Top 3 Google Play Store Alternatywy dla Androida

Wynik obrazu dla Google Play Store Alternatywy

ACMarket, Blackmart Alpha i Aptoide, Mobogenie, SlideMe, AppVN, GetJar zajmują pierwsze miejsca w sklepach z aplikacjami innych firm na rynku. Ich wyjątkowo bezpieczne, wolne od złośliwego oprogramowania ekosystemy są w stanie przyciągnąć miliony użytkowników na całym świecie. Ogromny asortyment aplikacji, elegancki i płynny układ oraz przyjazny interfejs to główne powody, dla których przyciągają miliony użytkowników na całym świecie.

ACMarket – najlepszy sklep z aplikacjami dla aplikacji Tweaks i MOD APK

ACMarket to renomowany sklep z aplikacjami innych firm na rynku. Jest to najlepszy sklep z aplikacjami, w którym znajduje się ponad dwa miliony aplikacji. Poprawione aplikacje, zmodyfikowane aplikacje, zhakowane gry a co najważniejsze, aplikacje niedostępne w oficjalnych sklepach z aplikacjami są dostępne w tym sklepie z aplikacjami. Poniższy link da ci ACMarket z ACMarket.download: Pobierz ACMarket

Najlepsza alternatywa na rootowanie, a także najlepsza oficjalna alternatywa dla App Store do tej pory.

Następujące funkcje aplikacji ACMarket sprawiają, że jej użytkownicy oszaleli

 1. Jest dobrze znany z najszybszego procesu instalacji i pobierania, ponieważ jego serwery są superszybkie niż jakikolwiek inny serwer aplikacji.
 2. Wysoki wskaźnik odpowiedzi dla użytkowników sprawia, że ​​ta aplikacja jest bardziej atrakcyjna. Ma najlepszą obsługę klienta wśród zewnętrznych sklepów z aplikacjami na rynku.
 3. W porównaniu z TutuApp i innymi platformami zastępczymi dostępnymi na rynku, oferuje on bezbłędny i bezbłędny ekosystem aplikacji.
 4. W przeciwieństwie do innych zewnętrznych sklepów z aplikacjami zapewnia to możliwość zażądania aplikacji lub gry, gdy nie można jej znaleźć w sklepie z aplikacjami.
 5. Ponad dwa miliony aplikacji w sklepie z aplikacjami, w tym poprawione aplikacje, zmodyfikowane aplikacje, zhakowane gry, darmowa wersja premium Twojej ulubionej aplikacji itp.
 6. Nie jest wymagane rootowanie.
 7. Przyjazny dla użytkownika i prosty układ ułatwia korzystanie z tej aplikacji niż jakakolwiek inna aplikacja na rynku.
 8. Zero zagrożeń złośliwym oprogramowaniem – dodatkowe warstwy ochrony opracowane przez twórców zapewniają bezpieczeństwo urządzenia.
 9. Nie wymaga rejestracji.
 10. Środowisko wolne od błędów i błędów.
 11. Dobry system oceny użytkowników.

Są to błyszczące funkcje tej aplikacji, które sprawiają, że ACMarket jest nie do odparcia.

APPVN – popularny wśród azjatyckich użytkowników

To wietnamski sklep z aplikacjami, który jest dość popularny na całym świecie. Jest to zewnętrzny sklep z aplikacjami i alternatywa dla sklepu Google Play. Ma ogromną kolekcję aplikacji.

Ulepszone aplikacje, zmodyfikowane aplikacje, zhakowane gry, nie tylko książki, filmy, dzwonki, komiksy, tapety, prezenty. Jest teraz dostępny również w języku angielskim. Jeśli będziesz użytkownikiem APPVN, będziesz potrzebować zrootowanego urządzenia z Androidem. Jest to jedna poważna wada polegająca na zostaniu użytkownikiem APPVN. Ale wciąż przyciąga wielu z całego świata. To jest sieć społecznościowa dla treści mobilnych.

Funkcje APPVN

 1. Prosty układ i przyjazny interfejs użytkownika.
 2. To szczyci się swoim zapasem tysięcy aplikacji.
 3. Dostępne są regularne aktualizacje, aby zachować aktualność treści w aplikacji
 4. Łatwy w nawigacji i bardzo dobrze skategoryzowany sklep z aplikacjami.

Jest to jeden z najlepszych zewnętrznych sklepów z aplikacjami, który jest dostępny tylko dla użytkowników Androida.

BlackMart Alpha – brak warunków do zaakceptowania

BlackMart Alpha to nowy dżin na rynku. Najnowsza alternatywa dla sklepu Google Play. Jest to spełnienie marzeń wszystkich użytkowników Androida. Teraz możesz uzyskać dostęp do dowolnej liczby aplikacji, korzystając z tej platformy.

