Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

To pierwszy zwiastun Crypto, pierwszego hollywoodzkiego filmu o kryptowalutach

Ujawniono wreszcie oficjalny zwiastun Crypto, cyberthrillera o kryptowalutach, który wkrótce trafi na duży ekran.

Dzięki obecności tak znanych w Hollywood obsady jak Kurt Russell, Luke Hemsworth, Beau Knapp i Alexis Bledel, dramatyczny zwiastun opowiada historię bankiera z Wall Street, któremu udaje się połączyć wiejską galerię sztuki ze światowym spiskiem, który obejmuje rosyjski tłum.

Zgodnie z Twoim Strona IMDbCrypto jest produkowane przez Yale Productions, BondIt Media Capital i Dynasty Pictures, a reżyserem jest John Stalberg Jr. Film został napisany przez Carlyle Eubank i David Frigerio i jest oparty na oryginalnej historii Jeffreya Ingbera.

Ponadto film trafi do kin w Ameryce Północnej 12 kwietnia i będzie dostępny na niektórych platformach filmowych na żądanie, zgodnie ze zwiastunem przesłanym do sieci w poniedziałek.

Ten film trafił już na pierwsze strony gazet w lipcu zeszłego roku, kiedy The Hollywood Reporter ujawnił wyłącznie, że wywołał dużą popularność w świecie filmu.

Premiera Crypto to jedna z wielu produkcji, które w tym roku trafią na duże i małe ekrany, dotykając tematu zasobów cyfrowych.

Na przykład Kevin Connolly ujawnił na konferencji North American Bitcoin (BTC) w Miami na początku tego roku, że zaangażował się w Cryptos, dramat komediowy, który ma trafić do telewizji w czasie największej oglądalności gdzieś w tym roku.

Ponadto w maju ubiegłego roku pojawił się Beyond Bitcoin, film dokumentalny o zmieniającym się świecie kryptowalut. Koncentrował się na wizjach Rogera Vera (CEO Bitcoin.com, (Perianne Boring (założyciel i prezes Digital Chamber of Commerce)) i Ryana Radloffa (CEO of Coinshares).

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu MonetaCrispy.