„The Morning Show” czeka na wiele Złotych Globów

„The Morning Show” czeka na wiele Złotych Globów 1

AppleDebiutancki skład oryginalnych programów telewizyjnych mógł pierwotnie zostać przeskanowany przez krytyków, ale nie było wątpliwości, że są hitem dla wielu typowych widzów, a teraz wygląda na to, że AppleKlejnot koronny, The Morning Show, właśnie zaczęła otrzymywać pierwsze nominacje do nagród, a jest tu kilka całkiem dużych.

Obaj prowadzący, Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, zostali nominowani do nagrody Najlepszy występ aktorki w serialu telewizyjnym w kategorii dramat, nagroda, o którą jak na ironię będą konkurować ze sobą, a także z innymi kandydatami Olivią Colman (Korona, Netflix), Jodie Comer (Killing Eve BBC America) i Nicole Kidman (Wielkie małe kłamstwa, HBO).

Dodatkowo, The Morning Show został również nominowany do Najlepsza seria telewizyjna w kategorii dramat, konkurując z HBO Wielkie małe kłamstwa, Netflix's Korona, BBC America's Killing Evei HBO Sukcesja.

Choć nie jest to tak wielka okazja jak Złoty Glob, Billy Crudup został również nominowany do nagrody Critics 'Choice jako Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym za rolę Cory Ellison w The Morning Show. W tej kategorii zmierzy się z Asante Blackkiem i Justinem Hartleyem, obu z NBC To my, Asia Kate Dillon z Showtime Miliardy, Peter Dinklage z Gra o tron (HBO), Delroy Lindo z Dobra walka (CBS All Access) i Tim Blake Nelson z HBO Strażnicy.

AppleHistoria nagród

Żeby było jasne, to nie są pierwsze nominacje Apple otrzymał oryginalną treść wideo – Apple„s Karaoke samochodowe zdobył nagrody Emmy dla Wyjątkowa seria krótkich odmian dwa lata z rzędu, a nawet wcześniej, Apple zdobył nagrodę Emmy w 2014 roku za „Najbardziej wybitną reklamę roku” za reklamę iPhone'a 5s o tematyce świątecznej „Niezrozumiany”.

Apple faktycznie otrzymuje nagrody Emmy od 2001 roku za technologię, w tym techniczną nagrodę Emmy za opracowanie FireWire, a także inne za Final Cut Pro i Siri na Apple TELEWIZJA.

Tym, co sprawia, że ​​jest to wielka sprawa, jest to, że są to pierwsze nominacje Apple otrzymuje od czasu masowej gry na oryginalne treści. Apple wydaje miliardy dolarów na oryginalne programy Apple TV +, nie tylko na samych produkcjach ale także na ich gwiazdach i Apple jasno stwierdził, że jego celem jest zdobycie Oscarów i Emmy za jego wysiłki, które są kluczowe dla zapewnienia, że ​​brokerzy mocy w Hollywood poważnie podchodzą do wejścia firmy na rynek.

Ostra konkurencja

Zdobycie nagrody Złotego Globu byłoby słodkim potwierdzeniem Apple, który już spotkał się z wieloma negatywnymi recenzjami swoich programów. Apple odrzucił wielu z nich jako pochodzących od krytyków, którzy uważają, że nie ma biznesu w branży rozrywkowej i może mieć nadzieję, że jego wysiłki się nie powiodą, ale jednocześnie stoi w obliczu ciężkiej walki, zarówno ze strony konkurencyjnych serwisów streamingowych, jak Netflix as a także tych, którzy z żółtawym okiem patrzą na usługi przesyłania strumieniowego jako gorsze od tradycyjnej telewizji sieciowej.

Kiedy pojawiły się te recenzje, nie wiedziałem, jaki program oglądają. Myślałem, że to wariaci. Myślałem, że jest ich dużo Apple hejterzy, którzy właśnie chcieli Apple nie zdać. Recenzje wydawały się atakiem na Apple.

Mimi Leder, producent wykonawczy, The Morning Show

Mimo to pojawili się krytycy The Morning Show postępuje. W rzeczywistości dziedzictwo Stuarta z Opiekun, który pierwotnie nakręcił serial, całkowicie odwrócił kurs, do tego stopnia, że ​​przeprosił za swoje pierwsze wrażenia. Po otrzymaniu szansy na wstępne sprawdzenie ostatniego odcinka sezonu 1 (których my, zwykli śmiertelnicy, nie zobaczymy aż do Apple wydaje go 20 grudnia), Heritage nazwał to „Jeden z najbardziej imponujących finałów sezonu dekady” dodając, że jest „zdesperowany, aby wszyscy mogli to obejrzeć”. Dodaje również, że Jennifer Aniston była „objawieniem” w jej przemianie w „naprawdę niesamowitego aktora dramatycznego” i że postać Cory'ego Ellisona „Billy'ego Crudupa” może być najlepszym singlem telewizyjny charakter roku ”.

To powiedziawszy jednak AppleNominacje to z pewnością wielka sprawa – jak to się mówi, to zaszczyt być nominowanym – a krytycy podchodzą do jakości swoich programów, wciąż jest w kontakcie z kilkoma dość hity z rywalizujących serwisów streamingowych, takich jak Netflix, które jak to ujął Variety, „rządził” w tym roku nominacjami do Złotego Globu takimi programami Korona i Nie do wiary, a także ma ogromny początek Apple na dużym ekranie, z Irlandczyk, i Historia małżeństwa oba są nominowane. W międzyczasie, Apple wciąż ma problemy z wydaniem swojego pierwszego filmu fabularnego za drzwi, po tym, jak spotyka go pech Bankier.

Apple od tego czasu może jednak mieć tu nogę The Morning Show jest klasyczną taryfą Złotego Globu pod względem stylu i tematyki, a wyborcy Złotego Globu często nagradzają także nowe programy i gwiazdy. Tak czy inaczej, będziemy musieli poczekać do początku przyszłego roku, aby się dowiedzieć – ceremonia wręczenia nagród Złotych Globów odbędzie się w styczniu 5, 2020.