Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 5 Najlepsze tanie plany telefoniczne w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 5 Najlepsze tanie plany telefoniczne w 2023 r

Plany telefoniczne są skomplikowane i często drogie. To wystarczy, by zakręcić w głowie najbardziej zapalonym miłośnikom telefonów. Nie martw się jednak, ponieważ wkrótce dowiesz się o jednych z najlepszych tanich planów telefonicznych w 2022 roku!

Musisz się martwić, czy plan telefoniczny jest na kartę, czy chcesz 4g LTE czy 3g, czy 8Gb w abonamencie wystarczy, czy powinieneś mieć nieograniczoną ilość danych, a na dodatek musisz myśleć krytycznie o tym, czy dostajesz dobrą ofertę, czy nie.

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy telefon i szukasz odpowiedniego planu, czy też masz już dość starego planu i chcesz coś zmienić, ten post jest dla Ciebie. Od nieocenionych usług telefonicznych, przez tanie nieograniczone rozmowy i SMS-y, po wyjątkowo rozsądne ceny na bieżąco, poniższe plany telefonów komórkowych należą do najlepszych na rynku.

Poniższa sekcja zawiera przegląd niektórych zalet i wad każdego planu. Gotowy, aby dowiedzieć się o najlepszych tanich planach telefonicznych na 2022 rok? Zanurkujmy od razu.

Najlepsze tanie plany telefoniczne

Ponieważ każdy oferuje coś innego, na pewno znajdziesz najlepszy plan na telefon komórkowy, który odpowiada Twoim potrzebom!

Mint Mobile

Plan Mint Mobile 4Gb jest obecnie jednym z najtańszych na rynku! Za jedyne 15 USD miesięcznie otrzymujesz nielimitowane wiadomości tekstowe i rozmowy w całym kraju PLUS 4 GB danych. A co jeśli nie jesteś ze Stanów Zjednoczonych?

Nie martw się, ponieważ ten plan obejmuje również bezpłatne połączenia międzynarodowe do Kanady i Meksyku! Wreszcie możesz zabrać ze sobą telefon z programem BYOP firmy Mint (co oznacza, że ​​możesz zatrzymać ten zaufany telefon, jeśli chcesz).

Plusy:

 • 15 USD za 4 GB to wyjątkowo tanio. Jest mało prawdopodobne, aby znaleźć inny plan na rynku za mniej niż $4/gb (cena jednostkowa dla tego planu).
 • Konfiguracja i aktywacja są dość proste. Jeśli się zakwalifikujesz, otrzymasz gratis 3-W-1 kartę sim (lub e sim), aby pasowała do Twojego abonamentu telefonicznego.
 • Solidna aplikacja jest dołączona do abonamentu telefonicznego, a użytkownicy zgłaszali z nią dobre doświadczenia.

Cons:

 • Cena 15 USD miesięcznie jest gwarantowana przez pierwsze trzy miesiące i może później ulec zmianie (zapewnia to pewien stopień niepewności, który może nie być atrakcyjny dla niektórych).
 • 4 Gb to nie dużo danych, jeśli ciągle korzystasz z telefonu, a po zużyciu 4 Gb prędkość transmisji danych znacznie spada.
 • Na dobre i na złe Mint Mobile to sieć bezprzewodowa bez fizycznych lokalizacji, co uniemożliwia ludziom składanie skarg osobiście. Jednak ta niedogodność pozwala im utrzymać dobrą marżę składki, jednocześnie dając klientom tani plan telefoniczny.
Rekommenderad:  Informacje o głębokości mogą ujawnić głębokie podróbki w czasie rzeczywistym

T Mobile

Aby uzyskać najlepszy zasięg sieci od jednego z wielkich nazwisk w przestrzeni telekomunikacyjnej za niską cenę, nie szukaj dalej niż nieograniczony plan T-Mobile za 15 USD miesięcznie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonać telefon w mieście, czy na akrze ziemi, ten plan jest wart rozważenia. Dzięki temu planowi otrzymasz nielimitowane rozmowy i SMS-y plus 20,5 Gb szybkich danych.

