Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

TikTok organizuje imprezę blokową dla małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: TikTok organizuje imprezę blokową dla małych firm

TikTok ogłosił, że organizuje swoją pierwszą w historii Small Biz Block Party, serię warsztatów składających się z 20 wydarzeń, podczas których właściciele firm zbierają się, omawiają taktyki i strategie oraz uczą się od siebie nawzajem.

Udział w serii warsztatów jest bezpłatny i ma na celu pomóc właścicielom małych firm spotykać się, uczyć, nawiązywać kontakty i ostatecznie rozwijać swoją działalność. Pierwsze Small Biz Block Party odbędzie się w sierpniu 52021.

Wydarzenie jest współgospodarzem Main Street America, organizacji non-profit zaangażowanej we wzmacnianie społeczności poprzez wsparcie ekonomiczne i rozwój.TikTok Small Business Block Party

Prowadzenie odnoszącej sukcesy małej firmy wymaga ciężkiej pracy i determinacji w najlepszych momentach. Ostatnie 18 miesięcy wywarło ogromną presję na małe firmy w prawie wszystkich branżach. Od dostosowania się do strategii e-commerce po utrzymanie zatrudnienia pracowników, siła i duch społeczności małych firm w USA były godne pochwały.

Impreza TikTok jest uznaniem i celebracją ciężkiej pracy i odporności właścicieli małych firm w tych bezprecedensowych czasach.

Becca Sawyer, Global Head of SMB TikTok, skomentowała cel wydarzenia Small Business Block Party:

„Firmy różnej wielkości wykorzystują magię społeczności TikTok, aby docierać do nowych odbiorców i rozwijać swoją działalność — niezależnie od tego, czy jest to startup, czy kultowa lokalna firma.

„Naszym celem jest zapewnienie każdemu właścicielowi firmy w Ameryce takich samych możliwości jak największym markom i pomoc w urzeczywistnieniu marzeń” – dodał Sawyer.

Wydarzenia odbywające się w całych Stanach Zjednoczonych

12 sierpnia impreza odbędzie się w Teksasie. Następne warsztaty odbędą się 12 sierpnia w Teksasie, a następnie 19 sierpnia w Karolinie Północnej. Impreza odbędzie się 26 sierpnia na Środkowym Zachodzie (MO, NE, KS, ND, SD, IA).

Rekommenderad:  Windows 11: nadchodzi żądło dla użytkowników od Microsoft

Regularne TikTok Small Biz Block Party będą również odbywać się w całych Stanach Zjednoczonych we wrześniu, październiku i listopadzie, przy czym ostatnia impreza odbędzie się 18 listopada i będzie finałem National Block Party.

Darmowe i interaktywne

Wszystkie wydarzenia odbędą się we współpracy z lokalnymi organizacjami ze wszystkich 50 stanów. Te bezpłatne interaktywne warsztaty mają na celu zabawę i skupienie się na pomocy w budowaniu społeczności biznesowych i pomaganiu małym firmom w rozwoju za pośrednictwem platformy TikTok.

Wspieranie rozwoju biznesu na TikTok

Od sprzedawców pizzy po twórców logo, TikTok okazuje się być niezbędnym narzędziem pomagającym małym firmom nawiązać kontakt z odbiorcami i zaprezentować swoje produkty ludziom, którzy są dla nich najważniejsi.

Imprezy Small Biz Block Party mają na celu pomóc małym firmom optymalnie wykorzystać TikTok.

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak tworzyć dynamiczne treści na TikTok, na które publiczność będzie reagować.

Właściciele małych firm dowiedzą się również, jak znaleźć i zaangażować swoją społeczność TikTok oraz jak korzystać z narzędzi pomiarowych i kreatywnych w TikTok, aby napędzać rozwój i sukces.

Małe firmy mogą zarezerwować miejsce na jedno z nadchodzących wydarzeń Tutaj.Table of Contents