The 7 najlepsze aplikacje z kodem QR na Androida

Od czasu smartphones Jeśli spopularyzowane, kody QR również pojawiają się na wadze. Można je odczytać za pomocą aplikacji z kodem QR, które używają aparatu telefonu do wyświetlania treści zawartych w kodzie. Fajne jest to, że te kody mogą służyć wielu rzeczom. Obejmuje to linki do witryn, filmy, miejsca w Mapach Google, ceny produktów i inne.

Jak wspomnieliśmy, potrzebujesz do tego konkretnej aplikacji. Ponieważ jest tak wiele aplikacji z kodem QR, wiemy, jak trudno wybrać tę, która jest dla Ciebie odpowiednia. Dlatego wyodrębniliśmy najlepsze aplikacje z kodem QR z poniższej listy. Sprawdź to!

1. Skaner kodów kreskowych

zastosowania kodu kreskowego qr

Aby rozpocząć naszą listę, mamy skaner kodów kreskowych. To świetna aplikacja nie tylko do odczytywania kodów QR, ale może być również używana do odczytywania kodów kreskowych na dowolnym produkcie, który Cię interesuje.

Poza tym możesz użyć go do udostępniania tych kodów lub informacji znajomym, jeśli chcesz. Aplikacja jest całkowicie darmowa i możesz dowiedzieć się więcej na jej temat przez link.

2. Skaner QR

Nasza kolejna sugestia to skaner QR, który jest aplikacją firmy Kaspersky Lab. Tworząc jeden z najlepszych programów antywirusowych na świecie, możesz ufać, że jest to również bardzo bezpieczna i niezawodna aplikacja.

Dobrą rzeczą jest to, że koncentruje się dokładnie na tym, czy kod QR zawiera bezpieczne treści. Samo w sobie sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji do kodów QR.

Oczywiście pokazuje ci również zawartość, jeśli jest bezpieczna, co jest świetne. Możesz sprawdzić więcej i pobrać aplikację. przez link.

3. QR Droid Code Scanner

QR Droid Code Scanner to dobrze znana aplikacja wśród użytkowników Androida. Jest to również jeden z najbardziej kompletnych, w którym możesz skanować kody, udostępniać je, a nawet tworzyć własne kody QR.

Jeśli chcesz czegoś bardziej zaawansowanego i pełnego ustawień, jest to świetna opcja. Jest również całkowicie darmowy. Możesz sprawdzić więcej przez link.

4. Czytnik kodów QR

aplikacje kodu qr

Czytnik kodów QR, którego nazwa już wskazuje, to bardzo prosta aplikacja. Używa aparatu smartfona do skanowania dowolnego kodu QR lub kodu kreskowego, a także innych na tej liście.

Zasadniczo jest to jedna z najlepszych opcji aplikacji QR Code dla tych, którzy chcą czegoś bardzo podstawowego. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz pobrać aplikację. przez link.

5. NeoReader QR

Następna propozycja na tej liście to NeoReader QR. To kolejna świetna darmowa aplikacja, której można użyć do zeskanowania dowolnego kodu QR lub kodu kreskowego dowolnego produktu, gdy jest on potrzebny.

Jest bardzo szybki do odczytania i nadal przechowuje historię zeskanowanych kodów. Z pewnością jedna z najlepszych aplikacji z kodem QR. Możesz sprawdzić więcej przez link.

6. Czytnik kodów QR i skaner

Czytnik i skaner kodów QR jest bardzo interesujący i ma inny cel niż większość. Został specjalnie zaprojektowany, aby czytać kody QR i kody kreskowe produktów, aby poznać ich ceny.

Oczywiście możesz go używać do innych celów, ale okazuje się, że twoja specjalność. Co jest również bardzo przydatne dla większości ludzi. Możesz sprawdzić więcej i pobrać aplikacja przez link.

7. Skaner kodów QR

czytać kody qr

Naszą ostatnią rekomendacją na liście jest skaner kodów QR. Jest to kolejna bardzo prosta aplikacja do kodów QR, która może odczytywać kody QR lub kody kreskowe, które się tam znajdują.

Nie ma już zaawansowanych opcji, więc jest idealny dla tych, którzy szukają czegoś prostego. Jest również całkowicie darmowy. Możesz sprawdzić więcej i pobierz aplikację przez link.

Wskazówka dotycząca artykułu: 8 najlepsze aplikacje do skanowania dokumentów na Androidzie

Czy podobały Ci się aplikacje z kodem QR?

Czy możesz skorzystać z naszej listy, aby poznać najlepsze aplikacje z kodem QR? Nie zapomnij więc zostawić komentarza, który mówi nam, co myślisz, a jeśli są jakieś inne opcje, które chciałbyś zobaczyć tutaj.