Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 7 Najlepsze miejsca do hostowania portfolio programistów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 7 Najlepsze miejsca do hostowania portfolio programistów

Dla deweloperów budowanie silnego portfolio ma kluczowe znaczenie dla rozwoju kariery, ponieważ jest to świetny sposób na przyciągnięcie pracodawców i uzyskanie możliwości zatrudnienia. Jednak korzystanie z platformy do wyświetlania portfolio ułatwia ludziom dostrzeżenie Twojej pracy i zaimponowanie potencjalnym pracodawcom.

Na szczęście istnieje kilka opcji w Internecie, dzięki którym wiele osób może obejrzeć Twoje portfolio. Oto niektóre z najlepszych miejsc do zaprezentowania swojego portfolio jako programisty.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Twoja strona internetowa

Jako programista lub specjalista ds. danych powinieneś mieć osobistą witrynę internetową. Projektowanie osobistej strony internetowej jest mniej więcej jak projekt dla początkujących dla każdego programisty. Dlatego pierwszym punktem, do którego należy się zwrócić, aby hostować swoje portfolio jako programista, powinna być witryna internetowa.

Jeśli masz witrynę internetową, regularnie przesyłaj swoje ostatnie projekty i generuj ruch w witrynie, aby potencjalni potencjalni klienci mogli ją odwiedzić. Możesz także nauczyć się odpowiednich umiejętności marketingu cyfrowego, aby generować ruch w swojej witrynie.

Moreso, nie ma ograniczeń co do tego, jak możesz prezentować swoje portfolio, umieszczając je na swojej stronie internetowej. Ponadto możesz połączyć inne witryny hostujące Twoje portfolio ze swoją witryną, aby zwiększyć zasięg. Być może zainteresuje Cię nauka tworzenia od podstaw strony z portfolio.

Co więcej, niektórzy pracodawcy chcieliby zobaczyć, jak dobrze rozwijasz swoją stronę internetową, zanim będą mogli dać ci pracę. Dlatego jeśli nadal potrzebujesz strony internetowej, stwórz ją natychmiast, ponieważ jest to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów.

GitHub to czołowa internetowa platforma hostingowa zawierająca doskonałe wbudowane funkcje stworzone specjalnie dla programistów. Niektóre funkcje platformy obejmują oprogramowanie GitHub Copilot oparte na sztucznej inteligencji, które działa jako zastępczy programista, przekształcając podpowiedzi języka naturalnego w sugestie dotyczące kodowania.

Kolejną funkcją jest GitHub Actions, która automatyzuje opracowywanie, testowanie i wdrażanie projektów za pomocą prostych i bezpiecznych potoków ciągłej integracji i rozwoju (CI/CD). Ponadto GitHub oferuje skanowanie kodu za pomocą narzędzia do analizy naprawionego kodu, które pomaga naprawić błędy w kodzie.

Rekommenderad:  Nie wiesz, które urządzenie do przesyłania strumieniowego kupić? Więc możesz wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze

Projekty przesłane na GitHub.com są dostępne i obsługiwane za pomocą standardowego interfejsu wiersza poleceń Git. Użytkownicy mogą również przeglądać ogólne repozytoria na platformie. Ponadto platforma umożliwia korzystanie z sieci społecznościowych z funkcjami takimi jak kanały, których można używać do interakcji ze swoimi obserwatorami.

Chociaż witryna jest otwarta dla wszystkich, aby przeglądać i pobierać publiczne repozytoria, tylko zarejestrowani członkowie mogą dodawać treści do repozytoriów. Dlatego musisz zarejestrować się jako użytkownik GitHub, aby dyskutować z innymi członkami, zarządzać repozytoriami, współtworzyć repozytoria innych osób i przeglądać zmiany w kodzie, aby w pełni wykorzystać platformę.

GitHub jest napisany w językach programowania Ruby, JavaScript, C i Go i jest używany głównie do obsługi projektów programistycznych typu open source. Ponadto GitHub jest spółką zależną Microsoft od 2018 roku.

Tableau Public to platforma internetowa, na której możesz tworzyć, przesyłać i eksplorować różne wizualizacje danych. Ponadto platforma jest jednym z największych repozytoriów wizualizacji danych. Specjaliści ds. danych używają Tableau Public do udostępniania i wnoszenia wkładu w projekty.

Dzięki Tableau Public możesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie analizy danych, ponieważ masz dostęp do nauki z nieograniczonego banku projektów analizy danych. Możesz także czerpać inspirację do swojego następnego projektu z platformy.

Platforma Tableau Public ma społeczność entuzjastów danych, których możesz śledzić, aby otrzymywać aktualizacje, gdy publikują oni nowe projekty lub dodają je do ulubionych. W związku z tym jednym kliknięciem można tworzyć niestandardowe wizualizacje danych, takie jak wykresy, wykresy i mapy. Wreszcie możesz przesyłać i udostępniać swoje projekty społeczności oraz publikować nowe wizualizacje na platformie.

Tableau to jedno z najlepszych narzędzi do analizy danych, którego można się szybko nauczyć i które powinien znać każdy entuzjasta danych. Aby w pełni wykorzystać Tableau Public, stwórz profil do zapisywania wizualizacji, zbuduj swoje portfolio i udostępnij je na platformie, aby znaleźć potencjalnych pracodawców.

Power BI, kolejna spółka zależna firmy Microsoft, to zbiór aplikacji, które łączą różne źródła danych w zorganizowane, interaktywne i immersyjne źródła wglądu. Usługa Power BI umożliwia łatwe analizowanie, zrozumienie, łączenie źródeł danych i udostępnianie ich wszystkim. Dzięki temu Power BI jest fantastycznym narzędziem do analizy biznesowej.

