Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 6 Najlepsze konwertery audio na wideo dostępne online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 6 Najlepsze konwertery audio na wideo dostępne online

Jeśli masz plik audio, który chcesz nieco uatrakcyjnić, możesz najpierw rozważyć przekonwertowanie go na wideo. Jeśli na przykład przesyłasz coś do YouTubelub podczas prezentacji, dodatkowe efekty wizualne mogą być ogromnym dobrodziejstwem.

Na szczęście w Internecie dostępnych jest wiele różnych narzędzi, które mogą pomóc zamienić pusty dźwięk w porywające wideo. Oto sześć najlepszych do rozważenia.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Najpierw na tej liście mamy konwerter audio na wideo online. To narzędzie online ułatwia przekształcanie szerokiej gamy różnych plików audio w pliki wideo i jest świetnym sposobem na rozpoczęcie tej listy.

Aby użyć Audio to Video Online Converter, wystarczy przesłać plik audio. Usługa internetowa akceptuje prawie wszystkie najpopularniejsze typy plików audio, więc jest mało prawdopodobne, abyś napotkał tutaj jakiekolwiek problemy.

Stamtąd możesz przesłać wybrany obraz. Możesz na przykład wybrać okładkę albumu, która odpowiada przesłanemu przez Ciebie utworowi.

Możesz także wybrać spośród istniejących opcji tła, które zapewnia Audio to Video Online Converter. Zasadniczo są to tylko różne kolory, w które możesz grać zamiast domyślnej czerni, którą dostałbyś bez nich, ale są lepsze niż nic.

Następnie mamy Media.io. Jeśli szukasz solidnego pakietu narzędzi do edycji wideo, który pozwoli Ci stworzyć coś, co wygląda naprawdę imponująco, to Media.io jest dobrym miejscem do szukania.

Media.io to nie tylko konwerter plików, ale jeden z najlepszych darmowych edytorów wideo online. Zawiera szereg szablonów do pracy, a także wiele opcji dodawania wideo, audio, obrazów, tekstu, napisów i innych elementów do filmu.

Aby przekonwertować plik audio na plik wideo, wystarczy przesłać plik do Media.io, a następnie wyeksportować go jako wideo. Spowoduje to jednak czarny ekran, któremu można zaradzić, dodając filmy lub zdjęcia na górze.

Rekommenderad:  Czy Cartel Kings ma zostać mobilną grą wideo miesiąca?

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z Media.io, choć warto zauważyć, że jeśli korzystasz z bezpłatnego konta, Twój wyeksportowany film będzie miał znak wodny. Uaktualnienie do konta premium usunie to, a także zapewni dostęp do wielu innych funkcji, ale warto o tym pamiętać.

Jeśli szukasz czegoś, co zapewni Ci dynamiczne ruchome tła dla Twojego dźwięku, które nie wymaga żadnej rejestracji ani kont premium, to voice2v.com jest całkiem solidną opcją.

Aby rozpocząć korzystanie z voice2v.com, wystarczy przesłać plik audio na stronę. Stamtąd będziesz mógł przeglądać szeroką gamę różnych animowanych teł. Same filmy są oczywiście nieco ogólne, ale często wykonują swoją pracę.

Klipy chmur przetaczających się nad głową, błyskawic przecinających niebo lub tańczących świateł całkiem dobrze wypadają na tle dźwięku, a jeśli nie podoba ci się któryś z wyborów, zawsze możesz zamiast tego przesłać własny obraz.

Stamtąd możesz dodać logo do filmu lub po prostu je pominąć i gotowe. voice2v.com utworzy wideo z przesłanego pliku audio, a przed pobraniem będziesz mógł wyświetlić jego podgląd w przeglądarce.

Następny na tej liście jest konwerter audio na wideo EZ-Converter. Jeśli szukasz bezpłatnego rozwiązania, które umożliwia dodawanie konwersji audio na pliki wideo z wideo, jest to dobra opcja do rozważenia.

EZ-Converter umożliwia przesyłanie obrazu lub pliku wideo i pliku audio, aby połączyć te dwa elementy. Ten proces jest całkiem dobry i wydaje się działać bez żadnych problemów.

Największą wadą konwertera audio-wideo EZ-Converter jest to, że istnieje dwuminutowy limit plików, a także znak wodny dodawany w lewym górnym rogu ekranu. Oczywiście możesz kupić plan premium, aby usunąć te ograniczenia, ale w przypadku pojedynczego filmu może to nie być pożądane.

Dla tych z Was, którzy chcą łatwo przekonwertować plik MP3 na format wideo, konwerter audio na wideo FileConverto właśnie to robi.

Rekommenderad:  7 Najlepsze alternatywy Otter.AI do szybkiej i łatwej transkrypcji plików

Istnieje, co zrozumiałe, dość duże ograniczenie, ponieważ usługa działa tylko w przypadku plików MP3, ale istnieje wiele świetnych darmowych programów konwertujących audio do Windows tam, które mogą łatwo zamienić twoje pliki audio w pliki MP3, jeśli naprawdę chcesz korzystać z usługi.

Poza tym FileConverto pozwala tylko dodawać pliki JPG i PNG do plików audio podczas konwersji ich na wideo, ale robi całkiem niezłą robotę w procesie konwersji, kiedy to robi.

Wreszcie mamy konwerter MP3 na MP4 FreeConvert. Po raz kolejny ta usługa jest nieco ograniczona pod względem plików, które może przyjmować jako dane wejściowe i wyjściowe, ale ma niszę w stosowaniu napisów do twoich filmów.

FreeConvert nie zawiera opcji dodawania wideo do plików MP3, chociaż ma mnóstwo opcji dotyczących rozmiaru ekranu, współczynnika proporcji, kodeka i innych. Aby jednak zamienić plik audio w odpowiedni film, możesz dodać plik napisów SRT lub ASS do procesu konwersji.

Spowoduje to wypalenie napisów, powiedzmy w formie tekstu, na wideo. Nadal nie będzie żadnego wideo, ale jeśli tworzysz lyric video z pliku audio, to może załatwić sprawę.

Konwertuj swoje pliki z łatwością

Jak widać, istnieje wiele różnych narzędzi online, które mogą pomóc w konwersji plików audio na pliki wideo. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby dźwięk towarzyszył ruchomemu filmowi, czy po prostu zadowala Cię nieruchomy obraz, istnieje rozwiązanie, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Konwersja audio na wideo lub wideo na audio może być łatwym procesem, a gdy nauczysz się, jak to zrobić, możesz wiele zyskać.