To będą ekrany Galaxy Samsung S11

Pozostało niewiele do końca 2019 r., A terminale, które pojawią się w 2020 r., Wciąż są niespodziankami. Słynny filtr urządzeń mobilnych, Lodowy wszechświat rozłóż obraz, który ujawnia różnice w wielkości ekranów Galaxy S11e, Galaxy S11 i Galaxy S11 Plus

Bez wątpienia ta seria Galaxy S11 będzie ofertą Samsunga z dużymi oczekiwaniami na 2020 rok. Nie tylko ze względu na wymiary jego ekranów, ale także wydajność aparatu będzie naprawdę doskonała.

Znaczące różnice w ekranach

Jak widać na filtrowanych obrazach, Galaxy S11e będzie miał ekran Super AMOLED z 6,2 cale, podczas gdy Galaxy S11 ma ekran 6,7 cale w końcu Galaxy S11 Plus będzie miał ekran o gigantycznym rozmiarze 6,9 cale, co dla wielu oznaczałoby, że ten model nadepnąłby na terytorium tabletów.

To będą ekrany Galaxy Samsung S11 1

Aparat Super 108 MP

Ponadto mówi się, że Galaxy S11 Plus może być jednym z najlepszych smartphones z najmocniejszym aparatem stworzonym przez firmę, ponieważ podobno będzie miał aparat 108 MP z 5-krotnym zoomem optycznym.

Ze swojej strony Galaxy S11e przyjedzie z potrójnym aparatem, to znaczy trzema czujnikami plus lampą błyskową, ale jeszcze nie określono, jaka będzie ich przydatność. Spekuluje się, że S11e będzie wyposażony w funkcje S11 Pro i S11, które są najbardziej konkurencyjnymi urządzeniami klasy niskiej.

Komentuje się również, że bateria Galaxy S11e jest znacznie większy, co wydłużyłoby czas na ekranie nawet przy włączonej częstotliwości odświeżania.

Wewnętrznie mówi się, że Galaxy S11 Plus będzie zasilany przez Exynos 990, podczas gdy inna wersja będzie miała procesor Snapdragon 865, a Samsung zamierza przenieść te modele z technologią Snapdragon 865 do większej liczby krajów.

Producent nie tylko mówi o terminalach S11 z dużymi ekranami, ale sprzedaje serię Galaxy S11 jako seria smartphones Dzięki wysokim częstotliwościom odświeżania firma zamierza również zapewnić trzem modelom dość wysoką częstotliwość odświeżania wynoszącą 120 Hz.

Według plotek, oczekuje się uruchomienia tej nowej linii Galaxy Samsung S11, będzie na pierwszy kwartał 2020 roku.