Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 7 Najlepsze budziki online z timerem i powiadomieniami dźwiękowymi

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 7 Najlepsze budziki online z timerem i powiadomieniami dźwiękowymi

Jesteś w domu, przeglądasz internet lub oglądasz film w serwisie Netflix i jedynym elementem zakłócającym Twój spokój i komfort jest bardzo ważne spotkanie, które ma się odbyć za 4 godziny. Wiedząc, jak łatwo możesz zapomnieć o określonych momentach lub krytycznych zadaniach, gdy już zanurzysz się w pięknym świecie rozrywki, próbujesz znaleźć coś, co utrzyma Cię na powierzchni; przypomnienie, karteczka samoprzylepna, którą można położyć na biurku… alarm.

Kiedy na nadgarstku nie ma zegarka i spędzasz dużo czasu przy komputerze, najlepszą opcją jest zegarek budzik internetowy, taki z pełnym, zsynchronizowanym timerem, który będzie powiadamiał użytkownika za pomocą komunikatów dźwiękowych. Istnieje więcej niż kilka witryn internetowych, które mogą świadczyć tę usługę i nieco więcej, ale poświęciliśmy trochę czasu, aby sprawdzić najlepsze, właśnie tutaj.

Przydatne liczniki alarmów online

Korzystanie z timera online pomoże Ci w ważnych sprawach, takich jak przybycie na spotkanie, złapanie autobusu na czas, pamiętanie o odbiorze prania i uproszczenie życia. Po co używać innego urządzenia do wykonania zadania, skoro już obozujesz w pobliżu komputera? Co więcej, niektóre z przedstawionych poniżej wariantów posiadają specjalny zestaw funkcji, które mogą zamienić nudne powiadomienie w coś naprawdę zabawnego.

Nawet jeśli masz urządzenie mobilne, budzik online może być przydatnym alarmem zapasowym. Nie musisz się martwić, jeśli z jakiegoś powodu główny alarm nie włączy się.

Darmowe strony internetowe z budzikami

Wcześniej omówiliśmy listę bezpłatnych aplikacji z budzikami, ale tutaj są najlepsze bezpłatne strony internetowe z budzikami, które powinieneś sprawdzić.

1. KuKuKlok

Choć ma dość dziwną nazwę, KuKu Klok to strona internetowa zaprojektowana tak, aby budzić użytkowników o określonej godzinie i zdefiniowanym dźwiękiem. Użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy zwykłym wyciem koguta, klasycznym dźwiękiem zegara, elektronicznym sygnałem dźwiękowym (który jest bardziej irytujący niż zwykle), piosenką rockową i trąbką wojskową. Ta strona internetowa z zegarami online jest dość łatwa w użyciu. Po prostu przejdź do oficjalnego adresu, ustaw minutnik i dźwięk, a następnie potwierdź swój wybór.

Co ciekawe, KuKu Klok ma możliwość działania po ustawieniu alarmu, nawet jeśli połączenie internetowe zostanie zerwane.

2. Zegar na żywo

Zegar Onlive to najlepsza opcja, jeśli chcesz przyjemnie spersonalizowanego budzenia bezpośrednio z komputera. To super prosta, pozbawiona reklam i przyjemnie prosta alternatywa. Dzięki ustawieniom możesz przełączyć się ze sceny natury na duży zegar cyfrowy z dużą liczbą na ekranie.

Wybierz lub prześlij obraz tła i ustaw dźwięk alarmu. Możesz wybrać rodzaj zegara i kolor cyfr. Aby ustawić dźwięk alarmu, wybierz jeden z czterech wbudowanych dźwięków, wbudowaną stację radiową lub a YouTube wideo. Wygląda również oszałamiająco w mobilnych przeglądarkach internetowych. Wadą tej witryny z budzikami online jest to, że nie można ustawić wielu alarmów. Nie ma też przycisku drzemki.

