Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 5 Najlepsze społeczności i strony internetowe dla rowerzystów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 5 Najlepsze społeczności i strony internetowe dla rowerzystów

Jazda na rowerze to świetny sposób na poprawę formy i zadbanie o ogólny stan zdrowia. Rozpoczęcie podróży fitness może być trudne, zwłaszcza jeśli zaczynasz aktywność, której nie znasz.

Możesz nie wiedzieć, jak zacząć i możesz czuć się samotny w swojej podróży fitness poprzez jazdę na rowerze. Na szczęście nie musisz być sam. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz informacji, które pomogą Ci zacząć, czy po prostu chcesz dołączyć do społeczności doświadczonych rowerzystów, w Internecie znajdziesz coś dla siebie. Tutaj znajdziesz pięć świetnych stron internetowych i społeczności dla rowerzystów.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jeśli szukasz globalnej społeczności rowerzystów, jest to idealna strona dla Ciebie. Bike Club ma na celu zjednoczenie rowerzystów na całym świecie i pomoc w ich budowaniu poprzez wspólne historie, wskazówki i poczucie wspólnoty.

Aby dołączyć do społeczności, wystarczy dołączyć do grupy Bike Club Discord i gotowe. Jako jeden z przykładów niezwykłego i kreatywnego sposobu korzystania z NFT, otrzymasz Bike Club NFT jako cyfrową kartę członkowską. Twój NFT pozwala również zdobywać punkty i dodatkowe korzyści dzięki programowi „jazda i zarabianie” Bike Club.

WeLoveCycling.com służy jako internetowy magazyn pełen informacji na temat wszystkiego, co związane jest z kolarstwem. Witryna ma różne kategorie, które pomogą Ci poruszać się i edukować zgodnie z interesującym Cię tematem. Znajdziesz kategorie, takie jak Zdrowie i Trening, które dostarczają aktualnych informacji na temat trendów żywieniowych i zdrowotnych w kolarstwie w społeczności rowerowej.

Informacje na temat odpowiedzialności drogowej znajdziesz również w kategorii Kolarstwo szosowe. Jeśli chcesz wyrobić w rodzinie nawyk jazdy na rowerze, kategoria Rodzina dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji. Inne kategorie dostępne na stronie to: Spotkania towarzyskie i kultura, Outdoor, Bezpieczeństwo i Kolarstwo miejskie.

Rekommenderad:  The 7 Najlepsze strony do sprzedaży modeli 3D

Jeśli jesteś starszym entuzjastą kolarstwa, ten klub jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. VPCC to klub rowerowy skierowany do starszych rowerzystów, który zapewnia szczegółowe szkolenie, które poprowadzi Cię podczas rowerowej podróży. Na stronie dostępne są dwa plany treningowe. Istnieje ośmiotygodniowy plan budowania siły i mocy, który pomoże ci robić postępy i budować siłę podczas jazdy pod górę i zwiększania prędkości w miarę upływu czasu.

Drugi plan w VPCC to ośmiotygodniowy plan sportowy na pagórkowatym terenie, który pomoże Ci przygotować się do kolejnego kolarskiego sportu. Jedną z dodatkowych korzyści planów szkoleniowych VPCC jest to, że otrzymasz coaching w Facebook grupa od doświadczonego kolarza.

BikeRide to centrum informacyjne dla rowerzystów, które dostarcza wiedzy na różne tematy. Możesz uzyskać wgląd w szereg wydarzeń rowerowych, do których możesz dołączyć. Jeśli chcesz kupić nowy rower, strona zawiera recenzje rowerów od ponad 500 ekspertów i 80 000 użytkowników. Recenzje rowerów są dobrze zorganizowane i zawierają ocenę BikeRide, listę powodów, dla których warto kupić rower, a także listę powodów, dla których nie warto kupować roweru.

BikeRide pomaga również w naprawie i konserwacji roweru dzięki szczegółowym przewodnikom napraw na stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogólnych wskazówek dotyczących roweru, czy też chcesz wymienić części rowerowe, w witrynie znajdziesz samouczki. Oprócz tego strona posiada forum, na którym możesz rozmawiać z innymi członkami społeczności rowerowej.

Jeśli znasz fora społecznościowe na Reddit, ta społeczność rowerowa będzie dla Ciebie odpowiednia. Subreddit r/cycling ma ponad 290 000 członków.

To forum pozwala na kontakt z rowerzystami z różnych środowisk i możesz dyskutować o wszystkim, co jest związane z kolarstwem. Jeśli masz pytania, ale wahasz się, czy rozpocząć rozmowę na forum, możesz łatwo szukać odpowiedzi, skutecznie przeszukując Reddit.

Rekommenderad:  Najlepsze wiadomości poza biurem & amp; Przykłady inspiracji

Internet umożliwia budowanie relacji z globalną społecznością bezpośrednio z domu. Ludzie mogą dzielić się swoimi pasjami w wielu branżach, sporcie i nie tylko. Na szczęście istnieje wiele społeczności rowerowych, do których możesz dołączyć, gdy czujesz się odizolowany podczas swojej rowerowej podróży i chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami — a także doświadczeniami innych.