów na oprogramowaniu smartfona i analizuje szczegóły jego budowy. Następnie rozpoczyna się przerażający test z narzędziami, aby zobaczyć, jak porysowany jest ekran smartfona. A dzięki skali Mohsa okazuje się, że szkło Corning Gorilla Victus użyte w Pixelu 6 Pro jest na poziomie 6, gdzie zaczyna być podatny na zarysowania.

Obejrzyj film testowy Google Pixel 6 Zawodowiec:

Następnie za pomocą x-ato youtuber testuje rysy i rysy w innych obszarach smartfona, na przykład na boku. Jerry wciąż komplementuje fakt, że w przeciwieństwie do Pixela 5, ten nowy sprzęt ma konstrukcję nie tyle plastikową, co metalową. Tył wykonany jest ze szkła, co zapewnia większą wytrzymałość tej części.

Po tym następuje test zapalniczki, w której płomień jest umieszczany na ekranie. A w tym teście ekran Google Pixel 6 Pro pali się w miejscu, w którym uderzył płomień. Jerry testuje również strefę odcisku palca, która nawet po kilku zarysowaniach różnymi materiałami nadal funkcjonuje normalnie.

Wreszcie smartfon poddawany jest testowi wytrzymałości na zginanie. A przed testami Jerry zakłada, że ​​ponieważ urządzenie ma konstrukcję z dwóch warstw szkła, łatwo pęka po zgięciu. Jednak po złożeniu Google Pixel 6 Pro utrzymuje integralność Twojej struktury.