To jest limitowana edycja World of Warcraft

Xiaomi zaprezentowane tydzień temu Redmi Note 8 Zawodowiec jako jeden z terminali, który chce zostać nowym bestsellerem chińskich firm. Po sukcesie Redmi Note 7, azjatycki gigant postanowił zaktualizować serię, którą powiedzieliśmy każdemu z was i każdej specyfikacji. Cóż, teraz potwierdziłeś historię, która spodoba się ludziom i wielu miłośnikom gier wideo. On Redmi Note 8 Pro będzie towarzyszyć specjalna edycja World of Warcraft.

Edycje specjalne stały się powszechnymi aspektami producentów. smartphones rejestrować wartość dodaną w sprzedaży dzięki ustawieniom urządzenia. Widzieliśmy to z terminalami, takimi jak OnePlus 6T McLaren Edition, Galaxy Fold Gra o tron ​​lub P30 Pro wykonana jest z kryształów Swarovskiego. Teraz wydaje się, że nadeszła kolej Redmi Note 8 Profesjonaliści, którzy zintegrują estetykę opartą na World of Warcraft Nie przegap tego!

Redmi Note 8 Pro będzie miał dwie wersje specjalne

World of Warcraft można zdefiniować jako jedną z najbardziej znanych gier wideo, tytuł, który ma miliony użytkowników na całym świecie i który będzie teraz częścią uniwersum Xiaomi dzięki nowej limitowanej edycji. On Redmi Note 8 Wersja Pro World of Warcraft Stało się to rzeczywistością i jest prezentowane światu jako niestandardowa wersja terminalu, która oczywiście jest bardzo dobrze odbierana przez miłośników gier wideo. To nowy projekt, którego chcą obie marki upamiętniający jego 15 urodziny Blizzarda. Klejnot dla kolekcjonerów.

To jest limitowana edycja World of Warcraft 1

Należy zauważyć, że jest to wersja Redmi Note 8 Pro przybędzie podzielony na dwa bardzo różne modele. Pierwszy pokaże estetykę koloru. czerwony i czarny będą prawdziwymi protagonistami modalności opartej na Horda Po drugie, znajdujemy model Sojusz gdzie odcienie niebieskiego i białego. W ten sposób reprezentowane są dwie główne frakcje gry.

Ważne jest, aby pamiętać, że obie wersje będą miały okładki, na których pojawi się każde logo i niektóre specjalne litery z gry wideo. Nie zapominając o zestawie Motywy są dodawane domyślnie, gdzie znajdziemy kilka ikon oraz w pełni dostosowaną estetykę.. Oczywiście specyfikacje są takie same, jak pokazano w standardowej wersji Redmi Note 8 Zawodowiec.

Jaki jest Twój ulubiony?

Śledź | Gizmochina