To są przefiltrowane obrazy nowego Samsunga Galaxy S11

Niedawno dotarł do nas długo oczekiwany flagowy telefon Samsunga: Galaxy S10 Wraz z nadejściem jedna z pozycji, które znajdują się w czołówce najlepszych drużyn z najwyższej półki w 2019 roku, została obsadzona.

Omówiono nawet wiele szczegółów i przetestowano jego możliwości. Jednak pogląd Samsunga został już skierowany na nowe horyzonty. Teraz pracują nad opracowaniem następcy tego modelu.

Wiadomo, że będzie to jego nazwa Galaxy S11 Istnieje jednak wiele szczegółów na ten temat, które nie są jeszcze znane. Aby wyjaśnić niektóre ciemne obszary dotyczące tego urządzenia, @Onleaks i 91Mobiles były odpowiedzialne za ujawnienie niektórych zdjęć, które mówią o tym, jakie będzie to urządzenie w 2020 roku.

Tak powinien wyglądać nowy Samsung Galaxy S11

Zgodnie z renderowanymi obrazami uzyskanymi z urządzenia możemy zobaczyć, że firma nadal stawia na projekt bez obramowania. Ponadto zespół będzie miał małą przednią kamerę w popularnej minimalistycznej okrągłej obudowie, która pozostawia większość ekranu wolną dla użytkowników, aby mogli cieszyć się jego zawartością.

Nie będzie 3ani 4ale 5 aparaty fotograficzne w S11

Wśród funkcji, które można zobaczyć z Samsunga Galaxy S11 wyraźnie bardziej widoczna jest liczba dostępnych kamer. Pierwsze trzy będą spełniać funkcje poprawiania jakości obrazu, dodając możliwość robienia zdjęć pod szerokim kątem i lepsze uchwycenie tonów obrazu.

Ponadto czwarta kamera będzie miała obiektyw 3D, który pozwoli znacznie lepiej uchwycić głębię elementów na obrazach. Do tej pory cel ostatniej kamery nie był dokładnie znany. Ale prawdopodobnie ta wiadomość dociera do nas wcześniej niż później.

2020 rozpocznie się od trzech modeli z tego zakresu

Ogólnie rzecz biorąc, modele tej trawy firmy Samsung występują w dwóch prezentacjach: zwykłej i Plus lub Pro, jednak na tę okazję Samsung planuje ogłosić w styczniu istnienie 3 nowe telefony komórkowe z flagowej oferty firmy.

Najmniejszy ze wszystkich będzie Samsung Galaxy S11e z pomiędzy 6.3 i 6.4 calowy ekran Z drugiej strony regularne (Galaxy S11) będzie miał ekran 6.7 cale Wersja Pro tego zwiększy nieco swój rozmiar, aby osiągnąć 6.9 cale

Oprócz renderowanych obrazów @Onleaks udostępnił również za pośrednictwem platformy 91Mobiles wideo z aprobatą 360 ° tego nowego sprzętu i niektórych jego możliwych funkcji.