Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

TikTok się nie otwiera – jak to naprawić

Podamy kilka możliwych przyczyn i niektóre rozwiązania, które mogą pomóc rozwiązać problem z otwarciem TikTok. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Zobacz także: Jak edytować wideo TikTok po opublikowaniu

Istnieje wiele powodów, dla których ten problem może ci się przytrafić. Na przykład:

 • Być może aplikacja jest obecnie wyłączona lub wystąpił błąd, ponieważ wielu użytkowników korzysta z niej w tym samym czasie.
 • Twój telefon jest przegrzany.
 • W telefonie nie ma wystarczającej ilości miejsca na aplikację TikTok.
 • Istnieje prawdopodobieństwo, że Twoja sieć WIFI lub dane nie mają dostępu do Internetu.
 • Zbyt częste używanie TikTok powoduje zapełnienie pamięci podręcznej telefonu.
 • TikTok ma pewne problemy techniczne.
 • Twoja aplikacja jest nieaktualna.

Wypróbuj wszystkie te kroki, aby sprawdzić, czy niektóre z nich się sprawdzą, powinny zadziałać.

 • Przejdź do ustawień telefonu. Poszukaj sekcji Aplikacja lub Pamięć i kliknij ją. Przewiń aplikacje zainstalowane w telefonie, a gdy znajdziesz TikTok, kliknij go. Preferencje aplikacji powinny pojawić się na ekranie. Poszukaj sekcji pamięci podręcznej i dotknij jej. Znajdź przycisk Usuń i po prostu usuń całą pamięć podręczną TikTok z urządzenia.
 • Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca w telefonie, rozważ odinstalowanie niektórych aplikacji, których nie używasz często lub których ogólnie nie potrzebujesz. Ponadto przejrzyj dane telefonu i usuń niektóre niepotrzebne pliki, a może niektóre zdjęcia i filmy.
 • Sprawdź swoje połączenie z internetem. Być może Twoja sieć WIFI lub komórkowa transmisja danych jest wyłączona, jeśli tak, włącz je ponownie i spróbuj ponownie otworzyć aplikację. Jeśli nie masz stabilnego połączenia z Internetem, spróbuj ponownie uruchomić router WIFI lub skontaktuj się z operatorem komórkowym, aby uzyskać więcej informacji na temat danych.
 • Jeśli procesor się przegrzeje, telefon będzie działał wolniej i dlatego nie będzie mógł otworzyć się i załadować niektórych aplikacji. Najpierw spróbuj usunąć kartę ostatnio używanych aplikacji. A jeśli to ci nie pomoże, uruchom ponownie telefon lub jeszcze lepiej, wyłącz go na chwilę, poczekaj, aż ostygnie przez pewien czas, a następnie włącz go ponownie i spróbuj ponownie.
 • Być może wersja aplikacji, z której korzystasz, nie jest już aktualna i nie jest już obsługiwana. Przejdź do App Store lub do Google Play Store aby sprawdzić, czy są dostępne nowe aktualizacje. Jeśli dostępna jest nowa aktualizacja, kliknij przycisk instalacji i poczekaj, aż instalacja się zakończy. Następnie spróbuj ponownie otworzyć aplikację.
 • Jeśli powyższe kroki nie pomogły, być może będziesz musiał odinstalować aplikację TikTok. Aby to zrobić, przejdź do ustawień telefonu, a następnie do aplikacji. Gdy znajdziesz aplikację TikTok, kliknij ją i kliknij przycisk Odinstaluj. Jeśli możesz mieć aplikację na ekranie głównym, możesz ją odinstalować, klikając i przytrzymując logo. Pewne opcje prawdopodobnie się pojawią, znajdź Odinstaluj i dotknij. Po zakończeniu odinstalowywania aplikacji wyłącz na chwilę telefon lub uruchom go ponownie. Po włączeniu po pewnym czasie przejdź do App Store lub Google Play Store, wyszukaj TikTok i zainstaluj ponownie aplikację.
 • Istnieje możliwość, że sama aplikacja ma pewne problemy techniczne, nie możesz na to wiele poradzić, musisz tylko poczekać, aż problem sam się rozwiąże.
Rekommenderad:  Czy masz VPN na swoim komputerze? Oto jak to sprawdzić