To jest oficjalne! Znany jest już procesor, który wyposaży Xiaomi Mi 10… I będzie obsługiwał 5G!

W miarę zbliżania się 2020 roku coraz więcej dowiadujemy się o smartphones które zostaną przedstawione w tym okresie. Największy nacisk kładziony jest oczywiście na wysokiej klasy, gdzie pasuje Xiaomi Mi 10… Jeśli chodzi o ten smartfon, już oficjalnie wiemy, jaki będzie jego procesor i który będzie obsługiwał sieć 5G!

Jest to krok naprzód dla chińskiego producenta w rozwoju przyszłego flagowca, który ma trafić na rynek w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

To jest oficjalne! Jest już znany procesor, który wyposaży Xiaomi Mi 10 ... I będzie obsługiwał 5G!

Trwa Qualcomm Snapdragon Technology Summit. Na tej konferencji krzemowy gigant zaprezentował niektóre układy, które będzie miał na rynku w 2020 roku. Najważniejszym wydarzeniem są Qualcomm Snapdragon 865, 765 i 765G, wszystkie wyposażone w obsługę sieci 5G! W przypadku Snapdragon 865 jest to osiągane przez modem Snapdragon X55 5G.

Oprócz prezentacji nowego SoC, Qualcomm miał również bardzo ważnego partnera na rynku mobilnym… Xiaomi był obecny na konferencji, a jego współzałożyciel, Lin Bin, poinformował, że Mi 10 będzie jednym z pierwszych smartphones Wchodzi na rynek z tym nowym chipem!

Biorąc pod uwagę znane dotychczas specyfikacje Snapdragon 865 – które będą omawiane dokładniej przez Qualcomm w pozostałej części konferencji – możemy teraz stwierdzić, że Mi 10 będzie obsługiwał sieć 5G… Jest to zgodne z planami producenta. Chińczycy i najnowsze odkrycia!

Takie reklamy nie są rzadkością w branży technologicznej! W ubiegłym roku OnePlus dołączył do Qualcomm. W 2020 roku Xiaomi jest w centrum uwagi, ale w tej walce pojawi się kilku rywali!

Qualcomm Snapdragon 865 SoC

Oczekuje się, że OPPO i Samsung – z ich Galaxy S11 – obecny smartphones z Snapdragonem 865 na początku 2020 roku… A czas Mobile World Congress będzie bogaty w nowe prezentacje sprzętu!

Top 5 najlepiej smartphones od 2019 roku… A Xiaomi jest na liście!