The Apple Aplikacja Store udostępnia przepustki do odbioru w sklepie do aplikacji Portfel

The Apple Aplikacja Store udostępnia przepustki do odbioru w sklepie do aplikacji Portfel 1

Następnym razem, kiedy coś zamówisz Apple do odbioru w sklepie za pomocą ich oficjalna aplikacja na zakupy na iPhone'a i iPada, możesz dodać odpowiednie hasło bezpośrednio do aplikacji Portfel.

Zapisując przepustkę do aplikacji Portfel, klienci, którzy zamówili online, zostaną przyspieszeni, gdy dotrą na miejsce Apple Sklep, aby odebrać to, co kupili. To obsługuje Dzisiaj o Apple, więc Twoje sesje zawierają teraz kartę Portfela do meldowania się po przyjeździe.

Inne nowe funkcje wymienione w opisie aktualizacji dla Apple Sklep 5.7 na iOS obejmują bogatszą oprawę graficzną, lepszą personalizację i bardziej odpowiednie informacje w zakładce Sklep aplikacji, która została przeprojektowana i spersonalizowana dla „Ciebie i posiadanych urządzeń” z pełnoekranowymi efektami wizualnymi, kategoriami zakupów, polecanymi rekomendacjami, układem kart i nie tylko.

Ponadto karty Discover i Shop zostały połączone w zakładkę Shop.

Jest to pierwsza poważna aktualizacja po wydanej w marcu wersji, która wprowadziła nowy Today at Apple sesje z oprogramowaniem, łatwiejsze oceny wymiany iPhone'a i inne ulepszenia.

Oprócz kart płatniczych aplikacja Portfel pozwala także przechowywać karty pokładowe, bilety do kina, kupony i więcej w jednym miejscu.

Istnieje kilka sposobów możesz dodać przepustkę do Portfela, więc miło jest wiedzieć, że ta funkcja jest włączona Apple Aplikacja Store zawiera teraz karty Portfela do odbioru w sklepie.

Apple Sklep na iPhone'a i iPada można pobrać bezpłatnie z App Store.