Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To, co najlepsze 5 Firmy zdalne, w których możesz zbudować karierę w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: To, co najlepsze 5 Firmy zdalne, w których możesz zbudować karierę w domu

Szukasz firmy, w której możesz budować karierę z domu?

Organizacje i firmy robiły to przez długi czas, zanim kultura pracy zdalnej zmieniła się w 2020 roku.

Istnieje wiele firm, które umożliwiają pracownikom pracę z domu z korzyściami.

W tym artykule podzielę się z Tobą kilkoma niesamowitymi firmami, w których możesz budować karierę, pracując w zaciszu własnego domu (lub gdziekolwiek, jeśli o to chodzi). Firmy te zostały przetestowane i zaufane, więc nie ma żadnych obaw związanych ze współpracą z nimi.

Najlepsze firmy zdalne, w których możesz zbudować karierę w domu

1. Hubstaff

Hubstaff to popularne narzędzie do śledzenia czasu stworzone, aby pomóc właścicielom firm śledzić czas swoich pracowników. Oferują różne zdalne stanowiska w marketingu, obsłudze klienta, pisaniu treści i nie tylko.

Oferty pracy w Hubstaff nie zależą od lokalizacji. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś na świecie, Hubstaff jest gotów cię zatrudnić, o ile masz to, czego potrzeba, aby z nimi pracować.

Przejdź tutaj, aby przeglądać otwarte oferty pracy Hubstaff lub przeczytaj moją pełną recenzję tutaj.

2. 10 w górę

To kolejna firma, która pozwala budować karierę pracując z domu. 10up koncentruje się na tworzeniu „wspólnej lepszej sieci”. Chociaż firma zajmuje się głównie zatrudnianiem projektantów i programistów stron internetowych, istnieje wiele innych karier, które można znaleźć w tej firmie, w tym inżynierów i rekruterów.

Przejdź tutaj, aby przeglądać otwarte oferty pracy 10up.

3. InVision (globalnie)

Invision to kolejna firma, której warto się przyjrzeć, jeśli chcesz zbudować karierę pracując z domu.

InVision istnieje od ponad dekady i posiada biura w 25 krajach. Ich aplikacji mobilnej zaufały firmy takie jak IBM, Netflix i 3M w zakresie projektowania i rozwoju produktów cyfrowych. Nie ma ograniczeń co do rodzaju kariery, którą możesz zbudować z Invision od projektantów, badaczy i naukowców. Sprawdź tę wysoko ocenianą i zaufaną firmę do pracy zdalnej.

Rekommenderad:  8 Błędy programistyczne WordPress, których należy unikać w 2022 r

Przejdź tutaj, aby przeglądać otwarte oferty pracy InVision.

4. Poznaj Edgara

Założona w 2014 roku firma MeetEdgar jest popularna w zatrudnianiu wirtualnych pracowników. Wielu blogerów i właścicieli firm polega na tej platformie, aby pomóc im utrzymać swoją obecność w mediach społecznościowych. Decydując się na pracę tutaj, dołączysz do zespołu profesjonalistów zarządzających wirtualnymi mediami społecznościowymi.

Przejdź tutaj, aby przeglądać otwarte oferty pracy MeetEdgar.

5. Automatyczne (globalne)

Większość stron internetowych, które dziś odwiedzasz, jest dostępna dzięki tej firmie, która zatrudnia pracowników zdalnych. Automattic, który jest mózgiem WordPressa, zatrudnia wirtualnych pracowników, którzy dołączą do zespołu ekspertów z całego świata. Prawie zawsze zatrudniają przedstawicieli obsługi klienta, których nazywają „inżynierami szczęścia”. Zapoznaj się z opisem stanowiska!

Przejdź tutaj, aby ubiegać się o stanowisko inżyniera ds. szczęścia w firmie Automattic.

Końcowe przemyślenia

Szukając idealnej pracy w firmie macierzystej, przeprowadź badania. Przeglądaj i porównuj wszystkie dostępne opcje. Będziesz chciał wziąć pod uwagę wiele czynników:

  • Twoja rola i obowiązki, które będziesz mieć
  • Stawka odszkodowania
  • Harmonogram
  • Kultura firmy
  • Korzyści

Tylko dlatego, że pracujesz w domu dla firmy, nie oznacza, że ​​nie będziesz musiał przyjąć kultury firmy. Niektóre firmy mogą wymagać regularnego uczestnictwa w wirtualnych spotkaniach lub przestrzegania określonego harmonogramu, podczas gdy inne tego nie robią.

Na szczęście ta lista pięciu firm to tylko zarys, jeśli chodzi o legalne firmy oferujące wysokiej jakości pracę z domu.

Inne firmy, w których możesz zbudować karierę w domu, to American Express, Sitel, Applewśród wielu innych.

Może Ci się spodobać: