Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To, co najlepsze 3 Płatne oferty pracy dla fałszywych jurorów online: zarób do 60 USD w 60 minut

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: To, co najlepsze 3 Płatne oferty pracy dla fałszywych jurorów online: zarób do 60 USD w 60 minut

Dzisiaj chciałbym przedstawić dwie firmy, które obecnie rekrutują online fałszywych przysięgłych do przeglądania akt sprawy. Jest to bardzo łatwy sposób na dodatkowy dochód jako student, emeryt i samozatrudniony profesjonalista. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej lub obejrzyj YouTube wideo poniżej.

1. Przegląd werdyktów online

Internetowy werdykt poszukuje internetowych fałszywych jurorów do pracy z domu. W tej roli będziesz otrzymywać wynagrodzenie za przeglądanie spraw prawnych poprzez udzielanie informacji zwrotnych za pośrednictwem internetowego kwestionariusza dotyczącego każdej sprawy. Aby ubiegać się o to stanowisko, nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie, o ile masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych. Odwiedzając stronę internetową i stronę rejestracji, będziesz musiał podać pewne informacje demograficzne, hrabstwo i dystrykt federalny, aby określić, czy kwalifikujesz się i przypisać sprawę. Zostaniesz również poproszony o skonfigurowanie nazwy użytkownika i hasła, a po skonfigurowaniu w systemie zaczniesz otrzymywać zaproszenia pocztą elektroniczną w celu przyjęcia sprawy do ponownego rozpatrzenia.

Należy zwrócić uwagę na to, że Twój profil online to miejsce, w którym otrzymasz bardziej szczegółowe pytania dotyczące tożsamości, a także inne pytania klasyfikacyjne, takie jak stan cywilny, status zatrudnienia itp., co pozwala platformie na odpowiednią kategoryzację Twoich informacji w odpowiednich przypadkach. Jeśli nie czujesz się komfortowo odpowiadając na tego typu pytania, może to nie być najlepsza strona dla Ciebie i to jest w porządku. Jeśli chcesz kontynuować budowanie swojego profilu na platformie, zostaniesz również poproszony o wyrażenie zgody na jej warunki aby przejść dalej w procesie.

Z perspektywy adwokata będą mieli możliwość wyboru 25 lub 50 osób do udziału w sprawie z udziałem ławy przysięgłych. Korzystają z informacji w zarejestrowanym systemie i skontaktujemy się z Tobą, jeśli pasujesz do profilu tego, czego szukają w ławie przysięgłych, ale masz możliwość odrzucenia, po prostu nie odpowiadając na zaproszenie, jeśli nie jesteś zainteresowany sprawą . Jeśli chcesz kontynuować sprawę, wiadomość e-mail zawiera wszystkie informacje o kolejnym kroku.

Rekommenderad:  6 najlepsze porównywalne wtyczki próbne WordPress

Werdykt i płatności online

Każda sprawa zajmie od 20 do 60 minut, w zależności od długości sprawy. Otrzymasz od 20 do 60 dolarów za każdą sprawę. Jako niezależny wykonawca oznacza to również, że zarządzasz własnymi podatkami. Aby upewnić się, że odpowiednio to śledzisz, śmiało uzyskaj od firmy 1099, aby pokazać swoje zarobki, aby złożyć roczne podatki.

Ostateczne przemyślenia dotyczące werdyktu online

Chociaż Online Verdict nie jest w stanie zagwarantować określonej liczby spraw na jednego jurora, to nadal sprawia, że ​​ta rola jest dobra dla tych, którzy chcą zarobić dodatkowy dochód. Liczba spraw będzie ostatecznie zależała od liczby prawników w Twojej okolicy korzystających z systemu w tym czasie. To powiedziawszy, jeśli zdecydujesz, że Online Verdict nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, nie ma długoterminowych zobowiązań ani opłat związanych z anulowaniem i usunięciem konta. Online Verdict ma wspierający dział techniczny, który pomoże Ci we wszystkim, co jest związane z dostępem do konta lub jego dezaktywacją.

Koniecznie sprawdź werdykt online FAQ dla najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi!

2. Przegląd eJury

eJury to kolejna firma zajmująca się analizą spraw prawnych, która płaci osobom fizycznym jako fałszywym jurorom online. eJury umożliwia prawnikom przeprowadzanie pozorowanych procesów i uzyskiwanie informacji zwrotnych od wirtualnego jury. Platforma umożliwia prawnikom uzyskanie wglądu w to, jak potencjalni ławnicy mogą postrzegać ich sprawę, zanim rozpocznie się właściwa rozprawa. Musisz mieć ukończone 18 lat być obywatelem Stanów Zjednoczonych bez żadnych aktów skazujących Ta firma rekrutuje przysięgłych online ze wszystkich 50 stanów, a wynagrodzenie będzie zależeć od liczby spraw.

Adwokaci mogą zarejestrować się, aby korzystać z eJury i przesyłać szczegóły swojej sprawy, w tym zeznania świadków, dowody i argumenty prawne. Następnie eJury wybiera pulę pozorowanych przysięgłych ze swojej bazy danych zarejestrowanych użytkowników na podstawie danych demograficznych, takich jak wiek, płeć, poziom wykształcenia i zawód, aby dopasować potencjalną pulę ławy przysięgłych w rzeczywistej lokalizacji rozprawy. Ci pozorowani jurorzy są proszeni o przejrzenie materiałów sprawy i przekazanie opinii na temat kwestii związanych z odpowiedzialnością, szkodami i wiarygodnością.

Rekommenderad:  8 Kreatywne sposoby wyrażania uznania dla klientów

Podobnie jak w przypadku werdyktu online, konfiguracja Twojego profilu obejmuje listę pytań dotyczących tożsamości i kategorycznych. Jeśli nie czujesz się komfortowo odpowiadając na tego typu pytania, ten rodzaj pracy online może nie być dla Ciebie najlepszy i to jest w porządku

eJury i płatności

Średnio źródła podają, że jurorzy online mogą zarobić od $5-10 USD za skrzynkę, oferowane za pośrednictwem aktywnego konta PayPal. Kwota płatności będzie wyświetlana na górze każdej sprawy, więc możesz zdecydować, w których sprawach chcesz uczestniczyć. eJury wysyła materiały do ​​swoich fałszywych przysięgłych pocztą elektroniczną i określa termin, w którym muszą przesłać swoją opinię. Termin może wynieść od kilku dni do tygodnia lub więcej, w zależności od konkretnego przypadku.

Ostateczne przemyślenia eJury

Na podstawie informacji dostępnych na ich stronie internetowej nie wydaje się, aby eJury pobierało opłatę, jeśli chcesz anulować swoje konto. Możesz skontaktować się z ich zespołem obsługi klienta lub postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na ich stronie internetowej. Odwiedź stronę internetową FAQ stronę, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich ich procesów.

Jeśli szukasz więcej sposobów zarabiania pieniędzy w domu jako początkujący w Internecie, upewnij się, że odebrałeś mój przewodnik 20 przyjaznych dla początkujących sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie z firmami 150, które są badane, wolne od oszustw i sprawdzone przez Dream Home Based Work.