Elegancką rzeczą w tym planie jest to, że chociaż nie jest to nieograniczony plan transmisji danych, za każdy rok, w którym się do niego zobowiążesz (o ile zarejestrujesz się w T-Mobile Connect), otrzymasz 500 MB dodatkowe dane co miesiąc. Więc po pięciu latach (jeśli plan jest nadal aktywny) będziesz mieć 5 Gb danych w swoim planie!

Plusy:

 • Roczny wzrost danych o 500 Mb to ogromny bonus (zwłaszcza bez dodatkowych kosztów).
 • Zasięg w T-Mobile jest często lepszy niż u innych operatorów telefonicznych.
 • 15 dolarów miesięcznie za 2.5Gb jest nadal stosunkowo tanie w porównaniu z wieloma innymi dostawcami usług bezprzewodowych.

Cons:

 • W przeciwieństwie do niektórych planów przedpłaconych (i planów bezprzewodowych), które zapewniają elastyczne wykorzystanie nadwyżki danych, w przypadku T-Mobile obowiązuje twardy limit po osiągnięciu limitu danych.
 • Mimo że mają fantastyczny zasięg, możesz preferować bezprzewodowy plan Verizon lub AT&T.
 • Pomimo reklamowania się jako „nieprzewoźnik”, T-Mobile nadal ma cechy operatora telefonicznego.

Verizon

Być może myślisz w tym momencie: „Jak, u licha, Verizon jest jednym z operatorów telefonicznych na tej liście? Verizon nie jest tani!” Ale to dlatego, że nie poświęciłeś czasu, aby spojrzeć na przedpłacony plan Verizon 40 USD miesięcznie 5 Gb.

Rzeczywiście, większość planów Verizon nie jest dokładnie tania i na pierwszy rzut oka ten też może nie wyglądać. Ale, podobnie jak przerzucanie nieruchomości, możesz odwrócić rabaty Verizon na swoją korzyść.

Zanurzmy się nieco głębiej.

Po pierwsze, jeśli zarejestrujesz płatność automatyczną, Verizon pobierze $5 wyłączony. Następnie nie przełączaj się na żadne inne nieograniczone plany przez trzy miesiące, a Verizon weźmie kolejne $5 wyłączony.

Rekommenderad:  19 najlepszych narzędzi do audytu SEO (+ darmowe)

Wreszcie, jeśli będziesz trzymał się tego abonamentu mobilnego przez dziewięć miesięcy, otrzymasz jeszcze jeden $5 zniżka, która daje łączną cenę do około 25 USD miesięcznie za 5 Gb danych, co czyni go wyjątkowo tanim planem na telefon komórkowy! Ponadto uzyskasz pełną prędkość sieci Verizon i fantastyczny zasięg.

Plusy:

 • Miesięczna stawka maleje, im dłużej trzymasz się Verizon, ostatecznie czyniąc plan jednym z najtańszych na rynku.
 • Verizon ma niesamowitą sieć komórkową i jedną z najbardziej rozległych sieci w kraju.
 • Nawet podstawowe telefony będą miały dużą prędkość w abonamencie telefonicznym Verizon.
 • Ten plan obejmuje mobilny hotspot, a Verizon jest znany z dobrych, szybkich danych hotspot.

Cons:

 • Cena wywoławcza tego abonamentu na telefon komórkowy nie jest tania (delikatnie mówiąc).
 • Jeśli z usługi bezprzewodowej korzysta wiele osób, prędkość może być mniejsza niż zwykle.
 • Plany danych oferowane przez Verizon nie obejmują podatków i dodatkowych opłat.

AT&T

Ogólnie rzecz biorąc, gdybyś wybrał AT&T, cena, którą zapłaciłbyś za 5 Gb miesięcznie w danych, wynosi 30 USD miesięcznie. Więc ten plan w żadnym wypadku nie jest tani i nie znalazłby się na tej liście; JEDNAK, jeśli wybierzesz przedpłacony plan telefoniczny AT&T (plan umowy na co najmniej 12 miesięcy), możesz uzyskać 8 GB danych miesięcznie za jedyne 25 USD miesięcznie!

Ta piramida żywieniowa z funkcjami telefonu obejmuje nieograniczone wysyłanie SMS-ów/wiadomości, nieograniczone rozmowy, roaming w Kanadzie i Meksyku oraz umożliwia przesyłanie strumieniowe wideo HD. Co więcej, AT&T jest dużą firmą telefoniczną, która zazwyczaj nie oferuje tanich planów telefonicznych, więc ten jest naprawdę nieoszlifowanym diamentem.