Rekommenderad:  Naprawa Samsunga Galaxy S9 Plus Problem z zawieszaniem się podczas otwierania Snapchata

Power BI składa się z Windows Aplikacja pulpitu; Power BI Desktop, internetowe narzędzie typu oprogramowanie jako usługa (SaaS); Usługa Power BI i aplikacje Power BI dla systemów iOS, Android i Windows urządzenia. Ponadto usługa Power BI zawiera narzędzie do tworzenia raportów, za pomocą którego można utworzyć kilka stron raportów.

Zawiera również lokalny serwer raportów, który umożliwia publikowanie i udostępnianie raportów po utworzeniu ich w programie Power BI Desktop, co czyni go jednym z najlepszych narzędzi do raportowania dla kierowników projektów.

Jako programista możesz używać interfejsów API usługi Power BI do konfigurowania danych w zestawach danych lub osadzania pulpitów nawigacyjnych i raportów w niestandardowych aplikacjach. Ponadto na platformie można budować nowe wizualizacje danych. Co najważniejsze, Power BI umożliwia udostępnianie projektów innym osobom na platformie i zdobywanie potencjalnych pracodawców.

Kaggle to platforma społecznościowa, na której specjaliści ds. danych uczą się, doskonalą swoje umiejętności i przyczyniają się do rozwoju nauki o danych i analiz predykcyjnych, zachęcając do uczenia maszynowego i rozwoju sztucznej inteligencji. Ponadto platforma jest przejęciem Google.

Kaggle zapewnia platformę dla specjalistów danych, którzy mogą spróbować swoich sił w kilku rzeczywistych projektach. Możesz brać udział w konkursach organizowanych przez różne firmy, z nagrodami, w tym nagrodami pieniężnymi i ofertami pracy dla zwycięzców, którzy potrafią rozwiązywać problemy. Jest to zatem świetny sposób na rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Ponadto platforma umożliwia pisanie kodów, udostępnianie ich innym osobom i hostowanie zestawów danych. Dzięki dyskusjom na żywo możesz uzyskać wgląd z różnych forów i wchodzić w interakcje z innymi członkami (Kagglers).

Kaggle jest domem dla milionów entuzjastów danych, a różne źródła regularnie publikują projekty na platformie. Jest to zatem opłacalna platforma do przechowywania portfolio i dotarcia do szerokiego grona profesjonalistów i pracodawców.

Medium to platforma do publikowania w Internecie treści pisemnych o różnej tematyce. Chociaż medium jest wspólne dla pisarzy, może być dobrą platformą do publikowania portfolio i znajdowania innych ekspertów w swojej dziedzinie.

Jako programista możesz umieścić swoje portfolio na swoim profilu Medium, pisząc krótki opis zawodowy i umieszczając linki do strony portfolio, strony internetowej lub innych platform internetowych, na których przesyłasz swoje projekty. Nie jest wymagane kodowanie, opłata za hosting ani rejestracja domeny; to takie proste.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje automatyzacyjne na Androida w 2023 r

Co więcej, możesz pisać i publikować artykuły, które opisują Twoje najnowsze projekty, używając tagów związanych z kodowaniem, programowaniem lub technologią. Pomogą ci one zbudować obserwujących na platformie i udostępniać je na różnych innych platformach.

Medium ułatwia generowanie ruchu na Twojej stronie i budowanie obserwujących dzięki funkcjom optymalizacji wyszukiwarek i wskazówkom. W rezultacie możesz wyświetlać swoje posty w Google, gdy ktoś szuka czegoś związanego z Twoimi treściami za pomocą odpowiednich słów kluczowych, ponieważ platforma ma uprawnienia domenowe w Google.

Datacamp Workspace to internetowa społeczność entuzjastów danych, w której możesz uczyć się i rozwijać umiejętności związane z danymi. Możesz nauczyć się najlepszych języków programowania do tworzenia AI, uczenia maszynowego i analizy danych, takich jak Python i R, w Datacamp Workspace. Ponadto platforma jest obsługiwana przez inne najlepsze witryny i narzędzia do analizy danych, takie jak Tableau, Power BI, Excel i GitHub.

Datacamp Workspace ma doskonałe funkcje edukacyjne, które oceniają Twoje umiejętności i postępy, pozwalają uczyć się i doskonalić zestaw umiejętności, ćwiczyć z codziennymi wyzwaniami i rozwiązywać rzeczywiste problemy. Ponadto możesz uczyć się od wiodących specjalistów w branży.

Oprócz fantastycznych funkcji edukacyjnych, Datacamp Workspace umożliwia hostowanie różnych projektów portfolio, takich jak projekty oparte na kodzie lub treści. Wiele firm polega na platformie, aby szkolić swoich pracowników i znajdować obiecujące talenty do zatrudnienia; dlatego jest to świetne miejsce na zbudowanie swojego portfolio.

Zacznij prezentować swoje portfolio właściwym odbiorcom

Fantastyczne portfolio, które nie jest widoczne dla wielu osób, niewiele lub wcale nie pomaga w karierze. Dlatego skorzystaj z platform wymienionych w tym artykule, aby opublikować swoje portfolio i przyciągnąć wielu potencjalnych klientów.

Podczas gdy niektóre z tych platform są bezpłatne, niektóre mogą wymagać określonej opłaty, aby w pełni z nich korzystać. Wybierz dowolną opcję, która Ci odpowiada, zarejestruj się i zacznij hostować i budować swoje portfolio na platformie.