The 8 alternatywy dla aplikacji Przypomnienia z Apple

Aplikacja Przypomnienia na iPhony i iPady zawsze była bardzo przydatna, a nawet ulepszona na iOS 13 i iPadOS. Ale oczywiście istnieją jeszcze lepsze aplikacje, dzięki którym możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, notatki lub codzienne przypomnienia. Dotyczy to również tych, którzy faktycznie korzystają z urządzeń iOS / iPadOS, a nawet tych, którzy mają Androida i chcą alternatywy dla aplikacji Przypomnienia. Apple.

Abyś nie musiał testować nikogo, kogo spotkasz, wyodrębniliśmy najlepsze dostępne opcje. Możesz sprawdzić nasze sugestie na poniższej liście!

1. Todoist

aplikacja przypominająca jabłko

Aby rozpocząć naszą listę, nie ma lepszej opcji niż Todoist. Jest uważany za jeden z najlepszych w swojej klasie i na pewno dobrą alternatywę dla aplikacji Przypomnienia z Apple.

Zasadniczo umożliwia tworzenie list i organizowanie zadań za pomocą różnych folderów i kolorów. Czysty, łatwy w obsłudze interfejs sprawia, że ​​proces tworzenia i edytowania zadań i notatek jest bardzo prosty. Możesz pobierz aplikację przez link.

2. Wunderlist

Wunderlist to kolejna dobra alternatywa dla aplikacji Przypomnienia. Jest dobrze znany i służy jako świetny menedżer zadań i ogólny cel.

Dzięki niemu możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, notatki, pomysły na projekty i wiele więcej. Poza tym dzielenie się tymi listami i notatkami z innymi jest dość proste. Możesz pobrać i dowiedzieć się więcej o aplikacji. przez link.

3. Ticktick

TickTick może pomóc w organizacji zadań, tworzeniu list, ustalaniu celów w projektach pracy itp. Ma bardzo dobry i łatwy do zrozumienia interfejs, który jest już zaletą dla aplikacji z tak wieloma opcjami.

Poza tym ma kalendarz, niektóre widżety, konfigurowalne zadania i może być zintegrowany z innymi urządzeniami. Możesz dowiedzieć się więcej o aplikacji i pobrać ją przez link.

4. Toodledo

alternatywy dla aplikacji przypomnień

Toodledo to prostsza aplikacja, która stanowi alternatywę dla aplikacji Przypomnienia. Apple. Dzięki niemu możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, robić notatki i śledzić postępy w codziennych projektach.

Poza tym wszystko można łatwo udostępnić znajomym lub współpracownikom. Nadal możesz korzystać z aplikacji za darmo, jak możesz sprawdź link.

5. Focuster

Focuster ma funkcje podobne do aplikacji Przypomnienia z Apple, ale twój priorytet jest inny. Największym celem tej aplikacji jest utrzymanie koncentracji użytkownika na swoich działaniach.

Możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, a aplikacja porządkuje wszystko w kalendarzu według priorytetu. Jego interfejs jest bardzo czysty, piękny i łatwy do zrozumienia. W razie zainteresowania możesz sprawdzić aplikację przez link.

6. Skedpal

Skedpal to kolejna aplikacja, która może pomóc Ci uporządkować listy rzeczy do zrobienia według kalendarza i według priorytetów. Jest to również bardzo proste, może wysyłać Ci powiadomienia i być synchronizowane z innymi usługami.

Ponieważ jest całkowicie darmowy, okazuje się być świetną alternatywą dla aplikacji Przypomnienia z Apple. Możesz sprawdzić więcej na temat aplikacja przez link.

7. Checkvist

Checkvist to kolejny, który może być używany do list zadań i zarządzania projektami. Warto wspomnieć, że jest to zarówno do użytku indywidualnego, jak i grupowego.

To okazuje się idealne dla tych, którzy używają tego typu aplikacji do pracy lub nauki. Możesz dowiedzieć się więcej o aplikacji i wypróbować ją. przez link.

8. Zenkit

aplikacja przypomnień zenkit

Wreszcie mamy Zenkit jako sugerowaną alternatywę dla aplikacji Przypomnienia z Apple. Jest bardzo kompletny, a wraz z innymi na liście pozwala tworzyć listy rzeczy do zrobienia i robić ogólne notatki.

Fajną rzeczą jest to, że możesz umieścić swoje projekty, cele, zobowiązania i postępy w zakresie tworzonych zadań. Poza tym wszystko można udostępniać innym osobom. Możesz sprawdź więcej poprzez link.

Bonus: Virtual Assistants jako alternatywa dla aplikacji Przypomnienia

Jeśli masz asystenta domowego, takiego jak Google Home Mini, Alexa lub Homepod, możesz również użyć go do wysyłania przypomnień. Możesz na przykład poprosić o przebudzenie o określonej godzinie lub przypomnienie ci za x minut. Jeśli jeszcze go nie kupiłeś, ale jesteś niezdecydowany, sprawdź niektóre artykuły, które mogą pomóc:

Czy podobała Ci się alternatywa dla aplikacji Przypomnienia?

Istnieje wiele aplikacji, które mogą służyć jako alternatywy dla aplikacji Przypomnienia z Appleprawda? Zostaw komentarz i powiedz nam, co myślisz o nich, a jeśli są jakieś inne aplikacje, które chcesz zobaczyć na naszej liście.