Odwiedź Zegar online

3. MetaZegar

Metazegar to pięknie wyglądająca usługa alarmowa online z łatwym do ustawienia menu alarmów i kilkoma ciekawymi opcjami. Wśród nich usługa pozwala użytkownikom wybrać melodię powiadomienia ze wstępnie zdefiniowanej listy (która, nawiasem mówiąc, jest całkiem niezła) lub przesłać własną ręcznie. Co więcej, masz możliwość opublikowania czegoś na Facebook kiedy zadzwoni budzik.

Miłym dodatkiem jest możliwość wyświetlenia widżetu odliczającego czas w tytule okna lub włączenia powiadomień na pulpicie o alarmie.

Odwiedź MetaClock

4. Budzik TimeMe

Wybraliśmy TimeMe, ponieważ zapewnia prostotę i integruje z budzikiem kilka przydatnych funkcji, które nie są dostępne w przypadku niektórych innych opcji. Oprócz możliwości ustawienia wielu alarmów do 25, ma cykle oznaczone kolorami i jest jedną z niewielu aplikacji, która pozwala ustawić wiele alarmów jednocześnie.

Pod zegarem znajduje się szereg ustawień, które można dostosować, wraz z dużymi, niebieskimi cyframi. Oprócz regulacji zegara do tyłu i do przodu, możesz nadać zegarowi tytuł, zmienić kolor/rozmiar/czcionkę cyfr i nie tylko. Możesz ustawić wiele alarmów, klikając link Alarmy pod zegarem.

Oprócz zapisywania ustawień zegara TimeMe umożliwia także pobranie łącza do niego, dzięki czemu można łatwo uzyskać do niego dostęp później, gdy wszystko jest już skonfigurowane. Ma tylko jeden poważny problem, a mianowicie brak możliwości dostosowania tła.

Odwiedź Budzik TimeMe

5. OnlineClock.net

OnlineClock.net to kolejny budzik online, który uwielbiamy dzięki prostej konstrukcji i doskonałym funkcjom zarówno w przeglądarkach stacjonarnych, jak i mobilnych. Możesz ustawić alarm, klikając menu rozwijane pod zegarem cyfrowym, który pokazuje czas z dokładnością do sekundy.

Czasowi towarzyszy także kilka linków prowadzących do różnych wersji zegara i opcji dostosowywania. Alarm można ustawić na różne dźwięki, można ustawić timer lub wybrać tło. Korzystając z linków znajdujących się w górnej części ekranu, możesz także dostosować rozmiar zegara i kolor tła.

Chociaż OnlineClock.net oferuje wiele opcji, jeśli szukasz czegoś podstawowego, jego nawigacja i ustawienia z pewnością mogą być mylące, ponieważ wszystkie nowe karty przeglądarki otwierają się po każdym kliknięciu. Jeśli potrzebujesz wielu alarmów i funkcji drzemki, być może będziesz musiał przyjrzeć się innym produktom.

Odwiedź OnlineClock.net

6. Alarm online Kur

Dzięki Alarmowi Online Kur zawsze będziesz wiedzieć, która jest godzina na czarnym tle i która jest godzina Twojego alarmu. Możesz wybrać jeden z 11 różnych dźwięków alarmu, ustawić czas trwania drzemki i godzinę, o której włączy się alarm. Aktualny czas zostanie automatycznie zastąpiony odliczaniem.

Największą wadą jest to, że duże reklamy zajmują połowę ekranu i nie ma zbyt wielu funkcji poza podstawowymi alarmami, które można dostosować. I podobnie jak Onlive Clock i OnlineClock.net, możesz ustawić tylko jeden alarm na raz.

Odwiedź Alarm Online Kur

7. vZegar

W vClock dostępnych jest kilka narzędzi zegarowych, w tym budzik, minutnik, stoper i zegar światowy. Posiada tryb nocny; jest konfigurowalny (kolory, czcionki, konfigurowalne elementy godziny/daty, opcja pełnego ekranu); i ma przejrzysty interfejs, bez wielu reklam.

Odwiedź vClock