Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To Black Friday Blowout dla nowych i obecnych klientów 3dCart

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: To Black Friday Blowout dla nowych i obecnych klientów 3dCart

Jak zapewne wiesz, sezon świąteczny 2014 będzie jednym z największych sezonów świątecznych online w historii. Przewiduje się, że sama sprzedaż online wzrośnie o 11% w porównaniu z ubiegłym rokiem do 105 miliardów dolarów.

Nie przegap swojej szansy bycia częścią boomu eCommerce, zrobiłeś już pierwszy krok, dołączając do rodziny 3dCart.

Teraz trochę osłodzimy garnek kilkoma Promocje na Czarny piątek tylko dla Ciebie.

Promocja Blowout Hosting: (dla nowych klientów)

Pierwszy miesiąc dowolnego planu 3dcart – Tylko $1 (Do 129 USD oszczędności): Masz wersję demonstracyjną, więc śmiało przełącz się do społeczności 3dcart obejmującej ponad 17 000 sprzedawców internetowych! Jako nowy klient kwalifikujesz się do otrzymania pierwszego miesiąca dowolnego planu z 3dcart za jedyne $1!

Teraz, aby osłodzić nieco sytuację nowym i istniejącym klientom!

Promocje usługi Blowout: (dla nowych i obecnych klientów)

3 Miesiące BEZPŁATNE od 3dUpsell – (Oszczędzasz 74,97 USD): Zwiększ liczbę konwersji i zmniejsz porzucenie koszyka poprzez aktywne angażowanie odwiedzających witrynę za pomocą unikalnych ofert, które są ograniczone czasowo.

3 Miesiące BEZPŁATNE usługi weryfikacji adresu — (oszczędność 30,00 USD): Dzięki dodatkowi do weryfikacji adresu zapewniasz kupującemu weryfikację adresu wysyłki w czasie rzeczywistym.

Facebook Połącz za jedyne 100 USD – (Oszczędzasz 149,00 $): Generalnie ludzie, którzy robią zakupy online, mają tzw Facebook konto. The Facebook Wtyczka Connect dla 3dCart umożliwia odwiedzającemu zalogowanie się przy użyciu ich Facebook konto.

Dostosowanie motywu za 399 USD – (Oszczędności w wysokości 300 USD): Wszystkie motywy 3dCart są już niesamowite, ale aby upewnić się, że wyróżnisz się w tłumie, dostosowanie motywu zapewni Ci jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Rekommenderad:  Shopify Exchange: jak kupować i sprzedawać sklep Shopify

Brązowy pakiet projektowy Tylko $1500 – (To 1000 $ zniżki na ten pakiet): Pakiet projektowy 3dcart bronze oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek marki, który udowodnił, że przekłada się na sprzedaż.

Drugi miesiąc Zakupów Google BEZPŁATNIE* – (wartość 199 USD): Będziemy monitorować i optymalizować Twoje kampanie Google Shopping Ads od drugiego miesiąca Zakupy Google aby upewnić się, że jesteś nastawiony na sukces.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie 3dCart do zasilania Twojego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego Black Friday Blowout i przygotujesz się do Blowout sprzedaży w tym sezonie świątecznym i nadchodzących latach.

Nie zwlekaj Zapisz się już dziś!

Oferta ograniczona czasowo, ważna od środy, 26 listopada do soboty, 29 listopada.