The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie

Świat morski ma coś wspólnego z przestrzenią kosmiczną i wciąż ma tajemnice, których nauka nie odkryła. W ten sam sposób, w jaki brakuje dużej części przestrzeni kosmicznej do odkrycia i zbadania, dzieje się tak na dnie morskim, którego znamy tylko określoną część, a resztę mamy w przybliżeniu. Mimo to postępy w tej dziedzinie dały wiele świateł na dnie morza, które znalazły również odzwierciedlenie w wydarzeniach takich jak ten, który zaprezentujemy poniżej.

To jest The Deep Sea, strona internetowa opracowana przez Neala Agarwal, która pozwoli ci wybrać się w głąb oceanu z poziomu przeglądarki.

Zobacz, co jest głęboko w morzu

The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie 1

Chociaż coraz więcej informacji na temat świata morskiego, głębiny pozostają bardzo tajemniczym miejscem. Chociaż wiemy dużo o faunie zamieszkującej morze, najgłębsze obszary wzbudzają ciekawość, ponieważ jest to naprawdę ciemne miejsce, w którym promienie słoneczne przestają wpływać. Opierając się na wszystkich wątpliwościach i badaniach dotyczących świata morskiego, Neal Agarwal opracował tę prostą stronę internetową, która udostępnia naszą wiedzę na temat fauny morskiej i głębin oceanu.

The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie 2

Operacja The Deep Sea jest naprawdę prosta, kiedy wejdziesz, będziesz miał prezentację strony i wszystko jest kwestią przewijania w dół. W ten sposób zanurzysz się w morzu i zobaczysz gatunki, które żyją zgodnie z głębokością, na której jesteś. Jeśli spojrzysz na rozmiar paska przewijania, zobaczysz, że reprezentuje on bardzo dobrze odległość do dna morza.

The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie 3

Idąc dalej, miniesz strefę otchłani o głębokości od 4000 do 6000 metrów.

The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie 4

Jednak zaskakujące jest to, że w wielu z tych obszarów znajdziesz jedną lub drugą żywą istotę, którą warto zbadać, aby dowiedzieć się, jak przeżyć.

The Deep Sea, odkryj faunę żyjącą w najgłębszym oceanie 5

Deep Sea to bardzo interesujące miejsce, w którym każdy, miłośnik morskiej fauny lub nie, mógł nurkować przez długi czas, znając wszystkie te dane. Najlepsze jest to, że jest to darmowa i bardzo łatwa w użyciu strona.

Wypróbuj w tym linku.