Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 6 Najlepsi patroni oferujący bezpłatne mapy bitew D&D

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 6 Najlepsi patroni oferujący bezpłatne mapy bitew D&D

Wszyscy wiemy, że sercem każdej kampanii TTRPG są bitwy. Niezależnie od tego, czy grasz w trybie offline, czy online, mapy bitew sprawiają, że bitwa jest bardziej sprawiedliwa, przyjemniejsza i bardziej wizualna.

Chociaż możesz sprawdzić swoje umiejętności i stworzyć własną mapę bitwy na następną sesję kampanii, równie dobrze możesz pobrać naprawdę dobrą mapę, która spełni Twoje potrzeby.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Zebraliśmy małą listę naszych ulubionych twórców map bitewnych, abyś mógł przygotować się na następną kampanię. A ty, jako DM, możesz poświęcić więcej czasu na przygotowanie innych części przygody.

Bert z Crosshead Studios tworzy mapy na Patreonie od 2018 roku i oferuje wysokiej jakości mapy już za $1 na miesiąc. Możesz zapłacić więcej, aby uzyskać dostęp do większej liczby odmian i lepszych dodatków, a także odwiedzić witrynę studia Crosshead, aby pobrać bezpłatne mapy.

Crosshead się skończył 3000 patronów, którzy kochają jego styl mapy z siatką, jasnymi kolorami i szczegółowym wnętrzem. Podobnie jak większość innych twórców map bitewnych, Crosshead ma kreskówkowy styl tworzenia map, ale łączy go z czystym realizmem, który może nadać twojej kampanii magiczne, ale poważne doświadczenie.

Na jego stronie internetowej znajdziesz około 50 map, począwszy od ogólnych środowisk, a skończywszy na unikalnych, wypełnionych lawą mapach finałowych bossów. Możesz także znaleźć kilka map oznaczonych numerami, aby pomóc uzyskać lepszy kontekst dla tego, co zawierają mapy.

Większość artystów tworzących mapy korzysta z Patreon jako metody finansowania społecznościowego. Jeśli jesteś artystą, który chciałby sfinansować swoją sztukę z czegoś innego niż Patreon, przedstawiliśmy kilka alternatyw dla Patreona, które możesz sprawdzić.

Inny długoletni twórca map Patreona, Neil z Afternoon Maps, skończył 2,000 patronów i ponad 200 unikalnych map do wyboru. Duży wybór darmowych wersji jego map znajdziesz na stronie Afternoon Maps.

Rekommenderad:  Mapy Google dodają fotorealistyczne widoki 3D głównych punktów orientacyjnych miasta i alerty lokalizacji

Jego styl artystyczny jest nieco mroczniejszy i bardziej szorstki niż inne, jeśli szukasz czegoś w tym stylu. Mapy bitew wyjątkowo przypominają obrazy olejne, a siatki są twórczo zintegrowane z większością jego prac. Tak więc, jeśli jesteś DM, który wybiera ponury styl graficzny z wciągającymi siatkami, popołudniowe mapy to droga do zrobienia.

Neil komentuje również dobre starcia, które można przeprowadzić na jego mapach bitewnych, jeśli potrzebujesz inspiracji do następnej sesji. Ale te interesujące i unikalne warianty są za opłatą abonamentową. Jeśli naprawdę podoba Ci się jego sztuka, możesz go wesprzeć.

Alex z Neutral Party jest mistrzem lochów i artystą, który ma więcej niż 3000 patronów, którzy co miesiąc wspierają jego mapy. Alex opanował rzemiosło tworzenia niespecyficznych map bitewnych o ogólnych ustawieniach przygodowych, dając swoim kolegom DM doskonały zestaw narzędzi do losowych starć w otwartych grach D&D.

Na stronie Partii Neutralnej na Patreonie znajdziesz 20 bezpłatnych postów, od bram miejskich po pustynne ruiny i opuszczoną chatę pośrodku niczego. Na pewno znajdziesz tam coś, co sprawdzi się w Twojej kampanii. I oczywiście możesz uzyskać warianty dowolnej bezpłatnej mapy, którą widzisz, dołączając do poziomu subskrypcji.

Mapy Neutral Party są zawsze bogate w środowisko, dzięki czemu Twoi gracze mogą korzystać z wszelkiego rodzaju osłon i elementów środowiskowych na swoją korzyść w celu kreatywnego podejścia do bitwy.

Dodatkową korzyścią jest to, że Neutral Party traktuje DM, którzy grają osobiście, udzielając im instrukcji, jak wydrukować swoje mapy.