Plusy:

 • Funkcja przeniesienia danych umożliwia „przeniesienie” niewykorzystanych danych na następny miesiąc.
 • 25 USD za 8 Gb jest tańsze niż większość innych dostawców telefonów komórkowych.
 • AT&T nie jest nowym dostawcą telefonów komórkowych i istnieje już od dłuższego czasu (co czyni go godną zaufania i niezawodną marką).
 • Roaming międzynarodowy i rozmowy międzynarodowe są niezwykle przydatne, jeśli jesteś stałym mieszkańcem Kanady lub Meksyku.

Cons:

 • Jeśli wolisz płacić z miesiąca na miesiąc, nie masz opcji, ponieważ musisz płacić co roku, aby skorzystać z mocno obniżonej ceny (płatności miesięczne nie są dozwolone).
 • Prawdopodobnie przegapisz wiele korzyści, które uzyskałbyś, gdybyś wybrał innego dostawcę usług bezprzewodowych. Kiedy korzystasz z przedpłaconego abonamentu bezprzewodowego, nie możesz uczestniczyć w AT&T Thanks, programie aktualizacji telefonu AT&T Next Up (który w zasadzie pozwala na szybszą aktualizację telefonu za pomocą niewielkich płatności ratalnych), a także nie dostajesz darmowy abonament HBO Max.
Rekommenderad:  24 najlepsze strony, w których można znaleźć dobrze płatne oferty pracy w blogowaniu w 2023 r

Tello

Jeśli nie jesteś użytkownikiem dużych zbiorów danych i nie chcesz być zablokowany na dłuższą metę, plan Tello 1Gb jest dla Ciebie. Zapłacisz 10 USD miesięcznie w zamian za 1 GB danych. Mimo to będziesz także otrzymywać nieograniczone połączenia i SMS-y, bezpłatny tethering mobilny i (co najważniejsze) otrzymasz umowę bez umowy, co oznacza, że ​​możesz anulować w dowolnym momencie bez żadnych zobowiązań.

Jeśli chodzi o oszczędność, nie dostaniesz znacznie taniej niż 10 USD miesięcznie. Najlepsze jest to, że czasami pojawiają się oferty promocyjne, które jeszcze bardziej obniżają cenę. (Może się okazać, że płacisz tylko $7.50 miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy!)

Plusy:

 • Ten plan jest bardzo przystępny dla każdego, kto ma ograniczony budżet i nie potrzebuje dużo danych.
 • Wraz z danymi otrzymujesz również wszystkie podstawowe funkcje planu na telefon komórkowy.

Cons:

 • 1 GB danych to wcale nie jest dużo. 1 Gb jest zasadniczo dobre tylko w sytuacjach awaryjnych (użyj więcej, a skończy Ci się bardzo szybko).

Podsumowanie: najlepsze tanie plany telefoniczne

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, świeżo po szkole średniej, obeznany z technologią lub kompletnym nowicjuszem technologicznym, prawdopodobnie masz telefon. Prawdopodobnie wtedy docenisz tanie plany telefoniczne. (Obecnie naprawdę niedrogie plany telefoniczne są coraz rzadsze).

Ten post został objęty 5 z najlepszych tanich planów telefonicznych dostępnych obecnie na rynku. W ramach szybkiego podsumowania są to:

 • Plan 4Gb Mint Mobile (15 USD / miesiąc)
 • T-mobile 2Abonament .5 Gb (15 USD/miesiąc)
 • Plan Verizon 5 Gb (40 USD miesięcznie, ale z czasem zmniejsza się)
 • Przedpłacony plan AT&T 8 Gb (25 USD miesięcznie, jeśli płacisz z góry za cały rok)
 • Plan Tello 1 Gb (10 USD miesięcznie)

Od abonamentów typu pay-as-you-go do planów przedpłaconych, od roamingu międzynarodowego po zasięg lokalny, od nieograniczonej ilości danych do 1 Gb danych — na tej liście na pewno znajdziesz coś, co odpowiada Twoim potrzebom.

Table of Contents