THE Apple może wkrótce zmienić nazwę iOS na iPhone OS

Kiedy wprowadził iPhone’a w 2007 roku, Apple otworzył przed światem nową linię sprzętu, który okazał się standardem w branży. Jednocześnie, aby zapewnić wsparcie, marka przyniosła również nowy sistema operativo, iOS, które wszyscy znają.

Może to wkrótce mieć zmiany, z których najważniejszą jest zmiana nazwy. Plotki mówią, że iOS zniknie i wkrótce pojawi się nowa wersja, o nazwie iPhone OS.

iOS iPhone OS Apple imię

Jeden iOS dla każdego urządzenia w sieci Apple

Pomimo zmiany wielu tego, co oferuje na iOS, Apple przez lata zachowywał bardzo ścisłą strukturę. Jednym z najbardziej podstawowych jest jego nazwa, nawet z pewnymi problemami prawnymi związanymi z używaniem tej nazwy przez inne firmy.

Mimo to ostatnio się zmieniło, tworząc pewne wersje dla niektórych urządzeń, takich jak iPad lub Apple Telewizja, która ma teraz swoje własne wersje. Zgodnie z tą linią i zgodnie z nową plotką może nastąpić poważna nowa zmiana.

Kiedy zobaczymy iPhone OS?

druga Informacja znany Jon Prosser, the Apple możesz zmienić nazwę swojego sistema operativo dla iPhone OS. Ta zmiana została również potwierdzona przez Maxa Weinbacha, kolejnego znanego elementu, i dotrze do WWDC, które rozpocznie się 22 listopada.

To potwierdzenie przenosi ten temat i tę dyskusję dalej, ujawniając, że sam iPhone może zmienić nazwę. Spekuluje się, że zostanie on nazwany Apple Telefon, coś trudniejszego do zaakceptowania, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najbardziej udanych nazw marki.

iOS iPhone OS Apple imię

Czy naprawdę zamierzamy zmienić nazwę?

Co ciekawe, i z tego, co wiadomo o iOS 14, nic nie wskazuje na tę zmianę nazwy sistema daje Apple. W Internecie krąży już wersja, a wszystkie odniesienia wskazują na zachowaną nazwę. Jednakże Apple może zaskoczyć wszystkich.

Jeśli ta zmiana zostanie potwierdzona, będzie to zgodne z logiką marki z ostatnich miesięcy. Istnieją teraz wersje iOS dedykowane sprzętowi i posiadające własne dedykowane funkcje. 22 września ujawnione zostaną wszystkie wiadomości, a nawet niespodzianki.