Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To, co najlepsze Apple Alternatywy dla AirPods i AirPods Pro

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: To, co najlepsze Apple Alternatywy dla AirPods i AirPods Pro

Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii i markom podążającym za trendami, które są akceptowane przez konsumentów, zaczynamy widzieć, że coraz więcej marek przedstawia swoje najnowsze i najlepsze oferty. Nie wspominając już o wschodzących markach, które również stawiają na aktualne trendy i konsumentach, którzy chcą je przyjąć. Niech tak będzie smartphonessmartwatche czy nawet słuchawki, podejście tych marek w dużej mierze podąża tą samą ścieżką.

Ze słuchawek przewodowych — to wymagało ok 3Gniazdo audio 0,5 mm zapewniające wyjście, półprzewodowe (z pałąkiem na szyję) – które zrezygnowały z bezpośredniego (fizycznego) połączenia i zamiast tego polegały na łączności Bluetooth, do najnowszych, prawdziwie bezprzewodowych odpowiedników – które nie mają żadnego kawałka drutu biegnącego między pąkami, była to podróż dla marek i konsumentów w ciągu ostatnich kilku lat. Do tego stopnia, że ​​przy tak dużej liczbie dostępnych opcji wybranie pary słuchawek (prawdziwie bezprzewodowych), które spełnią Twoje wymagania i będą mieściły się w Twoim budżecie, będzie teraz bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej.

Aczkolwiek, jeśli jesteś użytkownikiem iOS, AppleAirPods i AirPods Pro to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie ekosystemu, a cena obu tych par słuchawek może zniechęcić niektórych konsumentów. W tym samym duchu pewne aspekty lub cechy tych słuchawek mogą również decydować o wyborze pary innej marki. Dlatego w tym artykule przedstawiamy krótkie podsumowanie najlepszych alternatyw Appleprawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne AirPods i AirPods Pro, które pomogą Ci znaleźć ten, który spełni Twoje wymagania.

Najlepsze alternatywy dla Apple AirPods i AirPods Pro

1. Sony WF-1000XM3 – najlepsza alternatywa dla AirPods Pro

Sony WF-1000XM3 to para najwyższej klasy słuchawek z redukcją szumów, które zajmują czołowe miejsca wśród najlepszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku, a tym samym są prawdopodobnie najlepszą alternatywą dla słuchawek AirPods Pro. Po pierwsze, wkładki douszne są wykonane z tworzywa sztucznego i mają elegancki wygląd dzięki całkowicie czarnej obudowie z miedzianymi akcentami. Chociaż nie posiadają certyfikatu IP, w przeciwieństwie do AirPods Pro, z którymi bezpośrednio konkurują, istnieje kilka innych aspektów, które dają im lekką przewagę nad Applepretendent do premii.

Sercem słuchawek jest procesor Sony QN1e HD z redukcją szumów, który zapewnia niezrównaną redukcję szumów i wciągające wrażenia dźwiękowe. Posiadają także „tryb przezroczystości”, podobny do AirPods, który pozwala na chwilę usłyszeć świat zewnętrzny. Między innymi WF-1000XM3 oferuje szybsze ładowanie (z USB Type-C) niż AirPods Pro — oferując godzinę odtwarzania przy zaledwie 5 minuty płatne; obsługuje automatyczne wykrywanie uszu na różnych platformach, w przeciwieństwie do słuchawek AirPods, do których są ograniczone Apple tylko urządzenia; brak obsługi aptX rekompensuje 24-bitowym przetwarzaniem sygnału audio z wykorzystaniem układu QN1e i przetwarzaniem DSEE HX; i wreszcie, co nie mniej ważne, słuchawki douszne oferują mocniejszy bas (z możliwością dalszej regulacji za pomocą aplikacji Listens Connect), zapewniając bardziej fascynujące wrażenia niż AirPods Pro.

Niestety, model Sony WF-1000XM3 nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na rynek indyjski.

Cena: ~ 228 USD / 19 900 INR
Kupić: NAS

2. Jabra Elite 75t – alternatywa AirPods Pro dla sportowców

Elite 75t firmy Jabra to kolejna para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, która konkuruje z AirPods Pro i Sony WF-1000XM3. Jest to niewielka aktualizacja ukochanego modelu 65t, oferująca bardziej dynamiczny dźwięk z redukcją szumów i dłuższą żywotnością baterii. W porównaniu do Applepremium, Elite 75t mają raczej niskoprofilowy wygląd i oferują stopień ochrony IP55 (w porównaniu z IPX4 w przypadku AirPods Pro), co czyni je odpornymi na zachlapania i dobrym kandydatem na słuchawki douszne do ćwiczeń.