Rejestracja nie jest wymagana, aby mieć wszystkie aplikacje, które kiedykolwiek chciałeś na swoim urządzeniu.

Główne cechy – BlackMart

 1. Brak warunków na stole.
 2. Bez rejestracji.
 3. Jest to wielojęzyczna platforma, która pomaga użytkownikom na całym świecie uzyskać do nich dostęp bez konieczności pokonywania barier językowych.
 4. Każda pobrana aplikacja jest pełną wersją aplikacji. Żadne wersje próbne nie mają miejsca w swojej bazie danych.
 5. Superszybki proces instalacji i pobierania. Nigdy nie wystąpią żadne błędy podczas instalowania tej aplikacji.
 6. To także wersja premium, ale jest za darmo.
 7. Ogromny spis poprawionych aplikacji, zmodyfikowanych aplikacji i zhakowanych gier itp. Oraz wiele aktualizacji tej samej aplikacji jest dostępnych, to Ty decydujesz, którą wybrać.
 8. Pobrane pliki zostaną automatycznie zapisane na karcie SD.
 9. Rejestracja nie jest wymagana.
 10. Płynny i prosty układ oraz przyjazny dla użytkownika interfejs.

Ten alternatywny sklep z aplikacjami jest czymś, co musisz trzymać bliżej siebie. Niestety jest to dostępne tylko dla urządzeń z Androidem.

Rodzaj aplikacji dostępnych w zewnętrznych sklepach z aplikacjami?

Poprawione wersje twoich ulubionych aplikacji

Te ulepszone wersje umożliwiają lepszą obsługę, ponieważ aplikacje te oferują wiele funkcji niż aplikacja standardowa.

Facebook++, Youtube ++, Whatsapp ++ itp.

Zmodyfikowane wersje Twoich ulubionych płatnych aplikacji

Te zmodyfikowane wersje twoich ulubionych płatnych aplikacji sprawiają, że jesteś subskrybentem aplikacji bez konieczności płacenia ani grosza twórcy aplikacji. Wszystkie funkcje premium są odblokowane bezpłatnie w tych zmodyfikowanych aplikacjach. Cóż, kto chciałby przegapić szansę zostania subskrybentem premium za darmo?

Zhakowane gry

Teraz zhakowana wersja Twojej ulubionej gry jest dostępna w sklepie z aplikacjami innych firm za darmo. Wszystkie poziomy są odblokowane, a Ty masz nieograniczony dostęp do waluty w aplikacji i innych usług. Darmowe skórki itp.

Aplikacje innych firm przechowują wiele aplikacji opracowanych przez niezależnych programistów. Te aplikacje są wyjątkowe i niesamowite. Teraz możesz mieć te aplikacje również na swoim urządzeniu. Takie jak emulatory, niesamowite rejestratory ekranu itp.

Powstaje pytanie, dlaczego miliony użytkowników Androida chcą być częścią dzikiego zachodu aplikacji. Zewnętrzne sklepy z aplikacjami to platformy typu open source, które dają programistom olbrzymi poziom lub swobodę. Dlatego poczucie kreatywności twórców jest większe i są bardzo zachęcani. To jeden z głównych powodów posiadania za darmo bardziej wyjątkowych i niesamowitych aplikacji z niesamowicie niesamowitymi funkcjami w zewnętrznych sklepach z aplikacjami. Deweloperzy mają swobodę korzystania z własnych strategii marketingowych i jest to platforma, na której mogą zarobić dodatkowy grosz.

Niektórzy użytkownicy chcą zachować pliki APK aplikacji, a także chcą mieć kopię zapasową aplikacji. Tego rodzaju użytkownicy częściej korzystają z zewnętrznych sklepów z aplikacjami.

Innym głównym powodem wyboru zewnętrznych sklepów z aplikacjami zamiast standardowego sklepu z aplikacjami jest możliwość obejścia ograniczeń geograficznych i urządzeń przez zewnętrzne sklepy z aplikacjami. W wielu krajach, w których odmawia się dostępu do Google Play i Apple Store, używaj tylko zewnętrznych sklepów z aplikacjami jako standardowych sklepów z aplikacjami.

Zewnętrzne sklepy z aplikacjami nie zawierają stereotypu, że „płacić za funkcje premium”, ale zewnętrzne sklepy z aplikacjami umożliwiają korzystanie z wszystkich funkcje premium aplikacji za darmo. Znalezienie sposobu na eskalację uprawnień za darmo to nowy trend w świecie technologii. Dlatego coraz więcej użytkowników Androida jest przyciąganych do zewnętrznych sklepów z aplikacjami, nawet nie zastanawiając się dwa razy.