Tinder On Computer (komputer stacjonarny i laptop) Mac i PC

Jedną z pierwszych rzeczy, które zastanawiam się, gdy pobieram nową aplikację na telefon, jest „gdzie indziej będę mógł z niej korzystać?” Kiedy nie jesteśmy przywiązani do naszych komputerów stacjonarnych lub laptopów (Mac, PC, nazywasz się it), jesteśmy zobowiązani do naszego smartphones i biorąc pod uwagę tylko w jaki sposób ważne, że nasze cyfrowe życie stało się, nic dziwnego, że chcemy zmaksymalizować wykorzystanie naszej aplikacji tam, gdzie jesteśmy; weźmy Tinder jako przykład, podaj, jak integruje się ze sceną randek internetowych. Jedna z najczęstszych frustracji, o których słyszałem z Tinderem (oprócz powiązań z Facebook) zależy od tego, jak bardzo zależy od smartfona. Zastanów się, jak skuteczny byłby Tinder, jeśli próbujesz rzucić uzależnienie od smartfona. Widzisz o co mi chodzi, prawda?

Na szczęście dostępność na wielu platformach staje się coraz częstszym paradygmatem projektowym dla twórców aplikacji, ale to nie znaczy, że nie chcieliśmy niektórych z nich. Tinder jest świetnym przykładem i o tym właśnie będziemy w tym przewodniku. Snapchat to kolejna aplikacja Appamatix, podobnie jak Kik. Jednak z odrobiną pomysłowości i obejścia tego problemu zrobimy to, czego nie zdecydowały zespoły programistów, ale wprowadzimy Tindera na komputer.

Po drugiej stronie linii jest jednak przekonujący argument i dotyczy to każdego, kto dość często korzysta z Tindera. O wiele mniej prawdopodobne jest, że uda ci się znaleźć romantycznego partnera, jeśli często nie sprawdzasz Tindera, prawda? Jeśli możesz korzystać z Tindera wyłącznie na komputerze, prawdopodobnie nie będziesz się zameldować tak często, jak na smartfonie. Podobnie możesz sprawdzić swój profil Tinder za późno i odkryć, że przegapiłeś inne, owocne połączenia. Wszystkie te i wiele innych powodów sprawiają, że Tinder się trzyma smartphonesi do moich uszu wszystkie dzwonią autentycznie.

Tinder On Computer (komputer stacjonarny i laptop) Mac i PC 1

Nie oznacza to jednak, że użytkownicy nie powinni mieć różnych opcji, dlatego rozwiążemy tę sprawę tak obiektywnie, jak to możliwe, w 100% uzasadniony sposób. Będziemy to robić przez proces emulacji. Jeśli jesteś zwykłym czytnikiem Appamatix, zapewne wiesz wszystko. Jeśli jesteś nowicjuszem tego terminu, zapewnimy Ci szybkie „brudne” wyczerpanie, które przygotuje Cię do kontynuowania tego przewodnika!

Działa to w następujący sposób: oprogramowanie emulatora wykorzystuje zasoby komputera do stworzenia środowiska wirtualnego, które całkowicie symuluje inny system operacyjny. W tym przypadku (i w większości przypadków w przypadku aplikacji mobilnych) będziemy używać Androida. Nie używamy iOS, ponieważ mówiąc wprost, emulowanie iOS jest uciążliwe, ponieważ niezależni programiści i programiści po prostu nie mają czasu. AppleDługotrwały paradygmat projektowania polegający na tworzeniu wyłącznie oprogramowania działającego na jego własnym sprzęcie sprawia, że ​​emulacja jest wyjątkowo trudna, a emulacja systemu operacyjnego Android firmy Google jest wyjątkowo łatwa.

Biorąc pod uwagę wybór między tymi dwoma, łatwo jest zrozumieć, dlaczego przechodzimy na Androida. Nie martw się jednak – użytkownicy komputerów Mac mogą się z tym pogodzić równie łatwo, jak Windows Użytkownicy komputerów PC i dokładnie ten sam proces.

Znalezienie emulatora dla Tindera

Jakość korzystania z Tindera na PC lub Mac będzie zależeć od wybranego emulatora. Pomyśl o tym jak o wyborze odpowiedniego smartfona, ponieważ w gruncie rzeczy to właśnie stoi Twój emulator.

Oczywiście nigdy nie zostawilibyśmy cię w tym względzie! Poniżej wymieniono niektóre z naszych ulubionych opcji emulatorów tutaj w Appamatix, a każda z nich różni się w nieznaczny sposób, który może lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Nie marnuj jednak zbyt wiele czasu na zastanawianie się, którego emulatora będziesz używać – chodzi o to, aby móc emulować aplikacje na Androida, a Tinder będzie wyglądał równie dobrze w każdym z tych programów.

  • Bluestacks to nasza pierwsza rekomendacja, a to głównie dlatego, że jest tak popularna. Jest używany bardziej niż jakiekolwiek inne oprogramowanie do emulacji online, a jeśli przejrzysz witrynę hostingową, zobaczysz, dlaczego może się podobać współczesnemu użytkownikowi. Jest krzykliwy, zabawny, a gracze na Androidzie są szczególnie zainteresowani. Pomimo tego trendu poradzi sobie z Tinderem w mgnieniu oka i wszystkim, co zdecydujesz się na niego rzucić.
  • Dalej jest Andyroid, który jest naszym „słabszym” emulatorem Androida. Nie cieszy się popularnością wśród tak dużych jak Bluestacks, ale jest nie mniej skuteczny w swoim zadaniu. Ma ładny, usprawniony interfejs, który mi się naprawdę podoba, a poręczność ustawień w zasobniku systemowym (trafnie nazwanym „Handy Andy”) pozwala na dostosowanie oprogramowania w locie, bez konieczności uruchamiania go.
  • Droid4X to kolejny zwycięzca, z którym Appamatix spędził trochę czasu, i oferuje dodatkową funkcję opartą na aplikacji, która pozwala uwiązać smartfon z komputerem, aby działał jako kontroler ekranu dotykowego. Niezbędny dla Tindera? Absolutnie nie, ale jeśli jesteś podobny do mnie, możesz po prostu zatrzymać emulator dla innych aplikacji.
  • Jeśli nie możesz zainstalować nowego oprogramowania na komputerze Mac lub PC, to Wielemo jest droga. Jest to emulator Androida oparty na przeglądarce, który jest niezwykle poręczny, ale ograniczony w użyciu, który można uzyskać bez płacenia. Darmowa wersja pozwoli ci używać go 10 razy w miesiącu, za każdym razem przez ograniczony czas. Musisz wybrać $9.99 opłaty abonamentowej, jeśli chcesz rozszerzyć to wykorzystanie na coś bardziej wykonalnego.

Każdy z powyższych emulatorów Androida poradzi sobie z naszymi zadaniami Tindera, więc wybierz ten, który wydaje Ci się najbardziej atrakcyjny, i zacznijmy! Pobieranie, instalowanie i uruchamianie jednego z nich powinno zająć tylko minutę (szczególnie dzięki naszym wygodnym linkom), więc wyeliminuj tę część, a my przejdziemy dalej.

Włączanie Tinder Windows i Mac

Po otwarciu emulatora prawdopodobnie zauważysz, że ekran wygląda niezwykle podobnie do ekranu głównego na urządzeniu z Androidem. To dobrze wróży, a jeśli dotarłeś tak daleko, wszystko robisz dobrze!

Tinder_screenshot

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że musisz mieć bezpłatne konto Google, aby uzyskać dostęp i pobierać cokolwiek ze sklepu Google Play. Można to zrobić tak łatwo, jak założenie konta Gmail lub użycie już posiadanego.

Następnie przejdź do sklepu z aplikacjami i wyszukaj Tinder. Ponieważ wybieramy drogę „w 100% uzasadnioną”, tutaj pobieranie i instalowanie Tindera powinno być tak samo łatwe, jak w przypadku rzeczywistego urządzenia mobilnego. Oczywiście nadal będziesz potrzebować tych samych danych logowania; nie ma sposobu na obejście więzi Tindera z Facebook, i dogodnie, jeśli masz już konto Tinder, powinieneś móc go używać do logowania się na emulowanej wersji bez żadnych problemów.

Gratulacje! Powinieneś teraz mieć w pełni funkcjonalną wersję Tindera działającą na swoim urządzeniu Windows PC lub Mac oraz możliwość dostępu do wszystkich jego funkcji (a także przeglądania meczów) z względną łatwością i wygodą zapewnianą przez większy ekran. Pamiętaj, że Tinder jest nadal przeznaczony do doświadczenia i używania smartphonesi mimo przeniesienia go na komputer nadal zalecamy korzystanie ze smartfona jako centrum wszystkich działań Tindera.

mam jedna ostatnia wskazówka zanim skończymy. Mimo że dostęp do Tindera jest wygodny, zalecamy wylogowanie się z usługi na jednym urządzeniu przed zalogowaniem się na innym, za każdym razem, gdy przełączasz się między komputerem a smartfonem. W przeciwnym razie Dong nie może powodować błędów, ale kilku użytkowników, z którymi rozmawiałem, powiedziało mi, że problemy pojawiły się w procesie logowania, gdy dokonali „podwójnego logowania”, niezależnie od tego, czy było to przypadkowe, czy celowe. Pamiętaj tylko, jak Tinder był Oznaczało do użycia i gdzie i powinieneś być dobry!

Oczywiście teraz, gdy emulujesz Tindera, możesz spróbować również innych aplikacji. Daj Snapchatowi szansę, a nawet Instagram jeśli chcesz mieć wszystkie funkcje, które są zwykle zarezerwowane dla wersji smartfonów każdej z tych popularnych aplikacji. Oprogramowanie emulatora prawie zawsze będzie aktualne z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android, a aplikacje można aktualizować w taki sam sposób, jak na prawdziwym urządzeniu z Androidem.

Mamy nadzieję, że nasz mały przewodnik jest szybki, łatwy i pomocny! Przy minimalnym nakładzie pracy dość łatwo jest uruchomić wersję Tindera na swoim urządzeniu Windows PC lub Mac, chociaż nie jest to wersja, która działa natywnie na dowolnej platformie. Na razie emulacja pozostaje jedynym sposobem na połączenie komputera stacjonarnego lub laptopa z Tinderem na urządzeniu mobilnym i tak pozostanie, dopóki twórcy popularnej aplikacji nie zdecydują inaczej!