Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

TikTok otwiera okres składania wniosków o wsparcie Akceleratora czarnych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: TikTok otwiera okres składania wniosków o wsparcie Akceleratora czarnych firm

TikTok ogłosił, że przyjmuje teraz zgłoszenia do trzeciej rundy programu akceleracyjnego Support Black Businesses.TikTok wspiera program akceleratora czarnych firm

Program ma na celu zwiększenie głosów firm należących do osób czarnoskórych na coraz popularniejszej platformie TikTok poprzez wyłączny dostęp do zasobów, korzyści i możliwości nawiązywania kontaktów. Program został pierwotnie uruchomiony w 2020 r., aby zapewnić narzędzia i zasoby właścicielom czarnych firm, aby pomóc im osiągnąć sukces, a także twórcom i innym przedsiębiorcom.

Świętujemy Miesiąc Czarnego Biznesu

Ogłoszenie pojawia się, gdy my, Amerykanie, świętujemy Miesiąc Czarnego Biznesu w sierpniu, podczas którego składamy hołd ważnemu wkładowi właścicieli czarnych firm i przedsiębiorców w gospodarkę kraju.

Program akceleracyjny TikTok Support Black Businesses ma na celu pomóc rzucić światło na kreatywność, innowacyjność i duży wpływ, jaki firmy należące do osób czarnoskórych wywarły na społeczność TikTok, a także na ich społeczności lokalne.

Docenianie zróżnicowanej społeczności

TikTok wydał oświadczenie zapowiadające program akceleracyjny Black Businesses: „Na TikTok małe firmy dzielą się swoimi historiami z warsztatu, kuchni i sklepu, ponieważ oferuje miejsce, w którym mogą kreatywnie łączyć się ze swoimi społecznościami i tworzyć nowe możliwości dla swoich firm .

„Cenimy naszą zróżnicowaną społeczność, a dotyczy to zwłaszcza firm należących do osób czarnoskórych, które każdego dnia pracują nad realizacją swoich marzeń i rozwojem działalności na naszej platformie. W świecie, w którym jest tak wiele przeciwności i wyzwań, jesteśmy zaangażowani w rozwój firm należących do osób czarnoskórych, zapewniając równe warunki działania, aby skalować się i odnosić sukcesy na naszej platformie”.

Wyjaśnili również, jak działa program, mówiąc: „Trzecia runda wsparcia czarnych firm opiera się na programie, który uruchomiliśmy w 2020 r., aby zapewnić narzędzia i zasoby, które pomogą czarnym firmom, twórcom i przedsiębiorcom osiągnąć sukces. Podczas czterotygodniowego wirtualnego szkolenia wybrani uczestnicy otrzymają wyłączny dostęp do zasobów i korzyści biznesowych oraz dołączą do społeczności podobnie myślących założycieli i właścicieli, aby łączyć się, wspierać, uczyć się i podnosić na duchu”.

Rekommenderad:  Ta mała firma rdzennych Amerykanów właśnie przeszła do historii w branży budowlanej

Dyrektor generalny Love You Cookie, producenta ciastek dla smakoszy, Sahr Brima, był uczestnikiem kohorty Support Black Businesses 2021 i dodał: „Program TikTok Support Black Businesses miał znaczący wpływ na naszą działalność. Program nie tylko zapewnił nam rozgłos w całym kraju, ale także dał nam narzędzia i zasoby, aby odnieść sukces na TikTok”.

Jak ubiegać się o program akceleratora wsparcia dla czarnych firm

Od sierpnia 8, Firmy należące do osób czarnoskórych, które spełniają kryteria kwalifikacyjne, zostały zaproszone do ubiegania się o następną kohortę, a finaliści zostaną powiadomieni o przyjęciu na początku września. Nowy program rozpocznie się 12 września.

Aby ubiegać się o udział w nadchodzącym programie akceleracyjnym Support Black Businesses, Twoja firma musi identyfikować się jako firma należąca do osób czarnoskórych i mieć siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Musi również oferować produkt lub usługę online, a także być obecny w mediach społecznościowych, chociaż konto TikTok nie jest wymagane, ponieważ rozumieją, że rozumieją, że platforma udostępniania krótkich filmów nie pasuje do strategii marketingowej każdej firmy. Ostatnim wymogiem jest zobowiązanie się do uczestniczenia w każdym cotygodniowym webinarium w trakcie trwania programu.

Osoby, które nie kwalifikują się lub po prostu chcą udzielić wsparcia, mogą użyć hashtagu #BlackOwnedBusiness na TikTok i innych platformach mediów społecznościowych.