Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Tom Holland zagra w filmie Russo Brothers War Doctor

Po wspólnej pracy nad „Captain America: Civil War” i „Avengers: Infinity War”, Tom Holland i bracia Russo spotka ponownie za to, jaki byłby pierwszy film po sukcesie, jaki bracia odnieśli z tymi z Wszechświata Marvel oraz zbliżająca się premiera „Avengers: Endgame”.

Holland zagra w historii opartej na autobiografii Nico Walkera „Cherry”, w której opowiada o swoim życiu jako lekarz w wojnie w Iraku i powrocie do Stanów Zjednoczonych z ciężkim przypadkiem zespołu stresu pourazowego (PTSD). . Później prowadzi to do uzależnienia od opium i zaczyna rabować banki. Walker został aresztowany w 2011 roku i ma zostać zwolniony w 2020 roku.

Za adaptację scenariusza odpowiadała Jessica Goldberg, która jest twórczynią „Drogi” w Hulu. Historia została przejęta przez AGBO, dom produkcyjny Russo, latem ubiegłego roku. Od tego czasu za priorytet uznają rozpoczęcie produkcji na początku sierpnia tego roku.

To byłoby dość pracowite lato dla Toma Hollanda, który oprócz bycia w „Avengers: Endgame”, planuje również wydać „Spider-Man: Daleko od domu” na 5 Lipiec i „Spies in Disguise”, animowany film, w którym użycza głosu u boku Willa Smitha, 13 września.

Z drugiej strony bracia Russo ogłosili w zeszły piątek via Twitter która oficjalnie zakończyła etap postprodukcyjny „Avengers: Endgame” i jest już gotowa do wprowadzenia do kin, jej premiera planowana jest na 26 kwietnia na całym świecie. Tym filmem zakończy się trzecia faza Wszechświata Marvel i oczekuje się, że będzie to jeden z najważniejszych filmów roku. Wielu fanów komiksów chce zobaczyć, co bracia zrobią w przyszłości.