Poza estetyką i designem, Elita 75t ma kilka innych zalet w porównaniu z AirPods. Na początek 75t oferuje lepszą żywotność baterii 7.5 godzin na jednym ładowaniu, a także nieco lepszą moc wyjściową (z dodatkową godziną) po wyjęciu z etui ładującego. Nie wspominając o tym, że ładuje się przez USB typu C, co dodatkowo zwiększa jego liczbę zalet. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, chociaż AirPods Pro zapewniają ogólnie zrównoważone wrażenia dźwiękowe ze zrównoważonymi tonami niskimi i średnimi, Elite 75t zapewnia dodatkową moc dzięki profilowi ​​z dużą ilością basów. Ponadto, jeśli chcesz dostosować wrażenia dźwiękowe do swoich upodobań, możesz to zrobić za pomocą różnych ustawień korektora dostępnych w aplikacji towarzyszącej. Kolejną interesującą funkcją, którą zapewniają słuchawki douszne, jest parowanie dwóch urządzeń, które, jak się wydaje, umożliwia sparowanie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie, czego nie oferują AirPods Pro.

Cena: ~ 180 USD / 15 000 INR
Kupić: Indie | USA | Najlepsza oferta

3. RHA TrueConnect – budżetowa alternatywa dla słuchawek AirPods

W przeciwieństwie do Sony WF-1000XM3 i Jabra Elite 75t, które rzucają wyzwanie najwyższej klasy premium Apple Z drugiej strony AirPods Pro, RHA TrueConnect, śmiało konkurują z rocznymi AirPods (2. generacji). Wygląda na to, że prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne firmy RHA mają wysokiej jakości plastikowy korpus z matową czarną powłoką, nieco krótszą nóżkę niż AirPods i miękkie silikonowe końcówki zapewniające lepszą izolację hałasu. Zgrabna konstrukcja w połączeniu z dobrym ogólnym dopasowaniem do ucha i izolacją hałasu sprawia, że ​​TrueConnect jest naprawdę przyzwoitą alternatywą dla AirPods, a także idealnym wyborem dla zwykłych słuchaczy i osób ćwiczących, dzięki stopniowi ochrony IPX5.

Słuchawki douszne ładują się przez port USB typu C i zawierają różne silikonowe końcówki douszne wykonane z różnych materiałów i rozmiarów. Dzięki temu możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do kanału słuchowego i korzysta z izolacji akustycznej. Chociaż jeśli chodzi o dźwięk, to RHA TrueConnect nie obsługują kodeków aptX ani AAC. Wydaje się, że domyślny kodek, z którym są dostarczane (SBC), został z biegiem czasu ulepszony. Szczególnie bas i charakterystyka wysokich częstotliwości na słuchawkach dousznych okazują się imponujące, a przyczyną tego wrażenia wydają się być wkładki douszne, z dopasowaniem, które zapewnia odpowiednią ilość basu (bez utraty szczegółów) i izolacji, aby zapewnić dobre wrażenia słuchowe. Rzeczywiście bardzo dobra alternatywa dla AirPods.

Cena: ~ 70 USD / 15 000 INR
Kupić: USA | Indie

4. Sennheiser Momentum True Wireless

Podążając za konstrukcją słuchawek dousznych, Sennheiser Momentum True Wireless oferuje unikalny design w porównaniu do AirPods Pro. Po pierwsze, wkładki douszne dobrze przylegają do ucha, co z kolei zapewnia lepszą izolację hałasu i blokuje hałas z zewnątrz. Poza tym jest wyposażony w silikonowe końcówki w różnych rozmiarach, dostosowanych do różnych rozmiarów uszu, a także oferuje tryb „przezroczystego słyszenia”, który pozwala słuchać dźwięków otoczenia, jeśli i kiedy jest to wymagane.

Kiedy ułożone przeciwko Applepremium AirPods Pro, Pęd Sennheisera zapewnia większą funkcjonalność poza standardowymi elementami sterującymi. Ponadto są wyposażone w zaawansowane elementy sterujące dźwiękiem, takie jak różne profile korektora, które można odpowiednio dostosować za pomocą aplikacji towarzyszącej. Mówiąc o ogólnym profilu dźwiękowym, jak już wspomniano w tym artykule, Applepodejście do dźwięku jest zwykle po zrównoważonej stronie spektrum i to samo dotyczy AirPods Pro. Wręcz przeciwnie, słuchawki douszne Sennheiser oferują bardziej dynamiczną reprezentację oryginalnej muzyki ze szczegółowymi tonami niskimi i średnimi. Nie wspominając już o basie, który sprawia, że ​​wrażenia są jeszcze bardziej wciągające. Alternatywa do rozważenia, jeśli nie jesteś fanem tekstury dźwięku AirPods.

