The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu

Sektor motoryzacyjny ma na czele technologię, aw każdym z jej oddziałów widzimy, jak ulepszane są pojazdy i wszystko, co jest z nimi związane, to niesamowite postępy. Wszystko, co otacza ten obszar, jest naznaczone technologią, która ma na celu poprawę wrażeń z jazdy pod każdym względem. Jednak bardzo mało eksploatowanym obszarem w branży motoryzacyjnej jest serwis techniczny i zakup części zamiennych, chociaż niektórzy programiści odpowiedzialni są za tworzenie niezwykle interesujących rozwiązań.

A smartphones reprezentują one nasze połączenie z resztą świata, opracowane rozwiązania zostały na nich oparte, aby zaspokoić tę potrzebę. W ten sposób możemy mieć niektóre aplikacje mające na celu łatwe pozyskiwanie części samochodowych.

Części samochodowe i zakupy online

Chociaż możemy wejść Amazon lub jakikolwiek inny sklep internetowy i poprosić o tę część zamienną do naszego pojazdu, jasne jest, że od aplikacji wszystko byłoby znacznie wygodniejsze. Opcje dostosowywania, bezpośrednia komunikacja i szybkie doświadczenie związane z aplikacją zapewniają znacznie większy komfort.

W tym sensie chcemy przedstawić niektóre aplikacje zorientowane na pozyskiwanie części samochodowych ze smartfona.

Katalog części samochodowych

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 1

Jedną z aplikacji, która została poświęcona oferowaniu różnych doświadczeń przy zakupie części do pojazdów, jest Auto Parts Catalog. Aplikacja oferuje części samochodowe do 10 marek, dzięki czemu szybko dotrzesz do potrzebnej części. Można znaleźć części do silnika, nadwozia, zawieszenia i nie tylko. Obszar, w którym można zobaczyć produkty, niewiele różni się od innych sklepów internetowych.

Marki obecne w tej aplikacji to: Benz, Toyota, KIA, Mitsubishi, Ford, GMC, MOPAR, Hyundai, Nissan i Honda.

APLIKACJA AUTODOC

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 2

Do tej pory APLIKACJA AUTODOC Jest to najlepsza przetestowana przez nas aplikacja do zakupu części zamiennych do pojazdów. Po pierwsze, aplikacja jest dostępna na iOS i Androida, dzięki czemu jest dostępna dla wszystkich użytkowników smartfona. Z drugiej strony mamy jego piękny interfejs, bardzo dobrze osiągnięty, aby wygenerować najbardziej intuicyjne doświadczenie, jeśli chodzi o zlokalizowanie części samochodowej.

Proces użytkowania, poza tym, że jest bardzo łatwy, jest bardzo kompletny, ponieważ towarzyszy Ci od wyboru, do zamówienia i odbioru produktu. AUTODOC zawiera katalog ponad 20 marek, w których z pewnością znajdziesz również swój pojazd.

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 3

Aby dodatkowo wzbogacić doświadczenie, będziesz mieć możliwość tworzenia list życzeń w celu dodania do osobnej sekcji tych elementów, które chcesz zdobyć w przyszłości. Ponadto interfejs jest dostępny w kilku językach, co zapewnia dostępność praktycznie na całym świecie. Aby dodatkowo uzupełnić jego zalety i zapewnić doskonałe wrażenia, aplikacja ma pomoc techniczną, dzięki czemu można się komunikować i otrzymywać porady dotyczące wszelkich niedogodności w tym procesie.

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 4

The app ma sistema zniżek, które sprawiają, że jest o wiele bardziej atrakcyjny, nawet teraz jeśli chcesz dostać 2% zniżki, kliknij ten link. Oferty i możliwość bezpłatnej wysyłki to dodatkowe czynniki, które zachęcają każdego użytkownika pojazdu do zainstalowania tej aplikacji smartphones.

Automatyczna strefa

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 5

Auto Zone to doskonałe rozwiązanie dla systemu iOS, które może wyglądać jak Amazon części samochodowych. Su sistema Opiera się na grupie sklepów z częściami samochodowymi, które udostępniają ich zapasy w aplikacji, dzięki czemu można znaleźć potrzebną część w najbliższym sklepie. Oznacza to nie tylko, że możesz dotrzeć do zakładu w najprostszy i najszybszy sposób, ale także tańszy koszt wysyłki, jeśli potrzebujesz go w domu.

Aplikacja dość intuicyjna, choć z katalogiem marek i modeli nieco ograniczona.

RecamBroker

Model RecamBroker jest podobny do modelu Auto Zone, działając jako pośrednik między wszystkimi mediami zaangażowanymi w zakup części zapasowej. Oznacza to, że aplikacja nawiąże komunikację ze sklepem z częściami samochodowymi, firmą spedycyjną oraz z tobą jako użytkownikiem. Wadą tej aplikacji jest jej katalog, który zwykle nie wystarcza 6 Marki: Ford, KIA, Mitsubishi, Nissan, Honda i Chevrolet.

Aplikacja Super Spares

The 5 najlepsze aplikacje do zakupu części zamiennych do pojazdu 6

Kolejną doskonałą aplikacją do nabywania części zamiennych do pojazdów za pośrednictwem smartfona jest aplikacja Super Spare, która oferuje prosty interfejs i dość szybki proces, choć z inną mechaniką niż reszta. Oznacza to, że aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, musisz zarejestrować model, markę i rok swojego pojazdu, aby mieć dostęp do wszystkich dostępnych części. Możesz nadal monitorować części samochodowe do 5 samochody i łatwo przeprowadzić proces zakupu lub wyceny części samochodowych.

Korzystanie z tej aplikacji daje dostęp do promocji i ofert, a także wiadomości i wydarzeń związanych z obszarem.