to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie

Pixabay

Czwarta rewolucja przemysłowa i Internet 2.0 Odnosi się nie tylko do nowych technologii i rewolucji internetowej jako firmy, ponieważ istnieje sektor, który również rozwinął się w tym medium: żarty lub dowcipy nie czekają w sieciach społecznościowych, ale dzieje się tak od początków słynnego Żart „Rickrolling”, jeden z tych, który odniósł sukces w sieci sieci, zbadajmy najbardziej znany do tej pory.

Rickroll

Rickroll to jeden z najbardziej znanych żartów od początku Internetu, to żart, w którym wykorzystują wideo piosenkarza Rick Astle, w zasadzie użytkownicy, którzy byli „Rickrolleados”, to ci, którzy upadli po kliknięciu linku, w którym podobno znajdą coś wolnego lub interesującego – jako rabat – ale w rzeczywistości doprowadziło ich to do filmu “Nigdy się nie poddawaj” tego piosenkarza.

Żart stał się popularny, a nawet podczas dużych wydarzeń, takich jak Parada Dnia Dziękczynienia Macy’ego, gdzie piosenka pojawiła się „zaskakująco”. Ten żart wywodzi się z renomowanego forum 4chan, gdzie w 2007 roku udostępnili link, który podobno doprowadził do pobrania gry wideo, ale w rzeczywistości znaleźli film Astley.

YouTube także „Rickrolleó” użytkownikom w 2008 roku, kiedy trollował swoich użytkowników rzekomo polecanymi filmami. The Rickroll pozostało do dziś, podobnie jak ostatnio przy uruchamianiu gier wideo ”Fortnite”Opublikował link do domniemanej skóry 14 lutego 2020 r., Ale użytkownicy natknęli się na słynną Rickroll.

Ale to nie wszystko badacz bezpieczeństwa Użył również swoich umiejętności, aby pokazać wideo Rick Roll na GitHub i NSA po wykonaniu wykorzystanie podatności w Windows 10

„Niezbyt ciężkie” żarty 4chana

W sieci jest mnóstwo witryn, które tworzą życie dzięki memom i dowcipom. Forum 4chan jest jednym z nich, które od momentu powstania cechuje się swobodą, że członkowie muszą dokonywać wszelkiego rodzaju publikacji, w tym żartów.

Kim Jong-TIME Magazine Osoba roku?

Według 4chan nie ma nikogo lepszego niż Kim Jong-un, który wygrał nagrodę Perona Roku. Stało się tak w 2013 r., Kiedy magazyn TIME przeprowadził coroczną ankietę online, jak to zrobili niektórzy uczestnicy forum znaczący wkład ”, w wyniku którego głosowano za 5.147 dla prezydenta Korei Północnej. Ponadto na liście wyników dokonali kilku poprawek, aby utworzyć akrostyczne KOMORY GAZOWE KJU, z inicjałami nazwisk zwycięzców, to zdanie odnosi się do komór gazowych Hitlera.

to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie 1 4chan

Ciężki cios dla rasizmu?

Ten żart sięga 2006 roku, kiedy w Internecie krążyły plotki, że słynny czat dla nieletnich, znany jako Habbo Hotel, zachowywał się na tle rasistowskim, a także, że nie mieli kontroli nad bezpieczeństwem dzieci, nawet angażując pedofilów. w miejscu. To zmotywowało niektórych użytkowników 4chan do stworzenia kolejnego ciężkiego dowcipu związanego z pulą Hotelu Habbo.

Uczestnicy stworzyli nową grafikę wirtualnego basenu hotelowego, umieszczając awatary z ludźmi pochodzenia afrykańskiego i ogromnymi ludźmi, na ilustracji nawiązuje do blokady dostępu do basenu, co nie jest śmieszne dla właścicieli strony.

to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie 2 4chan

Ale w 4chan nie byli jedynymi, w których zauważono kreatywność i czarny humor, znacznie mniej niż cztery lata temu, a dokładniej w 2016 r., W Internecie pojawiła się dowolna liczba żartów, memów, trolli, które stworzyły życie w każdej sytuacji.

Uspokójmy się

Nie wiemy, czy Pokemon Go stał się bardziej popularny przez grę wideo czy przez tego mema Squirtle, i to dlatego, że widzieliśmy wiele w każdej napiętej sytuacji w sieciach społecznościowych, kiedy wszystko wyszło na jaw z tym obrazem.

to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie 3

Odzież pana Zucka

Jako dobry informatyk Mark Zuckerberg nie jest osobą, która dba o modę i stara się przede wszystkim pocieszyć, jednak wielu często porównuje go do odzieży, takiej jak Elon Musk, potentat, który najwyraźniej nie szczędzi wydatków jeśli chodzi o ubranie i dobry wygląd.

W przeciwieństwie do tego internauci nie mogli zignorować faktu, że pan Zuck zwykle nosi szaro-białe flanele i dżinsy, ta „super oferta” siedmiu podstawowych koszul plus dżinsy, których nie przegapili, a nawet sprawili, że stał się świetny rozgłos w H&M.

to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie 4

Cornhub

W 2016 r. Jeden z najbardziej znanych portali z treściami dla dorosłych postanowił zrobić „mały żart” swoim odwiedzającym i dokonać całkowitej zmiany wyglądu, tematyki i dystrybucji treści, niektórzy odwiedzający nie byli bardzo zadowoleni z tego żartu, nie wiemy dlaczego niż.

to najbardziej zapamiętane żarty w Internecie 5