Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 7 Najlepsze miejsca do znalezienia szablonów Notion za darmo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 7 Najlepsze miejsca do znalezienia szablonów Notion za darmo

Notion pozwala tworzyć, organizować i projektować strony w dowolny sposób. Jednak określanie zadań służbowych lub osobistych celów staje się łatwiejsze, gdy masz do dyspozycji gotowe szablony do pobrania. Oszczędzają czas, maksymalizują produktywność i wykonują pracę — wszystko naraz.

Korzystanie z szablonów Notion to dobry pomysł, ponieważ dostosowywanie przepływów pracy kończy się optymalizacją ich w celu uzyskania najlepszych wyników. Jednak znalezienie odpowiedniego szablonu dla swojej pracy może być trudne. Aby to ułatwić, poniżej przedstawiamy nasze typy najlepszych dostępnych galerii szablonów Notion.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Co to jest szablon pojęcia?

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz pracę z Notion lub jakimkolwiek innym oprogramowaniem zwiększającym produktywność, przypomina to pracę na czystej kartce papieru, na której tworzysz rzeczy od podstaw. Szablony to gotowe do użycia rozwiązanie, które wprowadza strukturę i wzorzec, które pomogły ludziom osiągnąć te same cele, co Ty w przeszłości.

Na przykład, jeśli chcesz stworzyć własną listę lektur, najprawdopodobniej zajmie Ci to od godziny do jednego dnia, aby wszystko zrozumieć. Z drugiej strony szablon pozwoli Ci od razu zacząć, ponieważ jest gotowy i wymaga jedynie edycji.

Zamiast tworzyć coś od zera, możesz rozważyć zakup szablonu z następujących powodów:

  • Oszczędza czas, dzięki czemu możesz skupić się na rzeczach, które są ważne i wnoszą coś do Twojego życia zawodowego i osobistego. Co więcej, szablony pozwalają na ich dostosowanie przez ułamek czasu, który musiałbyś poświęcić na tworzenie nowego projektu od podstaw.
  • Szablon zachowuje spójność między projektami. W przypadku wspomnianej powyżej listy lektur — jeśli chcesz utworzyć więcej niż jedną listę lektur, szablon może zapewnić spójność między nimi wszystkimi. Obejmuje to posiadanie podobnej struktury, rozmiaru czcionki, wierszy, sekcji, kolorów i wielu innych aspektów.
  • Szablony koncepcji są inspirujące i zapewniają niezależność. Każdy szablon projektu można skonfigurować za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności polegania na ekspertach technicznych lub kreatywnych.
Rekommenderad:  9 Najlepsze narzędzia marketingowe dla influencerów, aby zwiększyć skuteczność kampanii w 2023 r

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem Notion, czy doświadczonym weteranem, oficjalna galeria szablonów Notion to skarbnica przydatnych szablonów. Dostępne dla startujących start-upów, menedżerów zasobów ludzkich i kierowników zespołów, pracowników zdalnych, organizacji non-profit, projektantów, menedżerów produktu, inżynierów i nauczycieli, znajdziesz szablony zarówno do pracy osobistej, jak i zawodowej.

Oficjalna galeria szablonów Notion zawiera zestaw świetnych szablonów, dzięki którym uczniowie mogą organizować swoje terminy i osiągać sukcesy na zajęciach. Szablony osobiste obejmują różne tematy, takie jak podróże, rzeczy do zrobienia, listy zadań, rekomendacje książek i tym podobne. Tymczasem narzędzia zespołowe zapewniają tablice nastrojów, standardowe procedury operacyjne (SOP), kalendarze redakcyjne, szablony kodowania, potoki rekrutacyjne i wiele innych.

Wielu użytkowników Notion używa Notion nie tylko jako głównego narzędzia produktywności, ale także jako osobistego organizera. Znajdziesz szablony premium, które pomogą Ci zmaksymalizować produktywność za pomocą Notion, dzięki czemu Twoje bazy danych będą zawsze doskonałe.

Tutaj znajdziesz szablony w trzech kategoriach, a mianowicie Notion w pracy, Notion w domu i Notion do nauki. Oprócz świetnych szablonów zawsze znajdziesz przydatne przewodniki, które pozwolą Ci dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać Notion.

Jeśli nie możesz znaleźć szablonu, którego szukasz, zawsze możesz go utworzyć, korzystając z formuł Notion, które umożliwiają wykonanie powtarzalnych, ale czasochłonnych zadań w ciągu minuty lub dwóch. Może to być szczególnie przydatne do sortowania powtarzających się zadań. Możesz zaoszczędzić czas, zwiększyć produktywność i mieć wszystko doskonale zorganizowane dzięki szablonom, formułom i przewodnikom od A Notioneer.

Świetne dla pulpitów nawigacyjnych Notion, szablonów i przepływów pracy zoptymalizowanych pod kątem interfejsu użytkownika i interfejsu użytkownika, Notion Bar zawiera szablony do pobrania dla wszystkich powodów zawodowych i osobistych, jakie tylko możesz wymyślić.

Szablony Aesthetic Notion firmy Notion Bar są dostępne w wielu kategoriach, a mianowicie szablony studenckie, szablony osobiste, szablony profesjonalne, szablony popkultury, szablony zabawne oraz szablony przyjaciół i współpracy. Znajdziesz szeroką gamę unikalnie zaprojektowanych szablonów Notion, które pomogą Ci podnieść poziom doświadczenia zawodowego i osiągnąć sukces w grze Notion.

Rekommenderad:  Funkcje prywatności w Androidzie 12: wszystko, co musisz wiedzieć

Co więcej, Notion Bar zawiera również listę niezwykle przydatnych zasobów, które pomagają w układach, pomysłach i wskazówkach dotyczących lepszego planowania, wykonywania i organizowania zadań.

Inną przydatną galerią szablonów Notion zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów jest Red Gregory. Znajdziesz tu wszystkie porady, wskazówki i szablony, których szukasz, aby zoptymalizować swoje miejsce pracy. Dzięki ponad 80 formułom i ponad 200 szablonom Red Gregory pomaga bez wysiłku opanować korzystanie z Notion.

Co więcej, te niezbędne szablony dla Twojego miejsca pracy dzielą się na sześć różnych kategorii, a mianowicie planowanie, notowanie, śledzenie, dziennik, organizowanie i projektowanie. Chociaż wszystkie z nich można pobrać i są gotowe do użycia, większość szablonów Notion hostowanych przez Red Gregory jest również bezpłatna.

Możesz także znaleźć eseje i artykuły, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać Notion do osiągnięcia wszystkich osobistych i zawodowych celów.

Mając na celu zainspirowanie nowych użytkowników Notion do zaprojektowania wokół niego swojego życia, Notion Pages zawiera szeroką kolekcję nowych i produktywnych szablonów. Od podręcznika pracownika po planer posiłków — nie ma szablonu, którego nie znajdziesz na Notion Pages.

To, co go wyróżnia, to sekcja „zaawansowanych wskazówek” od doświadczonych użytkowników Notion, którzy nie tylko zmaksymalizowali swoją produktywność, ale także osiągnęli swoje osobiste cele. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zduplikować szablon Notion i możesz podzielić się konfiguracją szablonu Notion ze światem.

Notion Pages ma unikalne szablony do śledzenia gier wideo, programów życiowych, celów sezonowych i wszelkich innych niekonwencjonalnych celów lub zadań, które możesz mieć.

Notion VIP jest inny, ponieważ oferuje nowy i dogłębny sposób nauki Notion i uzyskania certyfikatu „Discover Notion A-to-Z”, oprócz szablonów premium, które pomogą Ci zmienić miejsce pracy i osiągnąć cele zawodowe.

W Notion VIP znajdziesz również darmowe szablony, które pomogą Ci obliczyć i zwizualizować Twoje postępy każdego dnia. Od szablonów efektywnego zarządzania projektami po szablony celów i kluczowych wyników — profesjonalnie zaprojektowane szablony Notion VIP są gotowe do użycia.

Rekommenderad:  Aplikacja e-mail Yandex dla firm

Możesz zaoszczędzić wiele godzin dzięki Notion Everything. Ma świetne szablony, przydatne narzędzia i najlepsze doradztwo, które pomogą Ci skonfigurować i uporządkować Notion. Możesz tworzyć narzędzia do zarządzania projektami i zadaniami dla niezależnych projektów biznesowych, startupów, agencji lub osobistych.

Możesz także zapisać się do newslettera „Your Notion Weekly Digest” i otrzymać 3 nowe informacje co tydzień w Twojej skrzynce odbiorczej. Jeśli zaprojektowałeś świetny szablon, który chcesz udostępnić innym użytkownikom Notion, Notion Everything zapewnia platformę do tego.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu przydatnego szablonu, możesz sprawdzić „Szablon wytycznych” i zwiększyć swoje szanse na dodanie szablonu Notion do platformy.

Pomnóż produktywność i kreatywność dzięki szablonom pojęć

Notion to niezwykle produktywne narzędzie. Chociaż nie ma co do tego wątpliwości, nigdy nie może zabraknąć Ci nowszych i bardziej kreatywnych sposobów maksymalnego wykorzystania Notion za pomocą galerii szablonów.

Dysponując szeroką kolekcją wstępnie zaprojektowanych szablonów, możesz w końcu zaprojektować najbardziej efektywne przepływy pracy, które pomogą Ci lepiej zorganizować życie osobiste i zawodowe. Jeśli szukasz więcej powodów, aby używać Notion, musisz wiedzieć, że niebo jest granicą.