Top 5 – Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku

Z początkiem roku egzaminy odbywają się również na studiach wyższych i rozpoczynają nowy okres dla wszystkich innych uczniów szkół obowiązkowych. Musisz zacząć postrzegać smartfon jako dodatkowe narzędzie do nauki, a nie tylko hobby, a odpowiednie aplikacje będą miały znaczenie.

Sprawdź naszą ofertę nowych lub ostatnio zaktualizowanych aplikacji, które pomogą Ci lepiej się uczyć.

Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku

5 Aplikacje do poprawy nauki

Beelinguapp: Ucz się języków z audiobookami

Dla tych, którzy chcą nauczyć się nowego języka lub rozwinąć język, który już znają, może to być idealna pomoc. Tak więc uczeń uczy się we własnym tempie za pomocą tekstu audio.

Aplikacja jest dostępna za darmo na platformy Android i iOS, z doskonałą opinią użytkowników. Ponadto jest odpowiedni dla całej rodziny.


SoloLearn: Naucz się kodować za darmo

Również z całkiem dobrą oceną sklepu z aplikacjami 4,8 gwiazdy w 5SoloLearn jest zatem przeznaczony do programowania nauki języków dla różnych poziomów rozwoju. Dlatego może być używany przez początkujących, jako tych, którzy są już profesjonalistami w tej dziedzinie, ale chcą być w ciągłej ewolucji.

Strona główna: SoloLearnCena: Za darmoInterpunkcja: 4,8 (Android) / 4,8 (iOS) Gwiazdy

Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku 1 Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku 2


Microsoft Math Solver

W sklepach z aplikacjami pojawił się Microsoft Math Solver. Ta aplikacja może być idealną pomocą w rozwiązywaniu problemów matematycznych, od arytmetyki do algebry, trygonometrii i statystyki.

Więc po prostu napisz równanie do rozwiązania na ekranie lub zrób zdjęcie, a otrzymasz wynik szybko.

Strona główna: MicrosoftCena: Za darmoInterpunkcja: 4,4 (Android) / 4,9 (iOS) Gwiazdy

Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku 1 Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku 2


UStudy

Dla tych, którzy szukają idealnego miejsca do nauki na egzaminy, jest to jedna z aplikacji, która może pomóc. Wprawdzie wciąż jest w fazie rozwoju, ale w tym miesiącu zapowiadana jest poważna aktualizacja.


ReadEra Premium – pdf, epub, czytnik książek słów

Wreszcie, sugestia trafia do idealnej aplikacji dla tych, którzy lubią czytać i studiować na smartfonie lub tablecie i chcą mieć wszystko zorganizowane. ReadEra Premuim działa jak biblioteka dla książek, dokumentów w formacie .docx lub .pdf i innych.

Ta biblioteka pozwala na doskonałą organizację, dość kompletny czytnik treści, jednak wiąże się z tym pewien koszt. Ale w czasach, gdy próby ograniczenia odpadów mogą być bardzo opłacalną inwestycją.

Strona główna: READERA LLCCena: 11,99 €Interpunkcja: 4,9 Gwiazdy

Top 5 - Aplikacje do poprawy nauki do 2020 roku 2


Zainstaluj dalej: