Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

The 8 Najlepsze kreatory stron internetowych dla małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: The 8 Najlepsze kreatory stron internetowych dla małych firm

Każda firma, bez względu na to, jak mała, potrzebuje strony internetowej. Nawet firmy, które polegają głównie na marketingu szeptanym i reklamie lokalnej, potrzebują obecnie własnej przestrzeni online. Strona internetowa może nie tylko dostarczać ważnych informacji, których potrzebują Twoi klienci, ale także zwiększa wiarygodność. A właściwie wykonane strony internetowe mogą radykalnie zwiększyć przychody małych firm, przyciągając nowych klientów szukających online ich usług i towarów.

Dzisiaj, dzięki kreatorom stron internetowych, które oferują niesamowite szablony, jest jeszcze mniej wymówek, by nie mieć strony internetowej. Dzięki tym kreatorom tworzenie świetnie wyglądającej witryny jest łatwe i niedrogie. Ponadto wiele z nich zawiera inne wspaniałe korzyści, w tym możliwość tworzenia koszyka na zakupy lub budowania bezproblemowego doświadczenia użytkownika, bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat kodowania.

A ponieważ nie musisz zaczynać od pustej strony, najlepsi twórcy witryn dla małych firm zapewniają, że proces tworzenia witryny nie jest bolesny. W rzeczywistości niektóre firmy mogą nawet uznać, że projektowanie własnej strony internetowej jest naprawdę zabawne.

Czy są jakieś firmy, które nie powinny korzystać z narzędzia do tworzenia witryn?

Większość małych firm dobrze radzi sobie z narzędziami do tworzenia witryn. Jednak niektóre firmy wymagają bardziej niestandardowych kompilacji witryn, czego nie można zrobić za pomocą większości szablonów dostarczanych przez ogólne rozwiązania. Jeśli potrzeby online Twojej firmy są złożone, co oznacza, że ​​potrzebujesz solidnych funkcji wyszukiwania lub funkcji responsywnych list, możesz poprosić o pomoc profesjonalnego programistę stron internetowych w celu zbudowania witryny. Ale nawet twórcy stron internetowych czasami wykorzystują narzędzia do tworzenia witryn jako bazę dla swoich witryn, więc miej to na uwadze podczas badania.

Jak wybrać najlepszego kreatora stron internetowych dla swojej małej firmy?

Dostępnych jest kilka świetnych narzędzi do tworzenia witryn internetowych, które możesz wykorzystać w swojej firmie. (Siedem z najlepszych wymieniono szczegółowo poniżej). Szukając odpowiedniego konstruktora dla swojej firmy, weź pod uwagę następujące kwestie, aby upewnić się, że znajdziesz to, czego potrzebujesz Ty i Twoja firma:

  • Poszukaj twórców stron internetowych, którzy zapewniają bezpłatny okres próbny, bezpłatny plan lub gwarancja zwrotu pieniędzy. Pomoże to zapewnić, że będziesz cieszyć się doświadczeniem i faktycznie będziesz w stanie stworzyć witrynę internetową dla swojej firmy za pomocą dostarczonych narzędzi.
  • Najlepsza oferta kreatorów stron internetowych świetna obsługa klienta aby można było uzyskać fachową i szybką odpowiedź na Twoje pytania.
  • Porównaj ceny kilku różnych kreatorów stron internetowych, aby upewnić się, że to, za co płacisz, jest uczciwe. Podczas koszt twórców stron internetowych koszty twórców stron internetowych mogą się znacznie różnić, powinni oni być w stanie wyjaśnić, dlaczego dostęp do ich kreatora kosztuje więcej (tj. lepsze możliwości SEO, zaawansowane funkcje, profesjonalne szablony itp.)
  • Przyglądając się z bliska cechy każda oferta kreatora stron internetowych jest również ważna. Chociaż możesz nie potrzebować wszystkich oferowanych funkcji, świadomość, że masz dostęp do tych, których zdecydowanie potrzebujesz, pomoże Ci zaoszczędzić czas i bóle głowy na drodze.

Szczyt 8 Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn internetowych dostępne dla małych firm

1. Shift4Shop

Zaprojektowany głównie dla firm internetowych, Shift4Shop to platforma eCommerce, której możesz użyć do zbudowania własnego sklepu internetowego. Dzięki tysiącom stron internetowych platforma stała się popularnym rozwiązaniem dla małych firm chcących sprzedawać online od momentu jej powstania w 1997 roku.

Rekommenderad:  Jak skonfigurować i używać kluczy Google Passkey dla swojego konta Google

Oprogramowanie Shift4Shop jest dostarczane z Kreator strony internetowej które można wykorzystać do dostosowania wybranego motywu witryny do potrzeb biznesowych i marki. Aby dostosować witrynę Shift4Shop, musisz wybrać jeden z ponad 100 dostępnych darmowych motywów. Motywy te są oparte na silniku Core Templating Engine Shift4Shop, który gwarantuje, że wszystkie witryny są responsywne i łatwe do dostosowania.

Możesz to zrobić za pomocą Edytora motywów i edytora HTML typu „przeciągnij i upuść”. projekt idealny wygląd Twojej witryny. Możesz także edytować kod HTML i CSS witryny w celu zaawansowanego dostosowania.

Każda firma może znaleźć motyw, który pasuje do jej potrzeb w ofercie Shift4Shop i może dostosować funkcjonalność witryny, aby oferowała to, czego potrzebuje, niezależnie od tego, czy sprzedaje buty, czy dostarcza pizzę. Platforma Shift4Shop jest bezpłatna z włączoną funkcją Shift4 Payments jako procesorem płatności sklepu.

2. Wix

Wix jest potęgą w świecie twórców stron internetowych. Łatwy w użyciu Wix zgromadził ponad 100 milionów użytkowników, co czyni go jednym z najczęściej używanych kreatorów stron internetowych w historii. Podczas gdy niektóre osoby, zwłaszcza zainteresowane rankingami SEO, były rozczarowane na początku, Wix przeszedł długą drogę. Dziś oferuje wiele pod względem rankingów, konkurując z wieloma najbardziej „prestiżowymi” dostępnymi narzędziami do tworzenia witryn.

Łatwe do dostosowania witryny Wix można edytować za pomocą modułowego systemu typu plug-and-play, który wygląda estetycznie, gdy jest wykonany prawidłowo. A ponieważ prawie co miesiąc dodawanych jest więcej funkcji, strony internetowe tworzone za pomocą Wix wyglądają na aktualne. Co ważniejsze, działają również dobrze. Jednak możesz napotkać pewne ograniczenia, jeśli próbujesz zbudować sklep internetowy z Wix – a mianowicie brak funkcji eCommerce, takich jak promocje, CRM i POS.

Witryny Wix mogą robić różne rzeczy dla Twojej małej firmy, w tym umożliwiać klientom szybkie planowanie rezerwacji, zagłębianie się w menu i rezerwowanie stolików w Twojej restauracji. Utworzenie strony internetowej z Wix jest bezpłatne, ale jeśli chcesz sprzedawać produkty na swojej stronie Wix, musisz przejść na płatny plan. Ceny dla firm zaczynają się od 23 USD miesięcznie.

3. Przestrzeń kwadratowa

Istniejący od 2003 r. Przestrzeń kwadratowa pomógł milionom firm w tworzeniu stron internetowych. Znany ze swoich czystych i nowoczesnych szablonów blogów, Squarespace zapewnia użytkownikom piękne projekty, które wyglądają i czują się profesjonalnie. Zaczynając od 18 USD miesięcznie dla firm, kreator zapewnia, że ​​wszystkie jego szablony mają znakomitą funkcjonalność mobilną, dzięki czemu Twoje obrazy i grafika wyglądają świetnie bez względu na to, gdzie są przeglądane.

Pozostając w tyle za innymi kreatorami pod względem SEO, Squarespace ulepszyło swoje funkcje, dzięki czemu można teraz dostosować więcej, w tym opisy i tytuły stron. Platforma wciąż nieco opóźnia się w stosunku do wbudowanych funkcji, więc zanim się zarejestrujesz, pamiętaj o funkcjach, których potrzebujesz dla swojej firmy.

4. Weebly’ego

Jeśli chcesz szybko stworzyć świetnie wyglądającą stronę internetową, która również dobrze działa, to Weebly’ego jest świetnym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Zakulisowy twórca ponad 40 milionów stron internetowych, Weebly zapewnia użytkownikom zaawansowane funkcje, w tym możliwość tworzenia witryn członkowskich, zapewnia klientom narzędzia wyszukiwania i rozwija w pełni funkcjonujące sklepy internetowe. Obecnie należący do Square, firmy zajmującej się przetwarzaniem płatności, Weebly oferuje więcej funkcji związanych z handlem elektronicznym niż wcześniej.

Rekommenderad:  Naukowcy z Oxford University opracowali Deep Double Dueling Q-Learning do tłumaczenia sygnałów handlowych na strategie handlowe SOTA

Podczas gdy inni twórcy stron internetowych nie mogą obsługiwać dużych witryn z powodu ograniczonych systemów zarządzania treścią (CMS), Weebly może. W rzeczywistości na Weebly można tworzyć strony internetowe zawierające nawet ponad 150 stron, co jest dość imponujące. Dzięki Weebly możesz uczynić swoją witrynę interaktywną i wciągającą, szybko integrując odtwarzacze wideo i audio.

Stworzenie podstawowej witryny Weebly jest bezpłatne, ale ceny zaczynają się od $6/miesiąc, aby podłączyć niestandardową domenę, a jeśli chcesz sprzedawać w swojej witrynie Weebly, wzrasta o 26 USD miesięcznie dla firm.

5. Jimdo

Stosunkowo nieznany w krajobrazie kreatorów stron internetowych, Jimdo zapewnia tworzenie stron internetowych i funkcjonalność eCommerce. W pełni responsywne szablony pomogły Jimdo odróżnić się od innych narzędzi do tworzenia witryn internetowych. Dodatkowo firma obiecuje dostarczyć w pełni działającą stronę internetową w 3 minuty płaskie. A według opinii klientów jest to naprawdę możliwe.

Oprócz tego, że jest niewiarygodnie szybki, Jimdo pozwala również na proste dostosowywanie, umożliwiając użytkownikom zmianę kolorów, dostosowanie nagłówków i modyfikowanie układów. Użytkownicy mogą nawet używać kreatora do tworzenia prostych sklepów internetowych. Jimdo jest darmowy, ale jeśli chcesz mieć własną niestandardową domenę, ceny zaczynają się od $9/miesiąc. W przypadku sklepów internetowych ceny zaczynają się od 15 USD miesięcznie.

6. Węzeł sieciowy

Chociaż mogłeś nie słyszeć Węzeł sieciowy, w rzeczywistości jest to stosunkowo popularny kreator stron internetowych na całym świecie. Używany głównie w Europie, Webnode umożliwia dostęp do niektórych unikalnych i zaawansowanych funkcji, chociaż niektóre z jego funkcjonalności nie dorównują innym kreatorom.

Jedną z zalet korzystania z Webnode jest jednak to, że zapewnia użytkownikom bezpłatną nazwę domeny przez pierwsze dwanaście miesięcy, co może zaoszczędzić pieniądze małym firmom i startupom z góry. W zależności od wybranego planu, Webnode zapewnia również użytkownikom bezpłatne niestandardowe konta e-mail, które mogą sprawić, że Twoja firma będzie wyglądać bardziej profesjonalnie i oszczędzić Ci bólu głowy związanego z koniecznością samodzielnego tworzenia nowych biznesowych wiadomości e-mail.

Ceny Webnode zaczynają się od $3.90/miesiąc i może sięgać nawet 22,90 USD/miesiąc za profesjonalne strony internetowe i zaawansowane funkcje.

7. Kreator stron internetowych GoDaddy

Idź Tato stał się łatwym rozwiązaniem dla wielu małych firm, ponieważ pozwala zrobić prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć obecność online w jednym miejscu. Możesz nie tylko kupić nazwę domeny i hostować swoją witrynę internetową w GoDaddy, ale możesz także zbudować własną witrynę internetową z tą firmą. Ponadto GoDaddy oferuje inne narzędzia marketingowe, w tym wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia e-mailowej kampanii marketingowej, bloga i poprawy SEO Twojej firmy.

Chociaż narzędzie do tworzenia witryn firmy GoDaddy początkowo nie mogło konkurować z innymi popularnymi narzędziami do tworzenia, jego najnowsze aktualizacje wprowadziły radykalne ulepszenia, które teraz stawiają go w czołówce największych konkurentów.

GoDaddy umożliwia użytkownikom tworzenie stron internetowych za darmo, ale dostęp do niektórych bardziej zaawansowanych funkcji wymaga uiszczenia opłaty. W szczególności funkcje SEO wymagają posiadania bardziej zaawansowanego (i droższego) planu z GoDaddy, więc przed zbudowaniem witryny należy uważnie przyjrzeć się ofercie bezpłatnych planów. Płatne plany zaczynają się od $90,99 USD miesięcznie do użytku osobistego i osiągaj 24,99 USD miesięcznie za sprzedaż online.

8. WordPressa

Prawie połowa wszystkich stron internetowych jest zbudowana przy użyciu WordPressa — i nie bez powodu. WordPress, jeden z najpotężniejszych dostępnych kreatorów stron internetowych, pozwala na pełną personalizację i posiada jedne z najbardziej zaawansowanych dostępnych funkcji. Ponieważ WordPress jest open source, jest stale aktualizowany, co oznacza, że ​​witryny WordPress są jednymi z najbardziej funkcjonalnych. A jeśli masz pytanie lub problem, społeczność WordPress jest jedną z najbardziej pomocnych i responsywnych.

Rekommenderad:  13 najlepszych darmowych Twitter Narzędzia analityczne

WordPress jest darmowy i łatwy w użyciu, ale jest również hostowany samodzielnie, co oznacza, że ​​musisz sam wymyślić hosting swojej witryny. Oznacza to, że będziesz musiał zapłacić za nazwę domeny, hosting i wszelkie inne dodatki lub wtyczki, których może potrzebować Twoja witryna. Wielu właścicieli firm korzystających z WordPress korzysta z bezpłatnej wtyczki WooCommerce do sprzedaży produktów na swojej stronie internetowej.

9. Kreator stron internetowych Mailchimp

Darmowy kreator stron internetowych Mailchimp został zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości użytkowania. Dzięki ich platformie możesz łatwo tworzyć, dostosowywać i promować witrynę zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek i pasującą do stylu Twojej marki. Ten kreator stron internetowych jest obsługiwany przez Mailchimp — jedno z najpopularniejszych narzędzi do e-mail marketingu na rynku. Ten kreator stron internetowych zawiera różne narzędzia i funkcje, w tym szablony, opcje dostosowywania projektu, narzędzia marketingowe i narzędzia do mediów społecznościowych oraz analizy i raporty. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, artystą czy blogerem, narzędzie do tworzenia witryn Mailchimp może służyć do zaprezentowania swojej pracy i dotarcia do szerokiego grona odbiorców online.

Wniosek

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn to świetny sposób na szybkie i łatwe stworzenie obecności online dla małej firmy. A ponieważ te kreatory stały się bardziej zaawansowane w ostatnich latach, są łatwiejsze w użyciu niż kiedykolwiek. Zazwyczaj możesz zrobić wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć witrynę, którą kochasz, bez dotykania kodu za pomocą niektórych narzędzi do przeciągania i upuszczania, takich jak Tryb pudełkowy. Jednak niektóre strony internetowe będą wymagały bardziej zaawansowanego dostosowania, co oznacza, że ​​albo będziesz musiał poświęcić więcej czasu na nauczenie się, jak to zrobić samodzielnie, albo będziesz chciał zatrudnić eksperta do pomocy.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego programisty, który pomoże Ci stworzyć witrynę internetową, przygotuj się na zainwestowanie w nią sporej kwoty pieniędzy. Oprócz tych kosztów początkowych pamiętaj również, że Twoja witryna będzie musiała być hostowana, co może kosztować ponad 100 USD rocznie. Jeśli jednak korzystasz z hostowanego narzędzia do tworzenia witryn lub platformy eCommerce, nie musisz za to płacić samodzielnie.

W przypadku wielu małych firm samodzielne tworzenie witryny internetowej jest w rzeczywistości dobrą praktyką, ponieważ pozwala zapoznać się z tajnikami działania witryny. Następnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z programistą w celu zbudowania w przyszłości bardziej niestandardowej witryny, lepiej zrozumiesz, czego szukasz i musisz przenieść witrynę swojej firmy na wyższy poziom.

Table of Contents