Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 6 Najlepsze strony do czytania Webtoons online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 6 Najlepsze strony do czytania Webtoons online

Webtoony pozwalają cieszyć się wciągającą historią przedstawioną poprzez pięknie skomponowaną grafikę na ekranie. Termin webtoon ma koreańskie pochodzenie i zasadniczo oznacza komiks internetowy lub komiks internetowy.

Czym różni się webtoon od typowego komiksu? Cóż, głównie w sposobie, w jaki to czytasz. W przeciwieństwie do komiksów, narzędzia internetowe są przeznaczone do konsumowania na ekranie komputera lub telefonu komórkowego i czytania od góry do dołu. Webtoony są uważane za zaktualizowaną wersję komiksów w starym stylu, a ich popularność rośnie.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Przyjrzyjmy się najlepszym platformom, aby znaleźć następny webtoon.

Począwszy od prawdopodobnie najbardziej znanej opcji czytania webtoonów online, Webtoon, znanej również jako Line Webtoon. Możesz uzyskać dostęp do platformy i wszystkiego, co oferuje za darmo, i możesz przeglądać mnóstwo kategorii i gatunków, aż znajdziesz dokładnie to, co Ci odpowiada.

Webtoon ma ugruntowane komiksy, a także mnóstwo oryginałów, więc na pewno znajdziesz to, czego szukasz, bez względu na styl i gatunek. Oczywiście możesz uzyskać dostęp do Webtoon na swoim komputerze, a także za pośrednictwem jego aplikacji. Aplikacja umożliwia pobieranie komiksów i czytanie ich później, nawet offline, jeśli chcesz.

Webtoon wdraża system Fast Pass, który pozwala przeczytać najnowsze opublikowane odcinki przed ich oficjalną datą premiery. Tak więc, jeśli po prostu nie możesz czekać na nadejście dnia, możesz skorzystać z Fast Pass. Aby go zdobyć, potrzebujesz monet, aby go kupić, i możesz kupić monety za pośrednictwem platformy Webtoon lub poczekać na wydarzenia promocyjne, które zapewnią ci darmowe monety.

Jeśli jednak możesz uzbroić się w cierpliwość i poczekać, Webtoon jest nadal jednym z najlepszych sposobów na bezpłatne czytanie komiksów online, jeśli chcesz poczekać.

Rekommenderad:  5 Sposoby naprawy YouTube Brak aktualizacji aplikacji (Google Play)

Tapas przedstawia się jako społeczność twórców z biblioteką zawierającą ponad 103 000 opublikowanych opowiadań. Platforma może pomieścić zarówno czytelników, jak i twórców, oferując mnóstwo historii, dzięki którym nie będziesz się nudzić. Dostępnych jest mnóstwo gatunków i możesz wybierać między historiami darmowymi i premium.

Program Tapas Premium skierowany jest do twórców, którzy chcą opublikować płatną serię na platformie, oraz do czytelników, którzy chcą ich wesprzeć poprzez dalsze czytanie. Ogólnie rzecz biorąc, kilka pierwszych odcinków komiksu jest darmowych, a pozostałe trzeba odblokować, płacąc „atramentem”. Nie jest niczym niezwykłym, że platformy takie jak Tapas działają w ten sposób. Oczywiście, jeśli wolisz oszczędzać pieniądze i czytać historie bez wydawania ani grosza, są inne strony do czytania mangi za darmo.

Nie płacisz za ustaloną miesięczną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do historii premium. Zamiast tego kupujesz atrament, którego możesz następnie użyć do odblokowania rozdziałów. Jeśli nie masz pieniędzy na atrament, możesz je zarobić, oglądając reklamy, wypełniając ankiety lub grając w sponsorowane gry.

Jeśli więc wolisz unikać wydawania niepotrzebnych pieniędzy lub czasu na czytanie narzędzi internetowych, pamiętaj, aby zaznaczyć kategorię Bezpłatne do czytania, zanim zainwestujesz w historię.

Netcomics ma obszerną bezpłatną sekcję, w której możesz przeglądać codzienne poprawki webtoonów. Istnieje mnóstwo gatunków, z których możesz wybierać, a oprócz kart Gatunek i Darmowe jest też karta Powieści, przez którą możesz przejść.