Cena: ~ 229 USD / 24 990 INR
Kupić: USA | Indie | Najlepsza oferta

5. 1Bardziej stylowa, prawdziwa sieć bezprzewodowa

Zmierzenie się bezpośrednio z Apple AirPods (2. generacji) 1More Stylish True Wireless to słuchawki douszne w kształcie kamyka, które mają silikonowy haczyk utrzymujący je na miejscu. Stanowią wyraźny kontrast Applejęzyk projektowania słuchawek AirPods, to samo dotyczy dźwięku. Nie oznacza to, że słuchawki AirPods brzmią gorzej, ale styl douszny w połączeniu z haczykiem zapewnia wygodne i dokładne dopasowanie do ucha, zapewniając lepsze wrażenia słuchowe. Co więcej, słuchawki douszne 1More obsługują zarówno kodek audio aptX, jak i AAC, co dodaje więcej punktów do jego osiągnięć, jeśli chodzi o dźwięk.

Jak już wspomniano, izolacja oferowana na 1Bardziej stylowy słuchawki douszne są porównywalnie lepsze od słuchawek AirPods, zapewniając wyraźniejsze basy i optymalną reakcję w niskich tonach. Chociaż słuchawki douszne mogą nie być idealne do słuchania muzyki przez cały dzień, izolacja i bas z pewnością sprawiają, że są one jednym z preferowanych słuchawek dousznych w podróży i podczas treningu.

Cena: ~ 100 USD / INR 5,999
Kupić: Indie

6. SAMSUNG Galaxy Pąki

Samsunga Galaxy Buds przyjmują kontrastowe podejście do prawdziwej konstrukcji bezprzewodowej, która jest oddalona o wiele kilometrów Applew przypadku słuchawek AirPods (2. generacji). Chwila Apple wprowadzono bezprzewodowe ładowanie za pomocą słuchawek AirPods (2. generacji), za tę funkcję pobierana jest dodatkowa opłata. Wręcz przeciwnie, Galaxy Słuchawki są dostępne tylko w jednym modelu (z ładowaniem bezprzewodowym), co dodatkowo zwiększa wygodę, jeśli masz telefon obsługujący bezprzewodowe ładowanie wsteczne, ponieważ możesz wtedy ładować słuchawki douszne za pomocą swojego urządzenia. Poza tym, Galaxy Buds oferują nieco dłuższą żywotność baterii, ~6 godzin w porównaniu do ~4.5 godziny na Apple AirPods.

Jeśli chodzi o dźwięk, oferta Samsunga zapewnia ogólnie zrównoważony dźwięk, który jest zgodny z Appleprofil dźwiękowy dla słuchawek AirPods. Co jest zaletą dla Galaxy Pąkijest jednak podejście douszne. Zasadniczo, oprócz dokładnego dopasowania, styl douszny zwiększa również wrażenia, oferując dynamiczny profil audio z wystarczającą ilością basów i klarownością, która stawia AirPods w trudnej konkurencji. Chociaż słuchawki nie obsługują kodeków aptX ani AAC, są wyposażone w zastrzeżony kodek firmy Samsung, który zapewnia stałą kontrolę szybkości transmisji bitów podczas optymalizacji.

Cena: ~ 108 USD / INR 9,890
Kupić: USA | Indie

7. Beats Powerbeats Pro

Spośród wszystkich alternatyw wymienionych w tym artykule, naszym zdaniem Beats Powerbeats Pro to najlepiej pasująca para słuchawek dousznych. Głównie dlatego, że oprócz dopasowania dousznego, wkładki douszne są również wyposażone w zaczep na ucho, który zapewnia dokładne dopasowanie i dodatkowo zapewnia, że ​​wkładki douszne nie spadną łatwo podczas wykonywania różnych czynności. Powerbeats Pro są również wyposażone w pełną kontrolę odtwarzania, zapewniającą łatwiejszy dostęp bez konieczności sięgania po telefon za każdym razem, czego brakuje AirPods.

Na papierze, Powerbeats Pro obiecuje zaoferować dookoła 9 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu w porównaniu do 4.5 godzin na AirPods Pro, co robi wrażenie. Jak wielokrotnie wspominano w tym artykule, AirPods Pro oferują lepsze wrażenia dźwiękowe (w porównaniu z modelem poprzedniej generacji), biorąc pod uwagę działający w tandemie system ANC, Powerbeats Pro nadal mają nad nimi lekką przewagę z wyraźniejszymi tonami niskimi i zrównoważony bas. Co więcej, obie pary są wyposażone w AppleW ich rdzeniu znajduje się chip H1 — który zapewnia lepszą łączność i brak opóźnień oraz domyślnie obsługuje kodek AAC — który chociaż działa doskonale na iOS, może powodować pewien spadek jakości dźwięku po stronie Androida.

Cena: ~ 250 USD / 21 500 INR
Kupić: USA | Indie

To tyle w tym artykule!

Oto niektóre z naszych zaleceń dotyczących najlepszych alternatyw, jakie można uzyskać dla Apple AirPods i AirPods Pro. Które z tych słuchawek lubisz najbardziej lub których używasz samodzielnie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.