Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 5 Najlepsze alternatywy dla DivXSubtitles

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 5 Najlepsze alternatywy dla DivXSubtitles

DivXSubtitles był kiedyś jedną z najlepszych witryn do pobierania napisów w Internecie, ale podobnie jak format DivX, nie przetrwał do dziś.

Na szczęście istnieje wiele innych witryn z napisami, zarówno nowych, jak i starych, które istnieją do dziś. Skąd możesz wiedzieć, które są zgodne z napisami DivXSubtitles, a które nie? Przeglądanie ich wszystkich może być trochę trudne, zwłaszcza gdy tak wiele z nich wydaje się być tak podobnych.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz DivXSubtitles, czy po prostu szukasz nowej witryny do pobierania napisów, oto pięć witryn do pobierania napisów do filmów i programów.

Najpierw na tej liście znajduje się Subscene, świetna mała strona internetowa, która pozwala znaleźć napisy zarówno do telewizji, jak i filmów. Bez względu na to, czego szukasz, Subscene jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia, ponieważ oferuje szeroką gamę dostępnych napisów, niezależnie od tego, czego potrzebujesz.

Interfejs Subscene jest całkiem solidny. Możesz zobaczyć popularne napisy, które są obecnie przesyłane strumieniowo lub pobierane, i łatwo wyszukać to, czego szukasz, korzystając z paska wyszukiwania u góry ekranu.

Wyniki wyszukiwania są dość obszerne i pokazują nie tylko dokładne dopasowania do zapytania, ale także podobne wyniki, które mogą być tym, czego szukasz. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli nie znasz dokładnej nazwy tego, czego szukasz.

Dostępnych jest tutaj całkiem sporo różnych napisów, które są automatycznie oznaczane jako dobre przez osoby, które je pobrały, więc jest mało prawdopodobne, aby przytłoczył Cię zbyt duży wybór.

Dostępnych jest wiele różnych języków, więc nie ma znaczenia, czy szukasz angielskiego, czy innego języka. Możesz także filtrować wyniki wyszukiwania, aby wyświetlić tylko te języki, których szukasz. Możesz to zrobić, aby znaleźć napisy z napisami lub bez.

Rekommenderad:  9 Metryki treści, które mają znaczenie dla Twoich wyników finansowych

Następnie mamy TvSubs.net. Jak sama nazwa wskazuje, ta witryna koncentruje się wyłącznie na napisach do programów telewizyjnych, więc jeśli szukasz napisów do swojego filmu, raczej nie znajdziesz tu zbyt wiele pożytku.

Jeśli jednak próbujesz znaleźć dobre napisy do programów telewizyjnych, może to być najlepsza witryna na tej liście właśnie do tego.

Niektórym może się wydawać, że interfejs użytkownika (UI) tutaj jest trochę przestarzały, ale nie jest to trudne do zrozumienia. Dostępne są pomocne kategorie, takie jak wyszukiwanie programu telewizyjnego za pomocą listy alfabetycznej lub po prostu przeglądanie tego, co jest popularne. Oczywiście zawsze możesz po prostu wyszukać to, czego szukasz.

Po znalezieniu odpowiedniego programu wystarczy wybrać odpowiedni sezon i odcinek. Istnieje również opcja jednoczesnego pobrania wszystkich odcinków z sezonu, co jest bardzo przydatne, jeśli właśnie zorientowałeś się, który serial telewizyjny chcesz obejrzeć jako następny.

Jeśli chcesz, możesz również filtrować napisy według języka, co może być bardzo przydatne, ponieważ do wyboru jest całkiem sporo różnych języków. Idealny, jeśli szukasz czegoś, co nie jest angielskie.

Jeśli szukasz napisów do filmu do czegoś, co jest trochę starsze lub potencjalnie trudne do zdobycia, MovieSubtitles może być odpowiednim miejscem do tego.

W rzeczywistości MovieSubtitles nie jest najłatwiejszą stroną w nawigacji. Paski wyszukiwania są jakby ukryte na ekranie, a lista filmów nie zawsze działa w sposób, jakiego można by się spodziewać.

Jeśli jednak szukasz starszych napisów do filmów, MovieSubtitles ma imponujący wybór. Istnieje duża szansa, że ​​inne strony internetowe będą miały dość ograniczone opcje, jeśli chodzi o niektóre z tych filmów, i chociaż zawsze możesz spróbować samodzielnie naprawić niezsynchronizowane napisy w odtwarzaczu multimedialnym VLC, zawsze lepiej jest uzyskać odpowiednie napisy pierwsze miejsce.

Rekommenderad:  Zła wiadomość dla chińskich producentów smartfonów! Nadchodzi zakaz

Ogólnie rzecz biorąc, MovieSubtitles to solidna opcja do szukania napisów do filmów, których nie można znaleźć gdzie indziej, ale w pierwszej kolejności może ci się to wydawać trochę niedostateczne.

Następna na tej liście jest English-subtitles.org, która – jak można się spodziewać – jest witryną internetową, której celem jest udostępnianie angielskich napisów zarówno do filmów, jak i programów telewizyjnych.

Interfejs jest tutaj dość prosty, co jest przydatną funkcją w witrynie takiej jak ta. Możesz przeglądać napisy według programów telewizyjnych lub filmów i zawsze możesz po prostu wyszukać to, czego szukasz.

Jeśli szukasz programów telewizyjnych, może to być trochę trudne, ponieważ będziesz musiał ręcznie wprowadzić dokładnie te odcinki, które chcesz. Co więcej, nie ma opcji jednoczesnego pobierania wielu sezonów.

Jednak dla większości odcinków dostępnych jest wiele różnych napisów, więc prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć to, czego szukasz, a wyszukiwanie odcinka po odcinku nie jest zbyt trudne.

Oczywiście nie ma napisów w innych językach, co może być sporym problemem, jeśli tego właśnie szukasz.

Wreszcie mamy SubtitleStock. Ta witryna zawiera pliki do pobrania zarówno dla filmów, jak i telewizji, z całkiem rozsądną gamą opcji językowych do uruchomienia.

Asortyment dostępny tutaj jest dość rozległy, z kilkoma innymi całkiem interesującymi funkcjami. Na przykład istnieje kilka imponujących opcji filtrowania.

Jeśli szukasz określonego formatu pliku, aby móc dodać zewnętrzne napisy Windows Media Player, to jest to świetny sposób, aby to zrobić. Możesz także filtrować według języka, niedosłyszących, a nawet przed lub po określonej dacie.

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs SubtitleStock jest całkiem niezły i można tu znaleźć wiele różnych napisów, co czyni tę witrynę jedną z najlepszych witryn do wyszukiwania napisów do programów telewizyjnych i filmów.

Rekommenderad:  12+ Najlepsze YouTube na konwertery MP3 na rok 2023 (darmowe i płatne)

Znajdź idealne napisy

Jak widać, istnieje wiele witryn, które mogą pomóc Ci znaleźć napisy, których szukasz, bez względu na to, czym one są. Chociaż DivXSubtitles może być martwy, wciąż istnieje wiele alternatyw.

Wszystkie są łatwe w użyciu i mają wiele odmian do wyboru, więc dlaczego nie dać im szansy?