Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 4 Najlepsze strony internetowe do tworzenia niestandardowych kubków

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 4 Najlepsze strony internetowe do tworzenia niestandardowych kubków

Kubki są jednym z najczęściej używanych przedmiotów kuchennych i nie bez powodu. W końcu jak inaczej pijesz kawę lub herbatę? Jako firma służą jako doskonały sposób na promocję Twojej marki, a jeśli masz sklep internetowy, mogą służyć jako świetna pamiątka online. Mogą nawet działać jako przemyślany prezent dla kogoś innego.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jednak znalezienie odpowiedniego dopasowania, jeśli chodzi o niestandardowe kubki online, może być trudne. Istnieje ogromna różnorodność opcji, więc oto cztery najlepsze do rozważenia.

Najpierw na tej liście pojawia się Printify. Jak to jest dość powszechne w przypadku niestandardowych usług projektowania kubków, Printify działa przede wszystkim jako niestandardowa usługa drukowania dla szerokiej gamy różnych produktów.

Nie oznacza to jednak, że będziesz rozczarowany opcjami dostępnymi w Printify. Istnieje ogromny wybór różnych wzorów kubków do wyboru, a proces projektowania jest zaskakująco dogłębny.

Najpierw musisz założyć konto i wybrać projekt kubka. Istnieje ponad 30 różnych opcji do wyboru w różnych przedziałach cenowych, o różnych kształtach, kolorach i nie tylko. Bez względu na to, jaki rodzaj kubka zamierzasz stworzyć, na pewno znajdziesz tutaj odpowiedni.

Stamtąd możesz zacząć dostosowywać swój kubek. Proces tutaj jest dość solidny, choć trochę mylący, gdy ładujesz go po raz pierwszy. W dużej mierze przypomina edytor obrazów, z kilkoma istotnymi różnicami.

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie będziesz chciał zrobić, to dodać obraz do kubka, który możesz dodać ze swojego urządzenia, a także z Dropbox lub Dysku Google, jeśli chcesz. Alternatywnie możesz zamiast tego użyć niestandardowego tekstu.

Jeśli nie masz na myśli żadnych obrazów, możesz także przeglądać Shutterstock, aby uzyskać dostęp do wysokiej jakości obrazów stockowych, choć wiąże się to z niewielką opłatą.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje do podpisu elektronicznego na rok 2023 (bezpłatne + płatne)

Po wybraniu projektu możesz edytować sposób umieszczenia go na kubku. Wspaniałe jest to, że istnieje duży wybór różnych opcji podglądu, które pomogą Ci zorientować się, jak może wyglądać końcowy wynik. Jeśli to jednak nie wystarczy, zawsze możesz wypróbować te bezpłatne strony internetowe, które tworzą piękne makiety zdjęć i zrzuty ekranu.

Następnie mamy Zazzle. Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci z łatwością spersonalizować kubek, ale prezentuje się w bardziej typowy dla sklepu internetowego sposób, to Zazzle jest świetną opcją, aby to zrobić.

Aby rozpocząć korzystanie z Zazzle, wystarczy przejrzeć jego sklep. Jest tu wiele różnych wzorów kubków do wyboru i sporo możliwości dostosowania ich projektów.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do zakupów Amazon lub innych sklepach internetowych, to Zazzle sprawi, że poczujesz się jak w domu. Jedyną prawdziwą różnicą jest to, że możesz dodać obraz lub tekst, aby stworzyć własny niestandardowy projekt. Sam interfejs użytkownika jest trochę ciasny, ale tylko częściowo wynika to z faktu, że jest tu wiele funkcji.

Zazzle pozwala dostosować swój niestandardowy projekt na wiele różnych sposobów, od całkiem solidnego zestawu opcji wyświetlania tekstu i czcionek, po ikony, kształty, tła i wiele innych. Jeśli chcesz wejść w ten proces, możesz nawet wypróbować te strony internetowe z dźwiękami kawiarni, które pomogą Ci zachować produktywność.

Tutaj możesz przesyłać niestandardowe obrazy, jeśli chcesz czegoś naprawdę wyjątkowego, i dostosować ustawienia, takie jak kafelkowanie i inne. Jeśli masz problem z uzyskaniem idealnego kubka, dostępne są również opcje warstw, dzięki którym wszystko będzie dobrze pasować.

Jeśli chcesz stworzyć niestandardowe kubki jako sposób na rozpoczęcie lub rozwinięcie swojej firmy, Camaloon to świetne, kompleksowe rozwiązanie.

Camaloon zachowuje się jak sposób na łatwe projektowanie i tworzenie niestandardowych kubków i innych produktów do własnego sklepu internetowego. Jeśli martwisz się, że będziesz musiał zapłacić jakieś koszty ogólne za swoje zamówienia, Camaloon jest dobrym rozwiązaniem.

Rekommenderad:  Parallels Access pozwala biegać Windows i aplikacje Mac na Androida, prawie natywnie

Po połączeniu Camaloon ze swoim sklepem internetowym, spersonalizowane kubki i inne produkty zostaną wykonane dopiero po złożeniu zamówienia z Twojej strony. Oznacza to, że nigdy nie będziesz musiał martwić się o nadmiar zapasów na kubki lub tym podobne.

Drukowanie, wysyłka i reszta zamówień są obsługiwane przez Camaloon, gdy nadchodzą zamówienia, więc jest to dość praktyczne rozwiązanie.

Sam proces projektowania jest również dość prosty. Możesz przesłać swoje projekty ze swojego urządzenia, a także dodać tekst w szerokiej gamie różnych czcionek do kubka. System makiet jest tutaj całkiem solidny, co oznacza, że ​​możesz naprawdę poczuć swój projekt przed umieszczeniem go w swoim sklepie.

Wreszcie mamy Shutterfly. Jeśli szukasz prostego i łatwego do zrozumienia sposobu dodawania niestandardowych projektów lub zdjęć swoich bliskich do kubka, Shutterfly jest do tego świetną opcją.

Podobnie jak wiele innych usług dostosowywania kubków, Shutterfly pozwala łatwo zaprojektować niestandardowy kubek. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z kilku opcji projektu kubka z jego oferty, a następnie rozpocząć personalizację.

Możesz łatwo przesłać obraz do kubka, a tam, gdzie inne usługi pozwalają na ręczne dostosowanie, Shutterfly zamiast tego oferuje szereg wstępnie określonych układów, o których wie, że będą dobrze działać.

Poświęcasz tutaj możliwość dostosowywania dla łatwości użytkowania, ale jest tu całkiem imponująca gama różnych układów.

Co więcej, makiety dostępne w Shutterfly są dość imponujące. Zamiast statycznego obrazu Shutterfly tworzy model 3D, który można dowolnie obracać i dostosowywać, aby uzyskać lepszy obraz efektu końcowego.

Zrób idealny kubek dla siebie

Jak widać, zrobienie niestandardowego kubka jest dość łatwym procesem, bez względu na to, jakie są twoje cele. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć wyjątkową kreację jako prezent dla kogoś, wydrukować dużą liczbę zbiorczo na imprezę biznesową, czy nawet otworzyć własny sklep, istnieje wiele opcji.

Rekommenderad:  Najlepsze strategie promocyjne dla rozwoju Twojej firmy

Proces projektowania jest łatwy do rozpoczęcia, więc nie ma powodu, aby nie wypróbować tych usług i sprawdzić, czy są dla Ciebie odpowiednie.