Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To badanie pokazuje, w jaki sposób Pokémon Go utrzymuje aktywność osób starszych

Teraz wydaje się, że młodzi ludzie nie będą jedynymi, którzy będą cieszyć się Pokémonami, ponieważ po ostatnie badaniaprowadzony przez tokijski „Cybernetic Research Medical Institute”– bawić się ‘Pokemon idzie może sprzyjać aktywności osób starszych.

Badanie przeprowadzone przez profesora Kimihiro Hino z Wydziału Inżynierii Uniwersytet w Tokioopowiadał się za porównaniem i liczeniem „Kroki‘craps przed i po meczu’Pokemon idzie‘ u graczy w średnim i starszym wieku. Ponadto określono, że „podano liczbę kroków 1 miesiąc przed premierą gry, w porównaniu do 8 miesiące po uruchomieniu” i wszystkie mierzone u uczestników w wieku powyżej 40 lat.

Ta gra mobilna była prawdziwym międzynarodowym boomem dzięki atrakcyjnej grafice i trybowi gry, który sprawia, że ​​czujesz się jeszcze bliżej historii i pozwala na bardziej aktywne życie pod względem mobilności fizycznej.

W rzeczywistości z ponad 2000 uczestników, którzy odpowiedzieli na ankietę badawczą, wysoki odsetek zauważył pozytywne wyniki w swojej historii aktywności fizycznej pod względem „podjęte kroki” w zakresie do 8 miesiące po zagraniu ‘Pokemon idzie” iw rezultacie wyróżniły się:

Interakcja między stanem gry a efektem czasu była istotna podczas 3-8 miesięcy po wydaniu. W grupie 55-64 lata 2 miesiące u pracowników, 4 miesięcy w grupie aktywnej i 2 miesięcy u zdrowych uczestników. Interakcja była istotna tylko dla 1 co najwyżej w pozostałych podgrupach.

Daje to dodatkową zaletę, która uzasadnia ponad 800 milionów dolarów, które saga zdołała zebrać w 2018 roku, pokazując w ten sposób, w jaki sposób seria Pokémon przełamała bariery fikcji i pozytywnie wpłynęła na rzeczywistość.

Table of Contents