Tinder wprowadza Tinder U, serwis randkowy tylko dla studentów

Niezależnie od tego, czy szukasz miłości, czy kogoś, z kim możesz się przyjaźnić, Tinder pomaga w wyszukiwaniu. To dobrze, ponieważ nie każdy ma czas wyjść i spotkać się z kimś wyjątkowym. Właśnie dlatego Tinder został wprowadzony na rynek i pozostawił ślad w świecie randek. Za pomocą kilku ruchów palca na smartfonie użytkownik może wyświetlić potencjalne daty i „polubić” lub „przekazać” na podstawie tego, co widzi. Kiedy znajdują osobę, która przykuwa ich wzrok, mają nadzieję, że ich potencjalne zainteresowanie miłością polubi ją i stanie się pasujące.

Co to jest Tinder U?

Tinder uruchamia Tinder U, serwis randkowy przeznaczony wyłącznie dla studentów Aplikacja Tinder U | Appamatix.comTeraz Tinder wprowadza na rynek nowa wersja popularnej aplikacji randkowej – wersja Tinder tylko dla studentów i studentów. Właściwie nazywa się Tinder U. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja jest przeznaczona dla facetów i dziewcząt w szkole wyższej lub na uniwersytecie. Po raz pierwszy studenci szukający przyszłej daty lub meczu miłosnego mogą oglądać tylko studentów zapisanych na studia 4-letnia uczelnia wyższa. Według Tindera obejmuje to 4-letnie, akredytowane szkoły non-profit w Stanach Zjednoczonych.

Aby dołączyć do Tinder U, studenci muszą mieć adres e-mail .edu i być „geolocatable” na uczelni lub kampusie uniwersyteckim w celu weryfikacji. Dodatkowo, jak na razie, uczestnicy muszą być Apple Użytkownik iPhone'a, aby dołączyć usługa, choć obecnie jest również wdrażana na Androida. Po zarejestrowaniu się uczeń może przeglądać zawartość swojego serca i przesuwać do niego z wygody w swoim telefonie.

Czy ta usługa się przyłączy? Tinder nie marnuje czasu na wysyłanie wiadomości, aby zachęcić studentów do rejestracji. Firma pozyskuje pomoc studentów na kampusach uniwersyteckich i uniwersyteckich w całym kraju, aby rozpowszechniać informacje i zachęcać młodych ludzi do zarejestrowania się i wypróbowania aplikacji. Zachęcają także uczniów-ewangelistów do organizowania przyjęć jako sposobu na wprowadzenie aplikacji i tworzenie szumu.

Czy studenci akceptują tę innowacyjną koncepcję? Możesz argumentować, że studenci uniwersytetów mają już mnóstwo okazji do poznania nowych ludzi, w tym potencjalnych dat. Pomiędzy bractwami, wydarzeniami sportowymi, imprezami i zajęciami nie brakuje sposobów, w jakie uczniowie mogą zaprzyjaźnić się lub nawiązać znajomość z potencjalnym meczem miłosnym.

Dlaczego warto korzystać z Tinder U?

Ale pięknem Tindera jest jego prostota. Jednym ruchem palca uczniowie mogą szybko „sprawdzać” potencjalne dopasowania, nie tracąc zbyt wiele czasu na naukę. Dodatkowo, w wersji Tinder przeznaczonej tylko dla studentów, widzą tylko zdjęcia osób, które również ścigają 4-letni i może przeglądać studentów z własnego kampusu, a także sąsiednich kampusów. Studenci, którzy nie mają nic przeciwko podróżowaniu, mogą nawet oglądać potencjalne mecze w kampusach w całym kraju. Z pewnością poszerza horyzonty randkowe! Podczas przeglądania potencjalnych kandydatów w aplikacji pojawia się baner z nazwą uniwersytetu, na którym uczęszcza facet lub dziewczyna, aby użytkownik mógł szybko zobaczyć, do jakiej szkoły uczęszcza dana osoba.

Wady do szukania miłości na Tinder U?

Czy nowa aplikacja Tinder for college ma wady? Aplikacja sprawia, że ​​znalezienie dopasowania może być zbyt łatwe. Przesuwając od prawej do lewej lub od lewej do prawej, aby znaleźć datę, nie zawsze prowadzi do wyborów o najwyższej jakości. Korzystanie z takiej aplikacji oznacza dokonywanie szybkiej oceny na podstawie samego wyglądu. Nie możesz powiedzieć, jak brzmi głos kandydata, bez względu na to, czy jego twarz emanuje życzliwością i współczuciem, czy też jest wciągającym rozmówcą za pośrednictwem aplikacji. Ponadto ludzie zazwyczaj zamieszczają wyidealizowane zdjęcia samych siebie, a faktyczne spotkanie może być czasem rozczarowaniem. Ale technologia polega na oszczędzaniu czasu i ułatwianiu życia, a nowa aplikacja Tinder ułatwia studentom college'u sprawdzanie potencjalnych meczów, na noc, kilka tygodni lub potencjalnie – na całe życie. Ponadto fakt, że tylko studenci i studenci mogą się zarejestrować, rzadziej łączą się z seryjnym zabójcą.

Znajdź nowych przyjaciół w Tinder U

Tinder zwraca uwagę, że aplikacja może wyświetlać nie tylko mecze miłosne, ale może pomóc użytkownikom znaleźć kolegę lub nowego przyjaciela, a jeśli uczeń chce poszerzyć swoje horyzonty, może łatwo przełączać się między aplikacją Tinder U a oryginalną aplikacją Tinder . Jest to rozszerzenie aplikacji Tinder, które jeszcze bardziej ułatwi łączność studentom.

Masz historię sukcesu – lub horror – korzystając z Tinder U? Rozlej wszystkie szczegóły w komentarzach poniżej.