Jeśli zastanawiasz się, czy istniały animowane mapy bitewne, Dynamic Dungeons nie tylko odpowiada na pytanie „tak”, ale także odpowiada darmowym „tak”. Dynamic Dungeons to pionierski twórca animowanych map lochów na Patreonie, oferujący zapętlone animowane mapy, w które można grać na ekranie stołowym.

Rekommenderad:  Oszczędność paliwa: Mapy Google wprowadzają nową funkcję we Francji

Przejdź do publicznych postów Dynamic Dungeons (Patreon) i pobierz animowane mapy bitew dostępne za darmo. Niestety, nie możesz otrzymać animowanych map obsługiwanych przez VTT za darmo bez subskrypcji usługi $5 szczebel. Ale $1 tier zapewni Ci wersję JPG dla VTT.

VTT to skrót od virtual tabletop i zasadniczo jest to platforma internetowa, na której możesz grać w swoje gry stołowe z ludźmi przez Internet. Dobrym przykładem jednego z nich jest Roll20.

Dynamic Dungeons używa bardziej realistycznego stylu grafiki 3D przypominającego model do tworzenia map. Niektóre z tych map zawierają nawet informacje pogodowe, takie jak mgła i deszcz, nadając grze D&D jeszcze więcej realizmu. Mapy są również wyposażone w zapętlone efekty dźwiękowe dla lepszej atmosfery, więc nie musisz szukać dźwięków, aby zapewnić większe zanurzenie.

Artysta odpowiedzialny za tworzenie map bitewnych numer jeden w Australii, Ross 2-Minuta Blat. Jest jednym z najstarszych (jeśli nie najstarszym) twórcą map na Patreonie, a jego posty sięgają 2015 roku. Ma ponad 2500 patronów, dla których co miesiąc produkuje mapy i żetony.

2-Minute Tabletop oferuje mapy w ujmująco szorstkim, kreskówkowym stylu, idealne do gier dla młodszych graczy. Ma podejście do map typu „wytnij i połącz”, często rozdzielając je na części, aby klienci mogli je złożyć w swoich grach.

Możesz znaleźć jego darmowe rzeczy na 2-Minutowa witryna Tabletops. Zawiera mapy, żetony i zasoby, których możesz użyć w swoich grach. Jeśli bardzo podoba Ci się to, co widzisz, nie wahaj się go wesprzeć, dołączając do jednego z jego poziomów subskrypcji. Subskrypcja jego Patreona da ci dostęp do wielu pakietów zasobów, których możesz użyć do stworzenia własnych map bitew.

Ponadto, jeśli jesteś początkującym artystą, 2-Minute Tabletop to świetny sposób na rozpoczęcie podróży. Jego pakiety zasobów nie tylko ułatwiają pracę nad Twoimi rzeczami, ale publikuje także filmy instruktażowe na temat tworzenia map za pomocą programu Photoshop.

Rekommenderad:  tvOS App Store wyświetla teraz cztery razy więcej Apple Aplikacje telewizyjne w kategoriach Najlepsze płatne, bezpłatne i dochodowe

Jednak niektóre z jego filmów mogą być zbyt skomplikowane dla początkujących. Aby uzyskać więcej podstaw programu Photoshop, zapoznaj się z naszymi zalecanymi technikami, które pomogą Ci rozpocząć naukę programu Photoshop.

A nagroda najlepszych twórców map wszechczasów trafia do Cze i Peku. Ta para tworząca mapy tworzy zapierające dech w piersiach mapy przygodowe TTRPG, które są piękne i funkcjonalne. Ich mapy wahają się w setkach z niemal każdego terenu przygodowego lub scenariusza, jaki możesz sobie wyobrazić.

Czepeku to zdecydowanie duża wartość za niską, niską cenę $5 miesiąc. Ale jeśli chcesz tylko gratisy, jest strona Imgur, z której możesz pobrać 50 ich darmowych map.

Czepeku produkuje również animowane mapy dla patronów wyższych poziomów, a cała ich grafika jest już przygotowana do użytku VTT. Patroni mogą również decydować o tym, jakie mapy będą tworzyć co miesiąc.

Współpracują również z twórcami przygód, Borough Bound, aby stworzyć rozbudowane światy z ich mapami, dzięki czemu możesz mieć całe miasta z mapą dla każdej ich części.

Wspieraj artystów map, których kochasz, na Patreonie

Otrzymanie pięknych darmowych grafik do swoich gier jest miłe, ale jeśli masz pieniądze do stracenia i kochasz sztukę, którą widzisz, wesprzyj artystę. Twój wkład może znacznie przyczynić się do tego, że będą produkować więcej takich rzeczy.

To powiedziawszy, pobierz wszystkie potrzebne mapy i przygotuj się na sesję. Jesteśmy pewni, że twoi gracze będą zachwyceni, widząc nowe, piękne mapy, które dla nich przygotowałeś.