Netcomics ma zwykle tę samą strukturę, co podobne platformy — kilka pierwszych rozdziałów historii można przeczytać bezpłatnie, a za resztę trzeba zapłacić. Witryna pozwala wybrać, czy wypożyczyć, czy kupić rozdział, przy czym pierwsza opcja jest tańsza. I znowu, nie używasz gotówki bezpośrednio do zakupów na platformie, ale raczej musisz kupić trochę Netcomics Coin, a następnie zdecydować, jak je wydać na miejscu.

Rekommenderad:  Rozmiary banerów Google AdSense 2023 – 10 najlepszych formatów AdSense zapewniających maksymalne zarobki

WebComics jest pełen narzędzi internetowych do przeglądania. Jest mnóstwo sekcji do sprawdzenia, między innymi bestsellery, codzienne, nowe serie i oryginały. Niestety platforma nie ma dedykowanej bezpłatnej sekcji, w której można by wskazać wszystko, co można przeczytać za darmo, więc będziesz musiał sam trochę pogrzebać.

Niesamowitą funkcją, którą WebComics oferuje podczas wyszukiwania tego, co przeczytać, jest sposób, w jaki pozwala sprawdzić gatunek tego, czego szukasz, wraz ze stanem i kolejnością. Oznacza to między innymi, że możesz określić, czy chcesz mieć ciągłą, czy kompletną historię.

WebComics ma własną monetę (klejnoty) do zakupów na platformie. Jeśli nie masz pieniędzy do wydania, możesz zdobyć klejnoty, wykonując różne zadania, takie jak udostępnianie kodów lub wypełnianie ankiet. Tym, co odróżnia WebComics od innych platform, jest to, że w przeciwieństwie do pozostałych oferuje członkostwo za $5/miesiąc lub 30 USD/rok, dzięki czemu wszystko na platformie jest dla Ciebie bezpłatne.

Lezhin to jedna z bardziej popularnych platform webtoon. Oferuje dedykowaną bezpłatną sekcję, którą możesz sprawdzić, a także wiele innych przydatnych, dzięki którym znalezienie następnej lektury będzie łatwe.

Lezhin również stworzył system monet do robienia zakupów na platformie. Kupujesz pakiety monet, a następnie używasz ich do odblokowywania odcinków historii. Ponadto Lezhin umożliwia zarejestrowanie się w celu uzyskania członkostwa VIP. Jeśli zostaniesz członkiem VIP, otrzymasz korzyści, takie jak specjalne rabaty VIP na pakiety monet i miesięczny depozyt w wysokości 45 monet na konto tylko za bycie członkiem.

Toomics oferuje różnorodne gatunki do wyboru, podzielone na fajne sekcje, takie jak Komiksy dzisiejsze, Polecane oraz Popularne i Nowe komiksy. Niestety nie ma wyznaczonej bezpłatnej sekcji, ale z pewnością są darmowe narzędzia internetowe, które możesz sprawdzić.

Ponieważ niektóre polecane treści na Toomics są bardziej pikantne, musisz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat, aby je zobaczyć. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz przeglądać platformę w trybie rodzinnym i nie będziesz mógł zobaczyć ograniczonych narzędzi internetowych.

Rekommenderad:  Media społecznościowe i nastolatki, najlepszy przewodnik dla rodziców.

Toomics działa według tego samego schematu, co inne podobne platformy. Ogólnie rzecz biorąc, kilka pierwszych odcinków serii można przeczytać za darmo, a kolejne będą kosztować monety. Jednak Toomics oferuje członkostwo VIP, które zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich narzędzi internetowych na platformie za $80,99/miesiąc.

Jeśli komputer stacjonarny nie działa dla Ciebie, przejdź na urządzenie mobilne

Webtoony wciąż zyskują na popularności, więc pojawia się coraz więcej platform oferujących dostęp do intrygujących treści. A ponieważ żyjemy w cyfrowym świecie, w którym wygoda jest kluczowa, te platformy (stare i nowe) zwykle są dostarczane z aplikacjami.

Jeśli wolisz unikać czytania webtoonów na ekranie komputera i uzyskiwania do nich dostępu na urządzeniu mobilnym, możesz łatwo znaleźć świetne aplikacje na urządzenia z Androidem i iPhone’a. Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać.