To jest oficjalne! MEO wprowadza taryfę eSIM za €299 / miesiąc

Potwierdzono, eSIM jest teraz dostępny dla klientów MEO! Od teraz nie musisz tego mieć 2 smartphones, do użytku osobistego i / lub zawodowego, włącz eSIM dla drugiego numeru, wszystko w jednym urządzeniu.

Obecnie MEO ma tylko jedną taryfę, M IoT, która kosztuje €2, 99 na miesiąc.

To jest oficjalne! MEO wprowadza taryfę eSIM za €299 / miesiąc

eSIM to niewielki układ scalony, który jest zintegrowany ze sprzętem (telefon komórkowy, tablet, komputer osobisty lub smartwatch) i który umożliwia rejestrację w sieci komórkowej, pobierając profil eSIM, rezygnując z użycia karty fizycznej. ESIM to ewolucja fizycznej karty SIM, którą znamy od dziesięcioleci.

Jak uzyskać dostęp do MEO eSIM?

Aby uzyskać dostęp do eSIM, musisz:

    Poproś o wyposażenie technologii eSIM Kup profil eSIM, aby otrzymać nowy numer lub poprosić o duplikat bieżącego numeru.

Portfel eSIM obejmuje:

    Kod QR – kod, który pozwoli Ci pobrać profil eSIM na urządzenie PIN PUK

W przypadku taryf przedpłaconych eSIM ma podwójny koszt wystawienia w wysokości 10 EUR. W przypadku stawek postpaid jest to bezpłatne.

Spraw, by Twój smartwatch lub smartfon były samodzielne

Dołącz do taryfy M IoT i zostaw smartfon w domu. Odbieraj połączenia, śledź treningi, kontroluj swoje zdrowie i słuchaj swoich ulubionych piosenek. Wszystko to na twoim nadgarstku.

To jest oficjalne! MEO wprowadza taryfę eSIM za €299 / miesiąc

Jak pokazano w poprzedniej tabeli, dla 2, 99 euro klient ma teraz 200 MB mobilnego internetu. Taryfa ta oferuje również 50 min połączeń i 50 SMS-ów dla wszystkich sieci krajowych. Na razie MEO eSim jest obsługiwany przez Samsung Galaxy Oglądaj Active2 4G 44 mm.

Niestety Apple Watch nie na obsługiwanym sprzęcie, ponieważ Portugalii też nie ma na liście. Apple.

Przeczytaj także.