Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 7 Najlepsze strony do sprzedaży modeli 3D

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 7 Najlepsze strony do sprzedaży modeli 3D

Istnieje wiele stron internetowych poświęconych sprzedaży modeli 3D. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym artystą 3D, czy dopiero zaczynasz, istnieje rynek dla Twojej pracy. Dzięki odpowiedniej platformie możesz dotrzeć do odbiorców na całym świecie, którzy są gotowi zapłacić najwyższą cenę za Twoje dzieła.

Tutaj przyjrzymy się siedmiu najlepszym dedykowanym platformom, których możesz do tego użyć.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Założona w 2007 roku firma Shapeways jest platformą sprzedaży modeli 3D. Ma swoją siedzibę w Nowym Jorku. Firmę założyli Peter Weijmarshausen, Marleen Vogelaar i Robert Schouwenburg.

Możesz przesyłać swoje modele 3D i ustalać ceny jako sprzedawca. Shapeways zajmuje się produkcją i wysyłką, a Ty otrzymujesz prowizję od każdej sprzedaży.

Aby rozpocząć sprzedaż modeli 3D na Shapeways, możesz zacząć od otwarcia swojego sklepu. Po ustawieniu nazwy musisz zweryfikować swój sklep. Aby to zrobić, musisz kupić model 3D z rynku lub własny.

Kiedy otworzysz sklep i zweryfikujesz, możesz zacząć sprzedawać swoje modele 3D. Kliknij trzy kropki w prawej części i wybierz Stwórz produkt, jak pokazano niżej.

Otworzy się okno, w którym możesz dodać więcej szczegółów do swoich projektów 3D; po zakończeniu możesz zapisać zmiany.

Dzięki ponad dwóm milionom dostępnych modeli CGTrader jest jednym z miejsc, w których można znaleźć modele 3D do projektowania cyfrowego. Po zarejestrowaniu się na stronie przejdź do Moje modele > Prześlij model i zacznij przesyłać swoje projekty.

Po przesłaniu modelu 3D możesz umieścić obraz podglądu i osadzić wideo. Będziesz także musiał dodać tytuł, opis i tagi. Istnieją dodatkowe opcje umieszczania szczegółów technicznych, takich jak tekstury, materiały i PBR. Następnie możesz wybrać kategorię i ustawić ceny i licencjonowanie swojego modelu 3D.

Rekommenderad:  Najnowsza aktualizacja WhatsApp ma nową ukrytą funkcję Instagram Funkcja inspirowana historiami

Etsy to internetowy rynek specjalizujący się w ręcznie robionych przedmiotach i przedmiotach vintage. Pozwala jednak użytkownikom sprzedawać produkty cyfrowe, w tym modele 3D. Dzięki swoim modelom 3D możesz dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców.

Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko konta Etsy i komputera z oprogramowaniem do projektowania 3D. Dostępnych jest wiele opcji bezpłatnego oprogramowania CAD, którego można użyć do tworzenia modeli 3D, wystarczy wybrać najlepsze dla swojego projektu.

Aby rozpocząć, zarejestruj się, a następnie przejdź do Sprzedawaj na Etsy > Rozpocznij. Witryna przekieruje Cię do strony, na której możesz rozpocząć od wybrania tego, co prowadzi do Etsy, a następnie będziesz gotowy do rozpoczęcia sprzedaży modeli 3D.

Następnie możesz nazwać swój sklep i skonfigurować metody płatności oraz zabezpieczenia. Platforma oferuje również szeroki zakres usług, takich jak wysyłka i wsparcie marketingowe, które mogą być nieocenione dla małych firm.

W Cults3D możesz sprzedawać wszystko, od prostych obiektów po złożone projekty. Witryna ma dużą i aktywną społeczność użytkowników, w której projektanci codziennie dodają nowe modele 3D i nie ma ograniczeń co do tego, co możesz sprzedawać na platformie.

Możesz ustawić cenę dla każdego modelu, a większość sprzedawców oferuje zniżki na zakupy hurtowe. Istnieje również sekcja witryny poświęcona darmowym modelom 3D, dzięki czemu możesz zorientować się, co jest popularne, zanim zaczniesz sprzedawać.

Aby rozpocząć sprzedaż modeli 3D, zarejestruj się, a następnie przejdź do Prześlij > Dodaj model 3D. W tej sekcji możesz podać nazwę swojego projektu, opis, ustawienia drukowania 3D, kategorię i tagi.

Po zakończeniu przejdź do Akta sekcję i prześlij swoje projekty 3D. Możesz przesyłać pliki ZIP, OBJ, 3DS lub STL, a także sekcja do przesyłania zdjęć w formatach JPG, GIF, WEBP lub GIF.

Cults3D zajmuje się całym przetwarzaniem płatności i dostarczaniem plików, więc nie musisz się martwić o logistykę. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać pliki modeli 3D i utworzyć listę. Następnie możesz zacząć promować swoje oferty i sprzedawać.

Rekommenderad:  Najlepsze gry na Androida z piękną grafiką - AndroidInsider.ru

Turbosquid ma ponad dwa miliony aktywnych kupujących, a ponieważ jest to globalny rynek, możesz sprzedawać kupującym na całym świecie. Nie tylko to, ale oferują wiele sposobów promowania twoich produktów, w tym polecane listy, promocję w mediach społecznościowych i nie tylko.

Po utworzeniu konta w serwisie przejdź do Sprzedawaj swoje modele 3D i otworzy się strona, na której możesz zacząć przesyłać swoje modele 3D i sprzedawać je. Wybierać Zacznijmy!

Witryna uruchomi następnie stronę do dodania twoich danych jako artysty. Po dodaniu swoich danych kliknij Zapisz ustawienia konta, a otrzymasz opcję przesłania swojego dokumentu tożsamości, aby zabezpieczyć swoje konto.

Po weryfikacji otrzymasz powiadomienie, aby przejść do portalu Turbosquid, squid, gdzie możesz zarządzać swoimi projektami.

Squid ułatwia grafikom 3D zarządzanie zamówieniami i śledzenie sprzedaży. Aby przesłać model 3D przez squid, przejdź do Publikowanie > TurboSquid Publisher > Utwórz nowy produkt. W tej sekcji możesz przesyłać swoje modele 3D oraz dodawać obrazy podglądu i tekstury. Następnie dodaj tytuł i cenę.

Po zakończeniu możesz wyświetlić podgląd, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać dla użytkowników, a jeśli wszystko jest w porządku, klikniesz Publikowaća Twój projekt będzie aktywny. Turbosquid zapewnia narzędzia, które pomagają użytkownikom w pełni wykorzystać ich platformę. Na przykład witryna oferuje Pixelsquid, gdzie można uzyskać bezpłatne i płatne zasoby 3D do swojego projektu.

MyMinifactory to społeczność i rynek zajmujący się drukiem 3D, na którym znajdują się tysiące bezpłatnych i płatnych plików do wydrukowania 3D oraz platforma dla projektantów do udostępniania ich prac. Aby rozpocząć sprzedaż na MyMinifactory, musisz najpierw otworzyć sklep.

Aby otworzyć sklep, musisz się zarejestrować lub zalogować, przejdź do Społeczność > Zarabiaj, a zobaczysz opcję subskrypcji za pomocą PayPal za jedyne 24,99 USD miesięcznie.

Po zasubskrybowaniu otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi przesyłania plików STL.

Rekommenderad:  Odkrywanie przejścia od pastelowych kolorów do stonowanej palety na Snapchacie

Renderosity to społeczność zajmująca się sztuką cyfrową dla artystów na wszystkich poziomach umiejętności, od początkujących po profesjonalistów. Z ponad półtora miliona członków i ponad dziesięcioma milionami unikalnych odwiedzających miesięcznie, jest to jedna z największych społeczności internetowych, w której artyści 3D mogą sprzedawać swoje modele.

Dzięki Renderosity możesz ustalać ceny i oferować zniżki kupującym. Masz również możliwość przyznania kupującym wyłącznych praw. Aby rozpocząć sprzedaż, zarejestruj się i zaloguj na stronie. Przejdź do sekcji profilu i wybierz Zostań sprzedawcą.

Zobaczysz opcję otwarcia sklepu Renderosity. Po kliknięciu wyświetli się Twoje imię i nazwisko, telefon, adres e-mail i biografia.

Po uzupełnieniu danych pojawi się również opcja ustawienia minimalnej płatności, jaką otrzymasz. Po skonfigurowaniu sklepu możesz przesłać swoje modele 3D na platformę.

Zarabiaj, sprzedając swoje modele 3D

Wraz z rozwojem drukarek 3D nigdy nie było lepszego czasu na modelowanie 3D. Dzięki tym nowym urządzeniom każdy może ożywić swoje projekty za pomocą zaledwie kilku kliknięć przycisku. Ponieważ technologia wciąż się rozwija, możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone, więc sprzedaż modeli 3D to świetny sposób na zarobienie dodatkowych dolarów.

A jeśli brakuje Ci pomysłów na przyszłe modele, istnieje wiele modeli, w których można znaleźć modele 3D do projektowania cyfrowego.

Table of Contents